www.sportwings.cz

YOGGYS TRAVEL YOGA MAT 1 MM MOON PHASE Podložka na jógu cestovní, tmavě modrá, velikost UNI

Tento velmi oblíbený kus YOGGYS TRAVEL YOGA MAT 1 MM MOON PHASE Podložka na jógu cestovní, tmavě modrá, velikost UNI od našeho známého výrobce YOGGYS snadno pořídíte zrovna dnes v bezva akci! Akční cena 1 890 Kč. EAN: 745125295121
YOGGYS TRAVEL YOGA MAT 1 MM MOON PHASE Podložka na jógu cestovní
Více informací »
Značka: YOGGYS
1 890
Popis

Revoluční jógová podložka YOGGYS MOON PHASE s krásným designem a hladkým semišovým povrchem v odlehčené verzi. Skvělé využití i do studia jako osobní vrstva přes běžnou podložku. Vhodná na cvičení všech stylů jógy, pilates či různých druhů fitness tréninků. Naprosto ideální pro dynamické styly jógy, jako je aštanga, vinyasa, bikram či power jóga. Vyrobena z velmi příjemného odolného semišového materiálu na povrchu, opatřeném protiskluzovou technologií ANTI-SLIP COATING. Funkční, vlhkost absorbující povrch (čím více vlhkosti, tím lepší přilnavost) je speciální tepelnou úpravou spojen s ekologickým materiálem – recyklovatelnou přírodní gumou. Bez toxinů, silikonů, umělých lepidel, ftalátů a PVC.

Další zboží z kategorie Fitness
SHARP SHAPE YOGA BAG Nepromokavý vak na podložku

Taška na jogamatku Sharp Shape YOGA BAG je vyrobena z voděodolného materiálu, který chrání vaši podložku před vlhkostí, nečistotami a poškrábáním na cestách. Může se také použít pro bezpečné uložení podložky na jógu u vás doma.

459 Kč
Fitforce FJDBN-3KG Jednoruční činka

Jednoruční činka Fitforce FJDBN 3 KG s neoprenovým potahem a úchytem.

329 Kč
CAPITAL SPORTS FLAT B Rovná lavice

Rovná lavice Capital Sports FLAT B je základem pro různá cvičení a je téměř nenahraditelná v každé domácí tělocvičně. Pokud potřebujete lavičku kombinovat s posilovací věží, pro cvičení s obouruční činkou nebo pro volný trénink se závažími, je zařízení FLAT B správná volba.

3 499 Kč
Spokey PUMP PRO Švihadlo se závažím

Švihadlo se závažím Spokey PUMP PRO je určeno pro ty, kteří si chtějí svůj trénink okořenit dynamickým cvičením. Tento model je vybaven ložisky, díky nimž se lanko nezaplete a zajistí plynulý a dynamický pohyb. Švihadlo je vybaveno dodatečným odnímatelným závažím o hmotnosti 2x 130 g, což uživateli umožní intenzivnější trénink.

289 Kč
Máme v nabídce od značky YOGGYS
YOGGYS NON-SLIP YOGA MAT MANDALA RAINFOREST Podložka na jógu profesionální

Revoluční jedinečná a velmi kvalitní recyklovatelná jógová podložka YOGGYS MANDALA RAINFOREST s krásným designem a absolutně protiskluzovým povrchem. Tahle podložka Ti už neklouzne v naprosto žádné jógové ásaně. Vhodná na cvičení všech stylů jógy, pilates či různých druhů fitness tréninků. Vyrobena z přírodní gumy a tenké polyuretanové protiskluzové vrstvy na povrchu. Funkční perfektně přilnavý povrch je speciální tepelnou úpravou spojen s ekologickým materiálem – recyklovatelnou přírodní gumou. Bez toxinů, silikonů, umělých lepidel, ftalátů a PVC.

1 990 Kč
YOGGYS EVERY MOMENT MATTERS Cihlička na cvičení

Jedinečná, podpůrná cihlička YOGGYS EVERY MOMENT MATTERS s krásným a originálním designem. Velmi praktická jógová pomůcka. Poskytne vám pomocnou ruku, usnadní a zpříjemní provedení mnoha ásan, pro které ještě nejste dostatečně flexibilní. Vyrobeno z odolné speciální EVA-pěny. Potištěno ekologicky nezávadnými barvami na vodní bázi. Perfektní úchop, nenahraditelná opora.

490 Kč
YOGGYS DESIGN YOGA MAT 5.5 MM GOLDEN LEOPARD Podložka na jógu

Revoluční jógová podložka YOGGYS DESIGN YOGA MAT 5.5 MM GOLDEN LEOPARD s krásným designem a hladkým semišovým povrchem. Speciální tloušťka ti zaručí pohodlí v jakékoliv ásaně, uleví kloubům a uspokojí i toho nejnáročnějšího jogína. Vhodná na cvičení všech stylů jógy, pilates či různých druhů fitness tréninků. Naprosto ideální pro dynamické styly jógy, jako je aštanga, vinyasa, bikram či power jóga. Vyrobena z velmi příjemného odolného semišového materiálu na povrchu, opatřeném protiskluzovou technologií ANTI-SLIP COATING. Funkční, vlhkost absorbující povrch (čím více vlhkosti, tím lepší přilnavost) je speciální tepelnou úpravou spojen s ekologickým materiálem – recyklovatelnou přírodní gumou. Bez toxinů, silikonů, umělých lepidel, ftalátů a PVC.

2 290 Kč
YOGGYS EVERY MOMENT MATTERS Cihlička na cvičení

Jedinečná, podpůrná cihlička YOGGYS EVERY MOMENT MATTERS s krásným a originálním designem. Velmi praktická jógová pomůcka. Poskytne vám pomocnou ruku, usnadní a zpříjemní provedení mnoha ásan, pro které ještě nejste dostatečně flexibilní. Vyrobeno z odolné speciální EVA-pěny. Potištěno ekologicky nezávadnými barvami na vodní bázi. Perfektní úchop, nenahraditelná opora.

490 Kč