www.sportwings.cz

Yonex POLY TOUR REV Tenisový výplet, oranžová, velikost

Hodně oblíbený výrobek Yonex POLY TOUR REV Tenisový výplet, oranžová, velikost od značky se zárukou kvality Yonex pohodlně pořídíte zde teď právě ve výhodné akci. Produkt nakoupíte teď u nás za 349 Kč.
EAN: 4550086890751
Yonex POLY TOUR REV Tenisový výplet
Ověřit dostupnost
Značka: Yonex
349

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR REV je určený především pro hráče hrající razantně od základní čáry se středně rychlým až rychlým švihem a preferující spinovou hru. Díky technologii SIF (Silicone Oil Infused Filament) jsou silikonové oleje zapracovány hluboko do polymerů struny. Tím je docíleno snížení vzájemného tření a zajištěna vyšší snapback rychlost, vyšší razance úderů a především možnost lepší spinové hry.

Další zboží z kategorie Výplety

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR REV je určený především pro hráče hrající razantně od základní čáry se středně rychlým až rychlým švihem a preferující spinovou hru. Díky technologii SIF (Silicone Oil Infused Filament) jsou silikonové oleje zapracovány hluboko do polymerů struny. Tím je docíleno snížení vzájemného tření a zajištěna vyšší snapback rychlost, vyšší razance úderů a především možnost lepší spinové hry.

349 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR PRO 120 s průměrem 1,20 mm se vyznačuje vysokou kontrolou úderu a maximální šetrností k ruce. Díky tenčímu průměru je výplet vhodný i pro kategorii dětí a juniorů.

279 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR SPIN má pětiúhelníkový tvar, který dává míčku vyšší rotaci, což zvyšuje spinový potenciál. Tento výplet je ideální pro hráče, kteří hledají kontrolu i rotaci.

249 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR STRIKE 125 je určen pro všechny soutěžní hráče, kteří chtějí, aby výplet vydržel razantnější a švihovou hru.

379 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex

Plastové badmintonové míče Yonex MAVIS 350 patří dlouhodobě k nejpoužívanějším a nejprodávanějším plastovým badmintonovým míčům. Jejich veliká popularita a oblíbenost tkví především ve výborných letových vlastnostech a dlouhé trvanlivosti. Tyto badmintonové míče jsou vhodné jak pro začínající a rekreační hráče, tak i pokročilé a zkušené hráče badmintonu.

299 Kč

Badmintonová raketa Yonex MUSCLE POWER 2 JUNIOR je určena všem začínajícím hráčům i hráčkám. Je vyrobena z hliníku a oceli, takže je velmi odolná a připravená na nešetrné zacházení. Díky konstrukci průchodek prochází struna přes zaoblení, čímž se lépe udržuje její konstantní napětí a více pomůže s úderem i v místech mimo optimální úderovou plochu.

579 Kč

Badmintonová raketa Yonex Voltric LITE je určena převážně začínajícím a mírně pokročilým hráčům s útočným stylem hry, kteří preferují smeče. Předností tohoto modelu spolu s technologií TRI-VOLTAGE Systém je maximální přenos energie do úderu. I se základním modelem z řady Voltric, si vaši hru opravdu užijete.

1 199 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 PLAY je určena převážné začínajícím a mírně pokročilým hráčům s útočným stylem hry, kteří se dokáží i velmi dobře bránit. Tenký a zároveň velmi pevný rám je hlavním znakem raket řady Astrox, navíc design i stěžejní technologie jsou převzaty ze závodního rámu Astrox 99 PRO. Díky použití nejnovějších technologií i v tomto základním modelu z řady Astrox 99 si Vaši hru opravdu užijete.

1 599 Kč

Vrchní omotávka Yonex SUPER GRAP AC 120 pro rakety se standardním i dlouhým držadlem. Skvěle absorbuje pot a vibrace při úderech, a tím výrazně zvyšuje ovladatelnost i kontrolu a cit při úderech.

179 Kč

Raketa Yonex DUORA 77 se středně pružným rámem a technologií DUAL OPTIMUM SYSTEM je určena pro útočnou hru s vyšší razancí a zároveň vám přináší skvělou kontrolu úderů. S touto technologií dokážete snadněji zahrát útočný úder se skvělou kontrolou i ve velmi obtížných herních situacích.

1 899 Kč

Badmintonová raketa Yonex ARCSABER 11 PRO má rychlý švih, tuhý rám a neutrální vyvážení na střed. To jsou hlavní znaky série Arcsaber. Přednostmi tohoto modelu jsou dokonalá přesnost, maximální přenos energie do úderu a v neposlední řadě skvělá kontrola Vašich úderů. Díky použití nejnovějších technologií v této raketě si Vaši hru opravdu užijete. ArcSaber – důraz v přesnosti, přesnost v důrazu! . tato raketa je určena pro pokročilé, klubové a závodní hráče, kteří vyznávají útočnou hru, ale zárověň mají svoje údery pod kontrolou.

4 500 Kč
-13%

Juniorská grafitová badmintonová raketa Yonex NANOFLARE JUNIOR poskytuje všem začínajícím hráčům vyšší komfort při získávání prvních dovedností. Je navržena tak, aby přenášela maximální energii a rychlost do úderů a zlepšovala hráčům jejich švih. Díky vyvážení do ruky je snadno ovladatelná a rychlá v jakékoliv herní situaci.

1 899 Kč