www.sportwings.cz

YATE PAPÍROVÝ TERČ ø 80 cm Sada papírových terčů, mix, velikost UNI

Tento levný produkt YATE PAPÍROVÝ TERČ ø 80 cm Sada papírových terčů, mix, velikost UNI od známé značky YATE snadno můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za příznivou cenu! Výhodně za cenu 289 Kč.
EAN: 8595053925759
YATE PAPÍROVÝ TERČ ø 80 CM Sada papírových terčů
Ověřit dostupnost
Značka: YATE
289

Sada papírových terčů s nylonem pro terčovou lukostřelbu.

Další zboží z kategorie Sporty pro volný čas

Skateboard (fishboard) LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II od značky Disney je vyroben z plastu typu polypropylen PP. Použitím tohoto typu materiálu má za výsledek velkou sílu skateboardu, větší než u běžných skateboardů z překližky. Horní strana je ve formě mřížky, zabraňuje sklouznutí. Díky malé velikosti se vejde i do tašky nebo batohu. Produkt byl navržen, vyroben a uveden na trh v souladu s požadavky EN 13613: 2009, třída B. Výrobek je určen uživatelům s tělesnou hmotností od 20 kg do 50 kg.

799 Kč

Terč značky Windson AP-112 nabízí mnoho hodin zábavy. Plánujete dovolenou? Vezměte terč s sebou! Díky jeho skladnosti a nízké váze jej můžete vzít na dovolenou, chatu, zahradu nebo kdekoliv vás zrovna napadne.
Terč není elektronický, proto nemusíte řešit zda máte přístup k zásuvce či nabité baterie.

349 Kč

Skateboard (fishboard) je vyroben z plastu typu polypropylen PP. Použitím tohoto typu materiálu má za výsledek velkou sílu skateboardu, větší než u běžných skateboardů z překližky. Horní strana je ve formě mřížky, zabraňuje sklouznutí. Díky malé velikosti se vejde i do tašky nebo batohu. Produkt byl navržen, vyroben a uveden na trh v souladu s požadavky EN 13613: 2009, třída B.

799 Kč

Letky pro šipky Windson TOX v provedení metalic.

39 Kč

Létající talíř Kensis FRISBEE 175 G. Naše nové a lepší FRISBEE přináší nový vzhled a skvělé vlastnosti letu. Svými vlastnostmi se v pohodě vyrovná i konkurenci. Házet s ním můžete, jak na krátké tak i dlouhé vzdálenosti přes 50 metrů. Vyzkoušejte sami a užijte si spoustu zábavy s přáteli při házení v parku, na pláži nebo kdekoli chcete.

249 Kč

Hliníková násadka na šipky Windson SHAL-SPIN-BL45 SPIN ALU SHAFT MED délky 45mm. Součástí balení 3 jsou kusy.

99 Kč

Tětiva DACRON určená pro luky Viper, Samick v celkové délce 64´´(163 cm).

189 Kč

Set tří letek Windson DYNAMIC se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč
Máme v nabídce od značky YATE

Určeno pro ochranu předloktí proti úderu tětivy. Nasazuje se na ruku, ve která držíte luk.

189 Kč

YATE X-TUBE je model, který vychází z řady EXTREM LITE, a zvyšuje komfort spaní při nezvýšené hmotnosti a objemu po sbalení. Vzduchové trubice po stranách zabraňují sklouznutí z karimatky a zvětšují její plochu do stran o 7 cm. Odlehčené jádro snižuje hmotnost výrobku. WARM ZONE – pod zády a boky je pěna odlehčená jen horizontálními kanálky a proto je zde více pěny pro zajištění dostatečné izolace. Velmi lehká a malá po sbalení.

1 989 Kč

Kompletní lukostřelecký set včetně terčovnice, kterou jednoduše vyrobíte z krabice. Jen rozbalíte a střílíte. Zábava pro malé i velké, vhodné pro děti od šesti let. Lukostřelecký set obsahuje: luk, 2 šípy + příslušenství.

1 249 Kč

Vysoce výkonný plynový vařič určený na plynové kartuše se závitem 7/16´´. Vhodný na turistiku, do kempu, mototuristiku atd. Výhoda těchto vařičů je, že po použití je lze vždy oddělit od kartuše a tím nezaberou moc místa. Průměr plotýnky 185 mm vytváří dostatečnou plochu i pro větší hrnec (při složených ramenech je průměr plotýnky 120 mm).

479 Kč

Yate CONTOUR má shodné parametry s modelem TREKKER, ale má trochu jiný materiál povrchu se vzorem vrstevnice. Vyniká svou kvalitou materiálu a zpracováním. Povrch je polyester 75D, který je odolný a zabraňuje klouzání spacáku. Odlehčené jádro snižuje hmotnost výrobku. WARM ZONE – pod zády a boky je pěna odlehčená jen horizontálními kanálky a proto je zde více pěny pro zajištění dostatečné izolace.

1 849 Kč

Cvičný pevný luk vyrobený z pevného a pružného plastu. Součástí je tětiva s kroužky a zakládky pro šíp. Luk je vhodný pro děti, začátečníky a rekreační střelce. Luk je vhodný pro pravou i levou ruku. Délka a síla luku je vhodná pro dorost a ženy.

1 649 Kč

Kvalitní šípy vyrobené z karbonu. Letky jsou vyrobeny z polymeru. Šíp je vybaven terčovým hrotem a konec šípu opatřen plastovým končíkem. Šípy jsou vhodné pro luky s nátahem do 20 lbs.

799 Kč
-18%

Komfortní nafukovací karimatka s bajonetovým uzávěrem, která poskytuje výborné pohodlí. Díky nízké hmotnosti a malému objemu po sbalení je vhodná pro letní turistiku a cyklistiku.

999 Kč