www.sportwings.cz

Yonex ASTROX 88D PLAY Badmintonová raketa, tyrkysová, veľkosť 4UG5

Hodně žádaný produkt Yonex ASTROX 88D PLAY Badmintonová raketa, tyrkysová, veľkosť 4UG5 od známého předního výrobce Yonex jde pořídit právě teď v naší nabídce opravdu výhodně. Aktuálně stojí u nás 2 000 Kč.
EAN: 4550468075141
Yonex ASTROX 88D PLAY Badmintonová raketa
Ověřit dostupnost
Značka: Yonex
2 000

Tento rám řady Astrox od značky Yonex využívá novou technologii, která posouvá těžiště blíže ke středu rámu, tím se zlepšuje manévrovatelnost rakety a zároveň dochází k ohybu celé horní části shaftu i hlavy, tedy i k maximálnímu přenosu energii do úderu a míčku. Raketa je vhodná jak pro začátečníky, tak i středně pokročilé hráče.

Další zboží z kategorie Rakety

Badmintonová raketa Yonex MUSCLE POWER 2 JUNIOR je určena všem začínajícím hráčům i hráčkám. Je vyrobena z hliníku a oceli, takže je velmi odolná a připravená na nešetrné zacházení. Díky konstrukci průchodek prochází struna přes zaoblení, čímž se lépe udržuje její konstantní napětí a více pomůže s úderem i v místech mimo optimální úderovou plochu.

579 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 700 se středně pružným shaftem je vhodná pro pokročilé hráče, kteří vyznávají technický-celodvorcový styl hry a dokáží trpělivě kombinovat kraťasy i dlouhé údery. Začátečníci ocení tento rám při osvojování badmintonové techniky a neváhají investovat do svého vybavení.

4 149 Kč

Badmintonová raketa adidas KALKÜL A2 je vhodná pro začátečníky a středně pokročilé hráče s univerzálním pojetí hry.

1 999 Kč

Badmintonová raketa Yonex CARBONEX 6000 N je vyvážená na střed. Tento středně pružný rám je především určen pro začátečníky a mírně pokročilé hráče, kteří si chtějí osvojit správnou úderovou techniku. Kombinace hliníku s Carbon Nanotube zvyšuje pružnost rámu a dává raketě možnost zahrání úderu s vyšší razancí.

1 500 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 PRO je nejvyšší model řady Astrox s tuhým rámem. Je ideální pro profesionální, závodní a klubové hráče s útočným a razantním stylem hry. Tento typ hráčů neustále soupeře nutí k chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou.

4 349 Kč

Tato útočná raketa Yonex ASTROX 3 DG je vhodná pro střední, pokročilé i klubové hráče, kteří hledají razanci a mohou tak naplno využít možnost extrémního napětí výpletu ( technologie DG-Durable Grade, napětí až 15,5 kg / 35 lbs ) . Nicméně i pro začátečníka, který hledá raketu poměr : cena/výkon, bude tento rám vhodnou volbou

1 699 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 88S PRO s tuhým rámem a technologií vyvážení RGS (Rotational Generator Systém) je ideální pro výkonnostní a závodní hráče. Raketa je o 5 mm kratší, má měkčí hlavu, která dokáže podržet míček déle na výpletu a díky tomu máte lepší kontrolu a cit úderů. S jako SKILL, dovednost a ovladatelnost.

4 349 Kč

Badmintonová raketa Tregare POWER TECH je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu.

249 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex

Sportovní taška Yonex BAG 92229 9R s popruhy na záda pojme až 9 raket. Tento bag nabízí dostatečně velký úložný prostor také pro boty, oblečení a ostatní doplňky nutné k tréninku nebo zápasu.

3 099 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 88D PRO s tuhým rámem je ideální pro profesionální, klubové a závodní hráče s útočným a razantním stylem hry. D jako DOMINOVAT při hře a neustále soupeře nutit k pasivitě a chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou, to je Astrox 88D Pro.

4 349 Kč

Badmintonová raketa Yonex MUSCLE POWER 2 JUNIOR je určena všem začínajícím hráčům i hráčkám. Je vyrobena z hliníku a oceli, takže je velmi odolná a připravená na nešetrné zacházení. Díky konstrukci průchodek prochází struna přes zaoblení, čímž se lépe udržuje její konstantní napětí a více pomůže s úderem i v místech mimo optimální úderovou plochu.

579 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX TX s novou technologií důmyslného vyvážení – RGS (Rotational Generator Systém) – zůstává neustále v absolutní rovnováze.

1 199 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX GS s novou technologií důmyslného vyvážení – RGS (Rotational Generator Systém) – zůstává neustále v absolutní rovnováze. Tuto raketu snadno zvládnou začátečníci i středně pokročilí hráči, kteří nechtějí šetřit na svém prvním vybavení.

1 699 Kč

Středně pružný rám (medium) rakety Yonex ASTROX ABILITY s technologií vyvážení – RGS – pomůže každému hráči, který dokáže kombinovat obranu s útokem. Tuto raketu snadno zvládnou začátečníci i středně pokročilí hráči, kteří nechtějí šetřit na svém prvním vybavení. Design osloví spíše dámské spektrum hráčů.

1 899 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR STRIKE 125 je určen pro všechny soutěžní hráče, kteří chtějí, aby výplet vydržel razantnější a švihovou hru.

299 Kč

Pánské sálové boty Yonex Power Cushion 65 Z3 jsou vhodné pro pokročilé a závodní hráče badmintonu, ale samozřejmě uplatnění najdou i v jiných halových sportech, jako je florbal, volejbal, házená. Tato obuv poskytuje maximální komfort a odpružení. Jedná se o jeden z mnoha špičkových modelů značky Yonex, určený pro halové sporty. Odolný materiál snadno zvládne každodenní používání (tréninky + zápasy). Obuv s technologií POWER CUSHION+ skvěle tlumí dopady a následně vkládá energii do dalšího pohybu. . Oblá podrážka Yonex Round Sole umožňuje maximální přenos energie při rychlých úkrocích nebo následném brždění. Špička a vrchní část boty je vyrobena z jednoho kusu materiálu, což snižuje celkovou váhu boty a zvyšuje její odolnost.

3 399 Kč