www.sportwings.cz

Yonex MESH GRAP AC138 3 KS Vrchní omotávka, zelená, velikost UNI

Povedený produkt Yonex MESH GRAP AC138 3 KS Vrchní omotávka, zelená, velikost UNI od známého výrobce Yonex snadno můžete pořídit tady teď právě za parádní cenu! Teď za akční cenu 239 Kč.
EAN: 4550086846574
Yonex MESH GRAP AC138 3 KS Vrchní omotávka
Ověřit dostupnost
Značka: Yonex
239

Vrchní samolepící perforovaná omotávka Yonex MESH GRAP AC138 pro zvýšenou absorbci vlhkosti a prodyšnosti pro udržení přilnavosti při uchopení a tím se významě zvyšuje ovladatelnost rakety. komfortní a měkké držení redukuje vibrace při úderech

Další zboží z kategorie Raketové sporty

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR PRO 125 vyniká svojí dlouhou trvanlivostí. Má monofilamentní jádro s polymer-polyesterovou charakteristikou. Na jeho vývoji se podíleli špičkoví profesionální hráči, kteří jej nyní s oblibou používají.

255 Kč

Exkluzivní STIGA Royal série nabízí tři pálky různých specifikací pro náročné hráče hledající ideální pálku pro svoji hru. Royal série byla vyvinuta ve spolupráci s hráči Čínského národního týmu (kde je STIGA oficiálním partnerem) a pálky využívají stejné technologie a potahy jako profesionální pálky STIGA. Vyberte si právě tu, která nejvíce vyhovuje Vaší hře. Pálky Royal série nabízí unikátní požitek ze hry. Baleny ve výjimečných obalech STIGA Royal. STIGA ROYAL 5 STAR CARBON je nejútočnější pálka Royal série a je vhodná pro všechny, kteří hledají ofenzivní pálku s maximální rychlostí. Pálka má konkávní držátko. Potah pálky S5 je silný 2 milimetry, dřevo se skládá z pěti vrstev. Tato pálka je certifikována mezinárodní federací stolního tenisu ITTF a využívá technologii STIGA Touch CARBON. Technologie Touch Carbon redukuje otřesy a vibrace, čímž poskytuje hráči čistší pocit při úderu. Uhlíková vlákna zvyšují tuhost a stabilitu a mají za následek zvětšení sweet spotu. Pálka tak poskytuje maximální sílu při zachování vysoké kontroly.

2 999 Kč
-35%

Využijte skvělou sílu s raketou Head GRAVITY TOUR, která disponuje nejnovější technologií Auxetic. Tato raketa se vzorem výpletu 18×20 díky své kulaté hlavě a obrovskému sweetspotu turnajovým hráčům nové generace s agresivním stylem hry poskytuje kontrolu, flexibilitu a toleranci, kterou k poražení protihráče od zadní základní čáry potřebují. Technologie Auxetic poskytuje při každém úderu lepší procítění a odezvu. S touto raketou můžete mít při hře naprostou sebejistotu.

4 499 Kč
-5%

Tenisová raketa Yonex VCORE GAME TANGO je vhodná pro začátečníky až středně pokročilé, ženy a juniory, kteří přechází z dětské rakety na dospělou. Díky svému vyvážení do hlavy přináší razantní a rychlé údery. Technologie průchodek String Sync Grommet, kdy jsou na pozici 12 a 6 vloženy tenké průchodky do většího otvoru, zajišťuje synchronizovaný pohyb průchodek s dlouhými strunami. Tento pohyb strun generuje více spinu. Tento model je díky nízké váze a snadné ovladatelnosti skvělou volbou pro učení tenisových dovedností.

3 299 Kč

Badmintonová raketa Tregare GX 9500 je určená pro začínající a mírně pokročilé hráče. Díky této raketě se skvěle naučíte základní techniky.

399 Kč

Vrchní omotávka Yonex SUPER GRAP AC 120 pro rakety se standardním i dlouhým držadlem. Skvěle absorbuje pot a vibrace při úderech, a tím výrazně zvyšuje ovladatelnost i kontrolu a cit při úderech.

