www.sportwings.cz

Yonex ASTROX 99 PLAY Badmintonová raketa, bílá, velikost 5

Kvalitní a velmi žádaný produkt Yonex ASTROX 99 PLAY Badmintonová raketa, bílá, velikost 5 od kvalitní společnosti Yonex můžete získat momentálně na našich stránkách výhodně. Výhodně za cenu 1 599 Kč. EAN: 4550468075066
Yonex ASTROX 99 PLAY Badmintonová raketa
Více informací »
Značka: Yonex
1 599
Popis

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 PLAY je určena převážné začínajícím a mírně pokročilým hráčům s útočným stylem hry, kteří se dokáží i velmi dobře bránit. Tenký a zároveň velmi pevný rám je hlavním znakem raket řady Astrox, navíc design i stěžejní technologie jsou převzaty ze závodního rámu Astrox 99 PRO. Díky použití nejnovějších technologií i v tomto základním modelu z řady Astrox 99 si Vaši hru opravdu užijete.

Další zboží z kategorie Rakety

Badmintonová raketa Yonex DUORA 9 pro pokročilé a profesionální hráče. Je vhodná pro ženy, muže i junory. Raketa je určená pro všestranné hráče či hráčky.

2 999 Kč
Yonex B 6000 I Badmintonová raketa

Badmintonová raketa Yonex B 6000 I patří do modelové řady Basic. Charakterizuje ji vyšší stabilita rámu a dobrá manévrovatelnost, která je ideální pro začínající hráče.

499 Kč
Yonex NANOFLARE 500 Badmintonová raketa

Badmintová raketa Yonex NANOFLARE 500 je určená pro středně pokročilé, pokročilé a klubové hráče s celodvorcovou a technickou hrou. Hráči poskytuje rychlý a zároveň kontrolovaný švih, se kterým dosáhne přesných úderů i do zadní části kurtu, a tím může snadno měnit styl hry. Rám Nanoflare dosáhl optimálního vyvážení mezi vysokou repulsí (razancí) a rychlým švihem při úderu a to pomocí technologie Aero Frame.

3 199 Kč
Yonex ASTROX 99 GAME Badmintonová raketa

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 GAME se středně pružným rámem a technologií vyvážení RGS (Rotational Generator Systém) je ideální pro hráče, který dokáže kombinovat obranu s útokem. Díky technologii POWER-ASSIST BUMPER je přeneseno maximální množství síly z horní části rakety na míč. Design i stěžejní technologie jsou převzaty ze závodního rámu Astrox 99 PRO.

2 399 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex
Yonex SUPER GRAP Vrchní omotávka

Vrchní omotávka Yonex SUPER GRAP pro rakety se standardním i dlouhým držadlem. Skvěle absorbuje pot a vibrace při úderech, a tím výrazně zvyšuje ovladatelnost i kontrolu a cit při úderech.

179 Kč
Yonex NANOFLARE TX Badmintonová raketa

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE TX je skvělou volbou pro začátečníky i středně pokročilé hráče, kteří hledají podporu při získávání základních badmintonových dovedností. Vyvážení do gripu Vám přináší do hry výbornou reakční rychlost, obratnost a v kombinaci s velmi pružným shaftem (Hi-Flex) i razanci.

999 Kč
Yonex POLY TOUR PRO 120 Tenisový výplet

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR PRO 120 s průměrem 1,20 mm se vyznačuje vysokou kontrolou úderu a maximální šetrností k ruce. Díky tenčímu průměru je výplet vhodný i pro kategorii dětí a juniorů.

255 Kč
Yonex VCORE PRO GAME Tenisová raketa

Tenisová raketa Yonex VCORE PRO GAME je vhodná pro začátečníky až středně pokročilé, ženy a juniory, kteří přechází z dětské rakety na dospělou. Díky svému vyvážení do hlavy přináší razantní a rychlé údery. Hledáte-li lehkou a snadno ovladatelnou raketu pro učení tenisových dovedností s designem závodních modelů, pak tato raketa s váhou 270 gramů je správnou volbou.

3 699 Kč