www.sportwings.cz

YATE ROLAN SNAKE 60/22 Luk, černá, veľkosť UNI

Ve slevě výrobek YATE ROLAN SNAKE 60/22 Luk, černá, veľkosť UNI od dodavatele s dobrým jménem YATE jde získat zde za výhodnou cenu! Právě teď jen za 1 649 Kč.
EAN: 8595053925544
YATE ROLAN SNAKE 60/22 Luk
Ověřit dostupnost
Značka: YATE
1 649

Cvičný pevný luk vyrobený z pevného a pružného plastu. Součástí je tětiva s kroužky a zakládky pro šíp. Luk je vhodný pro děti, začátečníky a rekreační střelce. Luk je vhodný pro pravou i levou ruku. Délka a síla luku je vhodná pro dorost a ženy.

Další zboží z kategorie Sporty pro volný čas

Skateboard (fishboard) je vyroben z plastu typu polypropylen PP. Použitím tohoto typu materiálu má za výsledek velkou sílu skateboardu, větší než u běžných skateboardů z překližky. Horní strana je ve formě mřížky, zabraňuje sklouznutí. Díky malé velikosti se vejde i do tašky nebo batohu. Produkt byl navržen, vyroben a uveden na trh v souladu s požadavky EN 13613: 2009, třída B.

799 Kč

Toulec slouží k uložení šípů při střelbě z luku. Má dvě pevné oddělené komory a ocelový háček pro upevnění na pásek.

249 Kč

Longboard Reaper WOODKEEPER. Kicktail longboard v exkluzivním holčičím designu REAPER, který je díky svému tvaru hodně obratný, potěší všechny aspirující longboardové jezdkyně.

1 499 Kč

Kensis RUGBY BALL je vhodný pro rekreační hru a zpestření volné chvíle. Zajistí zábavu u vody, na koupališti nebo v parku, a to jak dospělým, tak i dětem.

149 Kč

PROFILITE dětské LED klíčenky. Zvířátka svítí a vydávají zvuky. Obsahuje baterie.

59 Kč
-9%

Skateboard Reaper MAUER je ideální volbou pro začínající jezdce, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti a učit se nové triky ve skateparku.

999 Kč
-50%

Ideální pintail Reaper CHIEF pro začátečníky zajímající se o carving.

699 Kč

Létající drak Sportteam FLYING KITE zajistí skvělou zábavu. Stačí pouze vyrazit ven a pouštění draka může začít. Drak je opatřený provázkem, díky kterému vám neuletí, a děti jistě zaujme i jeho krásný motiv. Balení obsahuje draka, konstrukci a vodící šňůru s úchytem.

249 Kč
Máme v nabídce od značky YATE

YATE X-TUBE je model, který vychází z řady EXTREM LITE, a zvyšuje komfort spaní při nezvýšené hmotnosti a objemu po sbalení. Vzduchové trubice po stranách zabraňují sklouznutí z karimatky a zvětšují její plochu do stran o 7 cm. Odlehčené jádro snižuje hmotnost výrobku. WARM ZONE – pod zády a boky je pěna odlehčená jen horizontálními kanálky a proto je zde více pěny pro zajištění dostatečné izolace. Velmi lehká a malá po sbalení.

1 989 Kč

Sada papírových terčů s nylonem pro terčovou lukostřelbu.

209 Kč

Malý, lehký, skládací, a přitom vysoce výkonný turistický vařič určený pro jednorázové propan-butanové kartuše se závitem 7/16´´. Ideální pro použití na turistiku a horolezectví. Díky oblému tvaru hořáku je plamen rozšířen víc do stran a plamen tak ohřívá větší plochu hrnce. To je výhodné zejména při ohřívání hotových potravin, protože plamen není tak ostrý a jídlo se nepřipaluje. Doba potřebná pro uvaření 1 l vody při pokojových podmínkách: cca 3 minuty.

799 Kč

Nafukovací cestovní polštářek za krk pro pohodlné cestování v dopravních prostředcích.

99 Kč

Kvalitní šípy vyrobené z karbonu. Letky jsou vyrobeny z polymeru. Šíp je vybaven terčovým hrotem a konec šípu opatřen plastovým končíkem. Šípy jsou vhodné pro luky s nátahem do 16 lbs.

799 Kč

Sada papírových terčů s nylonem pro terčovou lukostřelbu.

289 Kč

Samonafukovací polštářek z příjemného polyesterového materiálu, plněný drcenou PU pěnou. Pohodlný doplněk při cestování, který nezabere moc místa. Lehký a skladný. Nesaje vodu a je možno omývat. Nafukování a vyfukovaní se provádí šroubovacím ventilem.

389 Kč

Pomůcka pro snadnější vytahování šípů z terčovnice. Vhodné pro tenké i silnější šípy.

149 Kč