www.sportwings.cz

Yonex NANOFLARE 001 CLEAR Badmintonová raketa, růžová, velikost 4

Oblíbený a kvalitní výrobek Yonex NANOFLARE 001 CLEAR Badmintonová raketa, růžová, velikost 4 od značky Yonex jednoduše seženete v naší internetové nabídce za příznivou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 899 Kč.
EAN: 4550468197188
Yonex NANOFLARE 001 CLEAR Badmintonová raketa
Ověřit dostupnost
Značka: Yonex
899

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 001 CLEAR je skvělou volbou pro začátečníky i středně pokročilé hráče, kteří hledají podporu při získávání základních badmintonových dovedností. Vyvážení do gripu a odlehčený rám vám přináší do hry výbornou reakční rychlost, obratnost a v kombinaci s velmi pružným shaftem i razanci.

Další zboží z kategorie Rakety

Badmintonová raketa Tregare GX 9500 je určená pro začínající a mírně pokročilé hráče. Díky této raketě se skvěle naučíte základní techniky.

399 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 1000 PLAY se středně pružným rámem, rychlým švihem a vyvážením na střed. Tyto vlastnosti jsou hlavními znaky série Nanoflare. Raketa je určena jak pro začátečníky, tak i pro mírně a středně pokročilé hráče, kteří preferují celodvorcovou a technickou hru. Raketa poskytuje hráči rychlý a zároveň kontrolovaný švih, se kterým dosáhne přesných úderů i do zadní části kurtu. Vyvážení do gripu zaručuje velmi snadnou ovladatelnost rakety.

1 999 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 700 se středně pružným shaftem je vhodná pro pokročilé hráče, kteří vyznávají technický-celodvorcový styl hry a dokáží trpělivě kombinovat kraťasy i dlouhé údery. Začátečníci ocení tento rám při osvojování badmintonové techniky a neváhají investovat do svého vybavení.

4 149 Kč

Série raket ASTROX TOUR značky Yonex je navržena speciálně pro agresivní styl hry a díky drtivému útoku s neuvěřitelně příkrými smeči dominuje (D – dominate) v každém zápase. Jedná se o perfektní volbu pro všechny hráče, kteří preferují útočný a dravý styl hry.

3 600 Kč

Badmintonová raketa adidas SPIELER W09.1, která je navržena speciálně pro hráčky. Je lehká, vyvážená na střed a díky tomu se snadno ovládá.

1 599 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 1000 GAME se středně pružným rámem je ideální pro mírně i středně pokročilé a klubové hráče, kterým vyhovuje celodvorcová hra. Tato raketa poskytuje hráči rychlý a zároveň kontrolovaný švih, se kterým dosáhne přesných úderů i do zadní části kurtu a tím může snadno měnit styl hry. Vyvážení do gripu zaručuje skvělou ovladatelnost rakety. Díky technologiím a designu, které jsou převzaty ze závodního rámu Nanoflare 1000 Z.

2 999 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 PRO je nejvyšší model řady Astrox s tuhým rámem. Je ideální pro profesionální, závodní a klubové hráče s útočným a razantním stylem hry. Tento typ hráčů neustále soupeře nutí k chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou.

4 329 Kč

Badmintonová raketa adidas KALKÜL A2 je vhodná pro začátečníky a středně pokročilé hráče s univerzálním pojetí hry.

2 299 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex

Středně pružný rám (Medium) Yonex ASTROX 77 TOUR s technologií – RGS (Rotational Generator Systém) – důmyslně rozložená váha v celé délce rakety zajistí výbornou razanci a manévrovatelnost při více a rychle po sobě jdoucích úderech. Lehký a pružný rám se zaměřuje hlavně na kategorii středně pokročilých i pokročilých a klubových hráčů, kteří preferují razantní a útočnou hru, kteří ocení rychlý návrat rakety po úderu do původní pozice. Technologie a design jsou odvozeny ze závodního modelu Astrox 77 PRO.

3 500 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR REV je určený především pro hráče hrající razantně od základní čáry se středně rychlým až rychlým švihem a preferující spinovou hru. Díky technologii SIF (Silicone Oil Infused Filament) jsou silikonové oleje zapracovány hluboko do polymerů struny. Tím je docíleno snížení vzájemného tření a zajištěna vyšší snapback rychlost, vyšší razance úderů a především možnost lepší spinové hry.

349 Kč

Sportovní taška Yonex BAG 922212 12R z řady PRO s popruhy na záda pojme až 12 raket. Tento bag nabízí dostatečně velký úložný prostor také pro vaše boty, oblečení a ostatní doplňky potřebné k tréninku nebo zápasu.

3 599 Kč

Tenisová raketa Yonex VCORE PRO GAME je vhodná pro začátečníky až středně pokročilé, ženy a juniory, kteří přechází z dětské rakety na dospělou. Díky svému vyvážení do hlavy přináší razantní a rychlé údery. Hledáte-li lehkou a snadno ovladatelnou raketu pro učení tenisových dovedností s designem závodních modelů, pak tato raketa s váhou 270 gramů je správnou volbou.

3 699 Kč

Pánské tričko Yonex YM 0029 s technologií DRY-Comfy, která pomáhá odvodu vlhkosti a tepla z Vašeho těla, aby se Vaše tělo udrželo v suchu, chladu a vyšším komfortu při tělesné námaze.

1 099 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 01 STAR je mimokolekční model s technologií vyvážení RGS, kde raketa zůstává neustále v absolutní rovnováze. Tenký a zároveň pevný shaft zajišťuje skvělou aerodynamiku, díky čemu umožňuje rychlejší švih, razantnější údery a maximální přenos energie. Tento rám dokáže kombinovat obranu s razantním útokem a dává hráčům možnost si osvojit oba herní styly. Doporučujeme začátečníkům i středně pokročilým hráčům, kteří hledají optimální poměr cena/výkon.

999 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR DRIVE 125 vám poskytne maximální kontrolu nad údery. Svou strukturou je vhodný zejména pro agresivní hráče a pro tenisty, kteří preferují spinovou hru.

235 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR REV o průměru 1.30 mm je určený pro svoji trvanlivost především pro hráče hrající razantně od základní čáry a preferují spinovou hru. Díky technologii SIF (Silicone Oil Infused Filament) jsou silikonové oleje zapracovány hluboko do polymerů struny. Tím je docíleno snížení vzájemného tření a zajištěna vyšší snapback rychlost, vyšší razance úderů a především možnost lepší spinové hry.

349 Kč