179 Kč
-25%

Tenisová raketa Tecnifibre TEMPO 275 je určena pro rekreační a amatérské hráčky. Zkrácená délka usnadňuje rychlejší švih, rozvíjí technické, fyzické dovednosti pro větší sílu a spin.

1 299 Kč
-32%

Univerzální raketa Head RADICAL TEAM L je lehká a nabízí snadnou hru, lepší manévrovatelnost a více síly. Mezi její exkluzivní technologie patří průchodky tlumicí zvuk, které dodávají větší sílu díky lepšímu pohybu strun a optimalizují zvuk a vibrace. S raketou RADICAL TEAM L zvládnete jakýkoliv úder – v rámu rakety je Graphene, variabilní střední část, která nabízí ideální rovnováhu s ohledem na sílu, kontrolu a rotaci.

3 899 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex

Sportovní taška Yonex BAG 92226 6R z řady PRO s popruhy na záda pojme až 6 raket. Tento bag nabízí dostatečně velký úložný prostor také pro boty, oblečení a ostatní doplňky.

2 599 Kč
-14%

Badmintonová raketa Yonex DUORA 9 pro pokročilé a profesionální hráče. Je vhodná pro ženy, muže i junory. Raketa je určená pro všestranné hráče či hráčky.

2 999 Kč

Badmintonová raketa Yonex CARBONEX 7000 N je vyvážená na střed. Pružný rám (medium) s vyvážením na střed umožňuje rychlou manipulaci s raketou a snadné osvojení herní a úderové techniky. Unikátní technologie CARBON NANOTUBE, založená na vrstvení nanopohárků, zvyšuje pružnost rámu a zaručuje rychlejší návrat rakety do základní polohy. Díky umístění NANOTUBES na vnitřní straně rámu je zajištěn déle trvající kontakt míče s výpletem, což umožňuje zahrání úderu s vyšší razancí a přesností.

1 550 Kč

Středně pružný rám (Medium) Yonex ASTROX 77 PRO s technologií – RGS (Rotational Generator Systém) – důmyslně rozložená váha v celé délce rakety zajistí výbornou razanci a manévrovatelnost při více a rychle po sobě jdoucích úderech.. Lehký a pružný rám se zaměřuje hlavně na pokročilé a profesionální hráče, kteří chtějí zvýšit razanci svých úderů, ale zároveň mít vše pod kontrolou. Technologie, které tato raketa skrývá, zlepší hru i začátečníkům, kteří chtějí investovat do svého vybavení.

4 700 Kč
-13%

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 22LT se středně pružným rámem a technologií vyvážení RGS pomůže každému hráči, který dokáže kombinovat obranu s útokem. Tuto raketu snadno zvládnou začátečníci i středně pokročilí hráči, kteří nechtějí šetřit na svém prvním vybavení.

1 899 Kč
-13%

Juniorská grafitová badmintonová raketa Yonex NANOFLARE JUNIOR poskytuje všem začínajícím hráčům vyšší komfort při získávání prvních dovedností. Je navržena tak, aby přenášela maximální energii a rychlost do úderů a zlepšovala hráčům jejich švih. Díky vyvážení do ruky je snadno ovladatelná a rychlá v jakékoliv herní situaci.

1 899 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 PRO je nejvyšší model řady Astrox s tuhým rámem. Je ideální pro profesionální, závodní a klubové hráče s útočným a razantním stylem hry. Tento typ hráčů neustále soupeře nutí k chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou.

4 329 Kč
-14%

Univerzální sportovní batoh Yonex 92212 PRO BACKPACK M v propracovaném designu pojme až dvě tenisové, squashové nebo badmintonové rakety. Nechybí speciální oddíl na boty, polstrovaný úložný prostor pro notebook a velká kapsa na potřebné vybavení a oblečení. Nastavitelné ramenní popruhy zajišťují komfortní nošení. Po stranách najdete kapsu na láhev nebo tubu s míčky.

1 799 Kč