www.sportwings.cz

Yonex CARBONEX 6000 N Badmintonová raketa, černá, velikost UG4

Tento diskontní kus Yonex CARBONEX 6000 N Badmintonová raketa, černá, velikost UG4 od našeho známého výrobce Yonex jednoduše najdete v naší nabídce se slevou. Produkt koupíte teď u nás za 1 500 Kč.
EAN: 4550086551843
Yonex CARBONEX 6000 N Badmintonová raketa
Ověřit dostupnost
Značka: Yonex
1 500

Badmintonová raketa Yonex CARBONEX 6000 N je vyvážená na střed. Tento středně pružný rám je především určen pro začátečníky a mírně pokročilé hráče, kteří si chtějí osvojit správnou úderovou techniku. Kombinace hliníku s Carbon Nanotube zvyšuje pružnost rámu a dává raketě možnost zahrání úderu s vyšší razancí.

Další zboží z kategorie Rakety

Juniorská badmintonová raketa Tregare TEC FUN JR má zkrácenou délku pro snadnější ovládání a lepší nácvik základních technik. Je určená především pro začínající hráče.

149 Kč

Badmintonová raketa Tregare POWER TECH je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu.

249 Kč

Juniorská badmintonová raketa Tregare TEC FUN JR má zkrácenou délku pro snadnější ovládání a lepší nácvik základních technik. Je určená především pro začínající hráče.

149 Kč

Badmintonová raketa adidas SPIELER E06.1 je vhodná pro začínající hráče, kteří stále hledají svůj styl hry. Vyvážení do hlavy pomůže začátečníkům v odehrávání úderů převážně ze zadní částí kurtu.

499 Kč
-15%

Badmintonová raketa Yonex DUORA Z-STRIKE disponuje extra tuhým rámem s vyvážením na střed blíže ke gripu. Díky této kombinací máte možnost hrát razantně a útočně, ale také technicky a to s maximální přesností úderů. Raketa je vybavena technologií DUAL OPTIMUM SYSTEM zajišťující útočnou hru s vyšší razancí, kontrolou z forehandové strany a maximální rychlostí ze strany backhandové. To jsou hlavní znaky raket série Duora. Mírně zmenšený rám hlavy Compact Frame umožňuje lepší ovladatelnost a současně zrychluje manévrování při rychlých výměnách.

4 899 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 1000 Z – disponuje extra tuhým rámem s vyvážením do oblasti mezi gripem a středem. Ideální raketa pro útočnou hru s vyšší razancí, ale také technickou hru s maximální přesností úderů. Tato raketa je určena pro pokročilé, klubové a závodní hráče, kteří preferují celodvorcovou hru a zároveň mají údery pod kontrolou. Díky použití nejnovějších výrobních technologií si hráči s touto raketou hru opravdu užijí.

4 999 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 1000 GAME se středně pružným rámem je ideální pro mírně i středně pokročilé a klubové hráče, kterým vyhovuje celodvorcová hra. Tato raketa poskytuje hráči rychlý a zároveň kontrolovaný švih, se kterým dosáhne přesných úderů i do zadní části kurtu a tím může snadno měnit styl hry. Vyvážení do gripu zaručuje skvělou ovladatelnost rakety. Díky technologiím a designu, které jsou převzaty ze závodního rámu Nanoflare 1000 Z.

2 999 Kč

Tento rám Yonex ASTROX 88S PLAY je vhodný jak pro začátečníky, tak i středně pokročilé, kteří nechtějí šetřit na svém prvním vybavení. Design i stěžejní technologie jsou převzaty ze závodního rámu Astrox 88S.

2 000 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex
-10%

Čelenka Yonex HEADBAND je vyrobena z příjemného froté materiálu. Zajišťuje maximální komfort a váš dobrý pocit. Perfektně doplní váš sportovní outfit.

125 Kč

Badmintonová raketa Yonex CARBONEX 7000 N je vyvážená na střed. Pružný rám (medium) s vyvážením na střed umožňuje rychlou manipulaci s raketou a snadné osvojení herní a úderové techniky. Unikátní technologie CARBON NANOTUBE, založená na vrstvení nanopohárků, zvyšuje pružnost rámu a zaručuje rychlejší návrat rakety do základní polohy. Díky umístění NANOTUBES na vnitřní straně rámu je zajištěn déle trvající kontakt míče s výpletem, což umožňuje zahrání úderu s vyšší razancí a přesností.

1 550 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 700 se středně pružným shaftem je vhodná pro pokročilé hráče, kteří vyznávají technický-celodvorcový styl hry a dokáží trpělivě kombinovat kraťasy i dlouhé údery. Začátečníci ocení tento rám při osvojování badmintonové techniky a neváhají investovat do svého vybavení.

4 149 Kč

Sportovní taška Yonex BAG 92226 6R z řady PRO s popruhy na záda pojme až 6 raket. Tento bag nabízí dostatečně velký úložný prostor také pro boty, oblečení a ostatní doplňky.

2 599 Kč

Badmintonový výplet Yonex BG 80 POWER se řadí mezi nejoblíbenější. Poskytuje skvělou sílu, cit na míči a kontrolu všech vašich úderů.

179 Kč

Badmintová raketa Yonex NANOFLARE 800 je určená spíše pro pokročilé, klubové a závodní hráče, kteří vyznávají celodvorcovou, technickou hru. Poskytuje rychlý, kontrolovaný švih a přesný úder i ze zadní části kurtu. Rám Nanoflare dosáhl optimálního vyvážení mezi vysokou repulsí (razancí) a rychlým švihem při úderu a to pomocí technologie Aero Frame.

4 329 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR PRO 125 vyniká svojí dlouhou trvanlivostí. Má monofilamentní jádro s polymer-polyesterovou charakteristikou. Na jeho vývoji se podíleli špičkoví profesionální hráči, kteří jej nyní s oblibou používají.

255 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 PLAY je určena převážné začínajícím a mírně pokročilým hráčům s útočným stylem hry, kteří se dokáží i velmi dobře bránit. Tenký a zároveň velmi pevný rám je hlavním znakem raket řady Astrox, navíc design i stěžejní technologie jsou převzaty ze závodního rámu Astrox 99 PRO. Díky použití nejnovějších technologií i v tomto základním modelu z řady Astrox 99 si vaši hru opravdu užijete.

1 599 Kč