www.sportwings.cz

Yonex ARCSABER 11 TOUR Badmintonová raketa, vínová, velikost 5

Tento designový výrobek Yonex ARCSABER 11 TOUR Badmintonová raketa, vínová, velikost 5 od našeho známého výrobce Yonex můžete sehnat zrovna dnes výhodně. Akční ceny od 3 500 Kč.
EAN: 4550468208068
Yonex ARCSABER 11 TOUR Badmintonová raketa
Ověřit dostupnost
Značka: Yonex
3 500

Badmintonová raketa Yonex ARCSABER 11 TOUR má rychlý švih, tuhý rám a neutrální vyvážení na střed, což jsou hlavní znaky série Arcsaber. Přednostmi tohoto modelu jsou dokonalá přesnost, maximální přenos energie do úderů a vynikající kontrola Vašich úderů. Design a technologie jsou odvozeny od nejvyššího modelu ARC 11 PRO. Tato raketa je určena pro středně pokročilé, klubové a závodní hráče, kteří vyznávají útočnou hru, ale zárověň chtějí mít svoje údery pod kontrolou.

Další zboží z kategorie Rakety

Badmintová raketa Yonex NANOFLARE 800 LT je určena zejména pro pokročilé, klubové a závodní hráče, kteří vyznávají celodvorcovou s velmi dobrou technikou. Poskytuje rychlý, kontrolovaný švih a přesný úder i ze zadní části kurtu. Díky nižší hmotnosti je lepší manévrotalenost a rychlejší reakce na údery soupeře. Rám Nanoflare dosáhl optimálního vyvážení mezi vysokou repulsí (razancí) a rychlým švihem při úderu a to pomocí technologie Aero Frame.

4 329 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX GS s novou technologií důmyslného vyvážení – RGS (Rotational Generator Systém) – zůstává neustále v absolutní rovnováze. Tuto raketu snadno zvládnou začátečníci i středně pokročilí hráči, kteří nechtějí šetřit na svém prvním vybavení.

1 699 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 PLAY je určena převážné začínajícím a mírně pokročilým hráčům s útočným stylem hry, kteří se dokáží i velmi dobře bránit. Tenký a zároveň velmi pevný rám je hlavním znakem raket řady Astrox, navíc design i stěžejní technologie jsou převzaty ze závodního rámu Astrox 99 PRO. Díky použití nejnovějších technologií i v tomto základním modelu z řady Astrox 99 si Vaši hru opravdu užijete.

1 599 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 TOUR s tuhým rámem je ideální pro středně pokročilé, klubové a závodní hráče s útočným a razantním stylem hry, kteří mají chuť investovat do svého vybavení. Tento typ hráčů neustále soupeře nutí k chybám svoji agresivní a nátlakovou hrou.

3 349 Kč

Badmintonová raketa Tregare POWER TECH je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu.

249 Kč

Badmintonová raketa Tregare POWER TECH je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu.

249 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 700 se středně pružným shaftem je vhodná pro pokročilé hráče, kteří vyznávají technický-celodvorcový styl hry a dokáží trpělivě kombinovat kraťasy i dlouhé údery. Začátečníci ocení tento rám při osvojování badmintonové techniky a neváhají investovat do svého vybavení.

4 149 Kč
-16%

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 100 GAME s důmyslnou technologií vyvážení RGS, kde raketa zůstává neustále v absolutní rovnováze. Tenký a zároveň pevný shaft zajišťuje skvělou aerodynamiku, díky čemu umožňuje rychlejší švih, razantnější údery a maximální přenos energie. Středně tuhý rám se zaměřuje zejména na pokročilé a středně pokročilé hráče, kteří chtějí zvýšit razanci svých úderů, ale zároveň mít vše pod kontrolou. Technologie, které tato raketa skrývá, zlepší hru i začátečníkům, kteří chtějí investovat do svého vybavení a designově se nelišit od závodního rámu Astrox 100 ZZ.

1 999 Kč
Máme v nabídce od značky Yonex

Vrchní omotávka Yonex SUPER GRAP AC 120 pro rakety se standardním i dlouhým držadlem. Skvěle absorbuje pot a vibrace při úderech, a tím výrazně zvyšuje ovladatelnost i kontrolu a cit při úderech.

179 Kč
-12%

Oblíbená sportovní taška Yonex BAG 92031W s velkými úchyty, díky kterým se dá pohodlně nosit i přes rameno. Dvě velké kapsy na zip nabízí prostor pro oblečení, boty a rakety, ať už tenisové, badmintonové nebo squashové.

2 099 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR REV o průměru 1.30 mm je určený pro svoji trvanlivost především pro hráče hrající razantně od základní čáry a preferují spinovou hru. Díky technologii SIF (Silicone Oil Infused Filament) jsou silikonové oleje zapracovány hluboko do polymerů struny. Tím je docíleno snížení vzájemného tření a zajištěna vyšší snapback rychlost, vyšší razance úderů a především možnost lepší spinové hry.

349 Kč

Badmintonový výplet Yonex AEROBITE je tvořen dvěma různě silnými strunami. Červená struna o průměru 0,67 mm je vedena shora dolů a bílá struna o průměru 0,61 mm příčně. Tato kombinace různě silných strun zvyšuje repulzní energii a zrychluje rotaci míče.

189 Kč

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR PRO 120 s průměrem 1,20 mm se vyznačuje vysokou kontrolou úderu a maximální šetrností k ruce. Díky tenčímu průměru je výplet vhodný i pro kategorii dětí a juniorů.

255 Kč

Sportovní taška Yonex BAG 92229 9R s popruhy na záda pojme až 9 raket. Tento bag nabízí dostatečně velký úložný prostor také pro boty, oblečení a ostatní doplňky nutné k tréninku nebo zápasu.

3 099 Kč

Tréninkové péřové míče Yonex ACB TR pro rekreační a tréninkovou hru.

475 Kč
-15%

Potítko Yonex WRISTBAND se skvělou absorpcí potu. Zajišťuje maximální komfort a váš dobrý pocit. Perfektně doplní váš sportovní outfit.

169 Kč