www.sportwings.cz

Yonex NANOGY 95 Badmintonový výplet, zlatá, velikost UNI

Vynikající produkt Yonex NANOGY 95 Badmintonový výplet, zlatá, velikost UNI od výrobce s dlouholetou historií Yonex snadno seženete aktuálně na webu za extra cenu! Výhodně za super cenu 179 Kč. EAN: 4930379391200
Yonex NANOGY 95 Badmintonový výplet
Více informací »
Značka: Yonex
179
Popis

Badmintonový výplet Yonex NANOGY 95 je vhodný pro hráče, kteří hledají rychlost úderu a odolnost výpletu. Díky nanotechnologii dosahuje toto 3vrstvé multivlákno vysoké repulse a dlouhé životnosti.

Další zboží z kategorie Výplety
Yonex Badmintonový výplet Badmintonový výplet

Badmintonový výplet Yonex NANOGY 95 je vhodný pro hráče, kteří hledají rychlost úderu a odolnost výpletu. Díky nanotechnologii dosahuje toto 3vrstvé multivlákno vysoké repulse a dlouhé životnosti.

179 Kč

Velmi tenký výplet Yonex BG 66 ULTIMAX z kategorie Medium Feel vyniká perfektní kontrolou, vysokou pružností a absolutně čistým zvukem při úderu. Skvěle v sobě kombinuje razanci, rychlost a životnost. Jeho jádro je tvořeno materiálem High Intensity Multifilament Nylon a je opláštěno speciálním spleteným Polymer-nylonovým vláknem.

179 Kč

Badmintonový výplet Yonex BG 80 je velice populární u špičkových hráčů. Jádro je pokryto vrstvou vektranového vlákna, což zvyšuje repulsní energii a dodává obrovskou sílu především do útočných úderů.

179 Kč
Yonex NANOGY 98 Badmintonový výplet

Badmintonový multifilamentní výplet Yonex NANOGY 98 je vyroben z NanoCarbonových vláken, která jsou 4x pružnější než vlákna NanoTube. Struna tak získává skvělou pružnost a je velmi vhodná pro obrannou hru. Kvalitní opláštění výpletu snižuje tření mezi hlavními a příčnými strunami a v kombinaci s průměrem výpletu přináší více razance, citu a kontroly odehraných úderů. Výplet lze vyplétat na vyšší napětí. Velmi dobrá volba pro hráče hledající odolný výplet a současně vysokou kontrolu svých úderů.

179 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex
Yonex B 6000 I Badmintonová raketa

Badmintonová raketa Yonex B 6000 I patří do modelové řady Basic. Charakterizuje ji vyšší stabilita rámu a dobrá manévrovatelnost, která je ideální pro začínající hráče.

499 Kč
Yonex BAG 92226 6R Sportovní taška

Sportovní taška Yonex BAG 92226 6R z řady PRO s popruhy na záda pojme až 6 raket. Tento bag nabízí dostatečně velký úložný prostor také pro boty, oblečení a ostatní doplňky.

2 599 Kč
Yonex BG 80 POWER Badmintonový výplet

Badmintonový výplet Yonex BG 80 POWER se řadí mezi nejoblíbenější. Poskytuje skvělou sílu, cit na míči a kontrolu všech vašich úderů.

179 Kč
Yonex 92212 PRO BACKPACK M Sportovní batoh

Univerzální sportovní batoh Yonex 92212 PRO BACKPACK M v propracovaném designu pojme až dvě tenisové, squashové nebo badmintonové rakety. Nechybí speciální oddíl na boty, polstrovaný úložný prostor pro notebook a velká kapsa na potřebné vybavení a oblečení. Nastavitelné ramenní popruhy zajišťují komfortní nošení. Po stranách najdete kapsu na láhev nebo tubu s míčky.

2 099 Kč