www.sportwings.cz

YATE PAPÍROVÝ TERČ ø 60 CM Sada papírových terčů, mix, veľkosť UNI

Tento exkluzivní produkt YATE PAPÍROVÝ TERČ ø 60 CM Sada papírových terčů, mix, veľkosť UNI značky YATE dostanete aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Akční ceny již od 209 Kč.
EAN: 8595053915767
YATE PAPÍROVÝ TERČ ø 60 CM Sada papírových terčů
Ověřit dostupnost
Značka: YATE
209

Sada papírových terčů s nylonem pro terčovou lukostřelbu.

Další zboží z kategorie Sporty pro volný čas
-9%

Fantastická šlapací motokára Berg BUZZY – RETRO 2v1 v retro provedení upoutá na první pohled a je vhodná i pro nejmenší řidiče. Díky motokáře se děti snadno a rychle naučí šlapat. Nejdříve se mohou odrážet nohama od země a než se nadějete, budou mít nožičky na pedálech. Šlapání má lehký chod a motokára je snadno ovladatelná. Šlapací motokára je vybavena výškově nastavitelnou vodící tyčí, kterou snadno připevníte i odpojíte.

4 899 Kč

Jeden z nejoblíbenějších modelů BERG pro děti od 4 do přibližně 12 let, Berg RALLY – JEEP CHEROKEE, obdržel inovativní upgrade. Nový design, nový pohon, přímý překlad – celkově sofistikované vozidlo, které rozzáří dětské oči. Model Rally 2.0 Jeep Cherokee je vybaven také věrnými LED světlomety a blinkry. Výrazný design Jeepu je nutností. Sportovní volant je vybaven zvukovým modulem a obsahuje 4 skvělé závodní zvuky. Nový model ve vzhledu Jeep – včetně předního osvětlení a zvuku volantu.

13 699 Kč

Kensis CATCH BALL je velmi oblíbeným doplňkem k letním radovánkám. Pomáha zlepšovat postřeh, přesnost a koordinaci.

99 Kč

Skateboard (fishboard) je vyroben z plastu typu polypropylen PP. Použitím tohoto typu materiálu má za výsledek velkou sílu skateboardu, větší než u běžných skateboardů z překližky. Horní strana je ve formě mřížky, zabraňuje sklouznutí. Díky malé velikosti se vejde i do tašky nebo batohu. Produkt byl navržen, vyroben a uveden na trh v souladu s požadavky EN 13613: 2009, třída B.

799 Kč
-31%

Tento longboard má zapuštěné trucky. Díky sníženému těžišti vyniká vysokou stabilitou a odrážení na něm není tak namáhavé. Je tak vhodný i pro přejezdy delších vzdáleností či pro jízdu z kopce.

1 699 Kč

S létajícím talířem Kensis YUCK2 si naplno užijete zábavu s přáteli.

45 Kč

Kensis RUGBY BALL je vhodný pro rekreační hru a zpestření volné chvíle. Zajistí zábavu u vody, na koupališti nebo v parku, a to jak dospělým, tak i dětem.

149 Kč

Náhradní zakládka se samolepící podložkou HOYT Hunter.

79 Kč
Máme v nabídce od značky YATE
-12%

Speciálně vyvinutá modelová řada YATE EXTREM LITE 3,8, kde je brán zřetel na co nejnižší hmotnost a objem po sbalení. Současně ale tyto karimatky poskytují vynikající pohodlí a izolační schopnosti, což jsou rozhodující faktory pro to, abyste si dobře odpočinuli a mohli podávat maximální výkon i v extrémních podmínkách. Vrchní materiál je neklouzavý polyester micro brushed 75D, díky kterému nebudete se spacákem klouzat dolů. Odlehčený vnitřní materiál a tvar mumie. WARM ZONE – pod zády a boky je pěna odlehčená jen horizontálními kanálky a proto je zde více pěny pro zajištění dostatečné izolace. Při nošení v batohu nenosíte zbytečné gramy navíc a přitom se pohodlně vyspíte.

1 699 Kč

Cvičný pevný luk vyrobený z pevného a pružného plastu. Součástí je tětiva s kroužky a zakládky pro šíp. Luk je vhodný pro děti, začátečníky a rekreační střelce. Luk je vhodný pro pravou i levou ruku. Délka a síla luku je vhodná pro dorost a ženy.

1 649 Kč

Náhradní zakládka se samolepící podložkou HOYT Hunter.

79 Kč

Nafukovací cestovní polštářek za krk pro pohodlné cestování v dopravních prostředcích.

99 Kč

Klasický nerezový ešus vhodný na tábory a do kempu. Lehký materiál, jednoduchá údržba.

359 Kč

Sada nádobí pro 2-3 osoby z eloxovaného potravinářského hliníku, který je odolný proti oděru. Držadla jsou chráněna silikonem proti popálení a jsou příjemná do ruky. Dodáváno včetně přepravního obalu. Velmi lehká a kompaktní. Do hrnce se pohodlně vejde kartuše na plyn (do malého hrnce 300 g, do velkého 300 i 500g) a vařič.

879 Kč

Ultralehká nafukovací karimatka s oddělenými komorami pro lepší pohodlí a izolaci. Díky své konstrukci je pohodlná a dobře se přizpůsobuje tvaru těla. Oddělené komory zabraňují pohybu vzduchu a tím se zlepšují izolační vlastnosti. Karimatka má kromě nízké hmotnosti také velmi malé rozměry po sbalení, což z ní dělá ideálního společníka pro letní horolezectví a turistiku. Unikátní ventil pomáhá rychlejšímu nafukování a vyfukování. Součástí výrobku je obal a sada na opravu.

1 589 Kč

Lehký nafukovací polštářek s jemným povrchem, který pohladí po tváři. Ideální pro použití na cestách. Snadné nafukování a vyfukovaní díky ventilu FLAT.

609 Kč