www.sportwings.cz

Yonex AS 20 Badmintonový míček, , velikost UNI

Akční kousek Yonex AS 20 Badmintonový míček, , velikost UNI od skvělého výrobce Yonex můžete sehnat u nás nyní za super peníze! Akční cena od 19 Kč.
Yonex AS 20 Badmintonový míček
Více informací »
Značka: Yonex
19
Popis

Velmi kvalitní péřový míč značky Yonex AEROSENSA 20 se díky použití kvalitního husího peří a korku vyznačuje stabilními letovými vlastnostmi a skvělou trvanlivostí v porovnání s péřovými míči jiných značek. Vynikající poměr kvalita vs cena. Péřový míč vhodný pro děti a klubové hráče. Doporučujeme nejen pro tréninkové použití ale i turnaje.

Další zboží z kategorie Raketové sporty
Wish XTREME LIGHT 006 Badmintonová raketa

Badmintonová raketa WISH XTREME LIGHT 006 je celografitová ultralight raketa s extrémně nízkou váhou. Díky použití moderních technologií má raketa vynikající herní vlastnosti, které ocení jak mírně pokročilí, tak pokročilí hráči. Raketa je určena pro mírně pokročilé a pokročilé hráče hrající technickým stylem. Díky pružnému shaftu (4/5) a vyvážení na střed (3/5) je velmi dobře ovladatelná v technických úderech a zároveň přesná v útoku. Nízká váha (78g) umožňuje daleko větší možnosti pro rychlou manipulaci s raketou a skvělou rychlost švihu při úderu. Ztráta razance při takovéto váze je naopak minimální. Extreme Light 006 také výrazně méně zatěžuje rameno a loket hráče a pomáhá v nácviku správné úderové techniky. Výplet WBS 500 nabízí skvělou odolnost a vynikající kontrolu úderu. Je určen pro technickou hru, umožňuje však i tvrdé zakončení výměny. Raketa je dodávána ve velikosti gripu G3, s kvalitním PU gripem a termoobalem na celou raketu. WISH je tradiční sportovní značka specializující se na výrobu badmintonového vybavení již od roku 1986. Díky neustálé práci na vývoji nových technologií přináší skvělé herní vlastnosti všech výrobků. Proto si produkty vybírají nejenom závodní, ale také pokročilí a začínající hráči.

899 Kč

Raketa na tenis MARIA 23 je určena pro dívky ve věku 6 až 8 let při jejich tenisových začátcích na kurtu.

599 Kč

Badmintonové míčky adidas FS3 SPEED 77 DUCK B GRADE se hodí především na rekreační hraní. Míček má kachní peří třídy B pro lepší let.

499 Kč
Babolat BALLFIGHTER BOY 23 Dětská tenisová raketa

Dětská raketa Babolat BALLFIGHTER BOY 23 je určena pro tenisty s výškou od 125 cm. Správnému přirozenému držení rakety pomáhá integrovaný Memo Grip. Prodávána již vypletená, společně s obalem.

699 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex
Yonex POLY TOUR PRO 120 Tenisový výplet

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR PRO 120 s průměrem 1,20 mm se vyznačuje vysokou kontrolou úderu a maximální šetrností k ruce. Díky tenčímu průměru je výplet vhodný i pro kategorii dětí a juniorů.

255 Kč
Yonex Badmintonový výplet Badmintonový výplet

Badmintonový výplet Yonex NANOGY 95 je vhodný pro hráče, kteří hledají rychlost úderu a odolnost výpletu. Díky nanotechnologii dosahuje toto 3vrstvé multivlákno vysoké repulse a dlouhé životnosti.

179 Kč
Yonex BAG 92229 9R Sportovní taška

Sportovní taška Yonex BAG 92229 9R s popruhy na záda pojme až 9 raket. Tento bag nabízí dostatečně velký úložný prostor také pro boty, oblečení a ostatní doplňky nutné k tréninku nebo zápasu.

3 099 Kč
Yonex NANOFLARE 800 LT Badmintonová raketa

Badmintová raketa Yonex NANOFLARE 800 LT je určena zejména pro pokročilé, klubové a závodní hráče, kteří vyznávají celodvorcovou s velmi dobrou technikou. Poskytuje rychlý, kontrolovaný švih a přesný úder i ze zadní části kurtu. Díky nižší hmotnosti je lepší manévrotalenost a rychlejší reakce na údery soupeře. Rám Nanoflare dosáhl optimálního vyvážení mezi vysokou repulsí (razancí) a rychlým švihem při úderu a to pomocí technologie Aero Frame.

4 329 Kč