www.sportwings.cz

Yonex ASTROX 99 TOUR Badmintonová raketa, červená, velikost 5

Žádaný produkt Yonex ASTROX 99 TOUR Badmintonová raketa, červená, velikost 5 od oblíbené značky Yonex snadno můžete sehnat právě teď v nabídce pořád výhodně! Výhodně teď u nás za 3 349 Kč.
EAN: 4550468074281
Yonex ASTROX 99 TOUR Badmintonová raketa
Ověřit dostupnost
Značka: Yonex
3 349

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 TOUR s tuhým rámem je ideální pro středně pokročilé, klubové a závodní hráče s útočným a razantním stylem hry, kteří mají chuť investovat do svého vybavení. Tento typ hráčů neustále soupeře nutí k chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou.

Další zboží z kategorie Rakety
-14%

Badmintonová raketa Yonex DUORA 9 pro pokročilé a profesionální hráče. Je vhodná pro ženy, muže i junory. Raketa je určená pro všestranné hráče či hráčky.

2 999 Kč
-13%

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 22LT se středně pružným rámem a technologií vyvážení RGS pomůže každému hráči, který dokáže kombinovat obranu s útokem. Tuto raketu snadno zvládnou začátečníci i středně pokročilí hráči, kteří nechtějí šetřit na svém prvním vybavení.

1 899 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 1000 Z – disponuje extra tuhým rámem s vyvážením do oblasti mezi gripem a středem. Ideální raketa pro útočnou hru s vyšší razancí, ale také technickou hru s maximální přesností úderů. Tato raketa je určena pro pokročilé, klubové a závodní hráče, kteří preferují celodvorcovou hru a zároveň mají údery pod kontrolou. Díky použití nejnovějších výrobních technologií si hráči s touto raketou hru opravdu užijí.

4 999 Kč

Badmintonová raketa Tregare GX 9500 je určená pro začínající a mírně pokročilé hráče. Díky této raketě se skvěle naučíte základní techniky.

399 Kč
-16%

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 100 GAME s důmyslnou technologií vyvážení RGS, kde raketa zůstává neustále v absolutní rovnováze. Tenký a zároveň pevný shaft zajišťuje skvělou aerodynamiku, díky čemu umožňuje rychlejší švih, razantnější údery a maximální přenos energie. Středně tuhý rám se zaměřuje zejména na pokročilé a středně pokročilé hráče, kteří chtějí zvýšit razanci svých úderů, ale zároveň mít vše pod kontrolou. Technologie, které tato raketa skrývá, zlepší hru i začátečníkům, kteří chtějí investovat do svého vybavení a designově se nelišit od závodního rámu Astrox 100 ZZ.

1 999 Kč

Středně pružný rám (Medium) Yonex ASTROX 77 PRO s technologií – RGS (Rotational Generator Systém) – důmyslně rozložená váha v celé délce rakety zajistí výbornou razanci a manévrovatelnost při více a rychle po sobě jdoucích úderech.. Lehký a pružný rám se zaměřuje hlavně na pokročilé a profesionální hráče, kteří chtějí zvýšit razanci svých úderů, ale zároveň mít vše pod kontrolou. Technologie, které tato raketa skrývá, zlepší hru i začátečníkům, kteří chtějí investovat do svého vybavení.

4 700 Kč

Badmintonová raketa Yonex CARBONEX 6000 N je vyvážená na střed. Tento středně pružný rám je především určen pro začátečníky a mírně pokročilé hráče, kteří si chtějí osvojit správnou úderovou techniku. Kombinace hliníku s Carbon Nanotube zvyšuje pružnost rámu a dává raketě možnost zahrání úderu s vyšší razancí.

1 500 Kč

Středně pružný rám (Medium) Yonex ASTROX 77 TOUR s technologií – RGS (Rotational Generator Systém) – důmyslně rozložená váha v celé délce rakety zajistí výbornou razanci a manévrovatelnost při více a rychle po sobě jdoucích úderech. Lehký a pružný rám se zaměřuje hlavně na kategorii středně pokročilých i pokročilých a klubových hráčů, kteří preferují razantní a útočnou hru, kteří ocení rychlý návrat rakety po úderu do původní pozice. Technologie a design jsou odvozeny ze závodního modelu Astrox 77 PRO.

3 500 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex

Pánské tréninkové tričko Yonex YM 0023 zachycuje ultrafialové sluneční záření a minimalizuje hromadění tepla během hry.

529 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR PRO 125 vyniká svojí dlouhou trvanlivostí. Má monofilamentní jádro s polymer-polyesterovou charakteristikou. Na jeho vývoji se podíleli špičkoví profesionální hráči, kteří jej nyní s oblibou používají.

255 Kč

Vrchní samolepící perforovaná omotávka Yonex MESH GRAP AC138 pro zvýšenou absorbci vlhkosti a prodyšnosti pro udržení přilnavosti při uchopení a tím se významě zvyšuje ovladatelnost rakety. komfortní a měkké držení redukuje vibrace při úderech

239 Kč

Pánské tréninkové tričko Yonex YM 0023 zachycuje ultrafialové sluneční záření a minimalizuje hromadění tepla během hry.

529 Kč

Pánské kraťasy Yonex YM0030 s technologií DRY-Comfy, která pomáhá odvodu vlhkosti a teploty z Vašeho těla a díky tomu se Vaše tělo snáze udržuje v suchu, chladu a zachovává si vyšší komfort při zvýšené tělesné námaze.

949 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR STRIKE 125 je určen pro všechny soutěžní hráče, kteří chtějí, aby výplet vydržel razantnější a švihovou hru.

355 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE TX je skvělou volbou pro začátečníky i středně pokročilé hráče, kteří hledají podporu při získávání základních badmintonových dovedností. Vyvážení do gripu Vám přináší do hry výbornou reakční rychlost, obratnost a v kombinaci s velmi pružným shaftem (Hi-Flex) i razanci.

999 Kč
-10%

Badmintonový výplet Yonex BG 80 je velice populární u špičkových hráčů. Jádro je pokryto vrstvou vektranového vlákna, což zvyšuje repulsní energii a dodává obrovskou sílu především do útočných úderů.

179 Kč