www.sportwings.cz

Yonex DUORA 8 XP Badmintonová raketa, černá, velikost 5

Kvalitní a žádaný výrobek Yonex DUORA 8 XP Badmintonová raketa, černá, velikost 5 od výrobce Yonex jednoduše můžete pořídit ještě dnes za super cenu! Aktuálně za 3 699 Kč. EAN: 4550086104018
Yonex DUORA 8 XP Badmintonová raketa
Více informací »
Značka: Yonex
3 699
Popis

Badmintonová raketa Yonex DUORA 8 XP disponuje tuhým rámem s vyvážením na střed. Díky této kombinací máte možnost hrát jak útočně, tak i technicky, a to s maximální přesností úderů. Raketa je vybavena technologií DUAL OPTIMUM SYSTEM zajišťující útočnou hru s vyšší razancí, kontrolou z forehandové strany a maximální rychlostí ze strany backhandové. To jsou hlavní znaky raket série Duora.

Další zboží z kategorie Rakety
adidas SPIELER E07.1 Badmintonová raketa

Badmintonová raketa adidas SPIELER E07.1 je vhodná pro začínající hráče, kteří stále hledají svůj styl hry. Vyvážení do hlavy pomůže začátečníkům v odehrávání úderů převážně ze zadní částí kurtu.

599 Kč
Yonex ASTROX 99 TOUR Badmintonová raketa

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 TOUR s tuhým rámem je ideální pro středně pokročilé, klubové a závodní hráče s útočným a razantním stylem hry, kteří mají chuť investovat do svého vybavení. Tento typ hráčů neustále soupeře nutí k chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou.

3 349 Kč
adidas KALKÜL A2 Badmintonová raketa

Badmintonová raketa adidas KALKÜL A2 je vhodná pro začátečníky a středně pokročilé hráče s univerzálním pojetí hry.

2 299 Kč
Yonex NANOFLARE 800 LT Badmintonová raketa

Badmintová raketa Yonex NANOFLARE 800 LT je určena zejména pro pokročilé, klubové a závodní hráče, kteří vyznávají celodvorcovou s velmi dobrou technikou. Poskytuje rychlý, kontrolovaný švih a přesný úder i ze zadní části kurtu. Díky nižší hmotnosti je lepší manévrotalenost a rychlejší reakce na údery soupeře. Rám Nanoflare dosáhl optimálního vyvážení mezi vysokou repulsí (razancí) a rychlým švihem při úderu a to pomocí technologie Aero Frame.

4 329 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex
Yonex BAG 92229 9R Sportovní taška

Sportovní taška Yonex BAG 92229 9R s popruhy na záda pojme až 9 raket. Tento bag nabízí dostatečně velký úložný prostor také pro boty, oblečení a ostatní doplňky nutné k tréninku nebo zápasu.

3 099 Kč
Yonex NANOFLARE 500 Badmintonová raketa

Badmintová raketa Yonex NANOFLARE 500 je určená pro středně pokročilé, pokročilé a klubové hráče s celodvorcovou a technickou hrou. Hráči poskytuje rychlý a zároveň kontrolovaný švih, se kterým dosáhne přesných úderů i do zadní části kurtu, a tím může snadno měnit styl hry. Rám Nanoflare dosáhl optimálního vyvážení mezi vysokou repulsí (razancí) a rychlým švihem při úderu a to pomocí technologie Aero Frame.

3 199 Kč
Yonex 92231W PRO TOURNAMENT BAG Sportovní taška

Oblíbená sportovní taška Yonex 92231W PRO TOURNAMENT BAG s velkými úchyty, díky kterým se dá pohodlně nosit i přes rameno. Dvě velké kapsy na zip nabízí prostor pro oblečení, boty a rakety, ať už tenisové, badmintonové nebo squashové.

1 799 Kč
Yonex MULTI-SENSA 125 Tenisový výplet

Tenisový výplet Yonex MULTI-SENSA 125 doporučujeme především pro hráče hledající precizní kontrolu svých úderů a maximální šetrnost k ruce. Jedná se o výplet, který můžeme doporučit jako zdravotní a výborně se hodí do kombinací s jinými výplety především na krátké struny. Zároveň maximálně šetří namáhané partie jako je rameno, loket a zápěstí.

399 Kč