www.sportwings.cz

YATE DACRON 66´´/12 Tětiva k luku, bílá, velikost UNI

Unikátní a oblíbený produkt YATE DACRON 66´´/12 Tětiva k luku, bílá, velikost UNI od společnosti s předním postavením na trhu YATE máte možnost dostat zrovna dneska ve výprodejové akci. Aktuálně v akci za 189 Kč.
EAN: 8595053926251
YATE DACRON 66´´/12 Tětiva k luku
Ověřit dostupnost
Značka: YATE
189

Tětiva DACRON určená pro luky Viper, Samick v celkové délce 66´´(168 cm).

Další zboží z kategorie Sporty pro volný čas

Městský cruiser Reaper BOOMER v kvalitním zpracování se zvednutou patkou slibuje spoustu zábavy nejen při cestování po městě.

999 Kč

Uvolněte uzdu fantazii a vžijte se do role nepřemožitelného predátora. Spolu s letkami Windson REPTILE ovládnete hru a utržíte pro sebe tolik potřebné body. Letky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který vydrží dlouhá léta a jedovatě zákeřná barva s motivem ještěra zařídí dostatečný respekt u stolu. V balení najdete 3 kusy náhradních letek.

29 Kč

Létající talíř Kensis YUCK, který využijete při každé volné chvíli u vody i na zahradě.

39 Kč

Mějte své šipky bezpečně uložené tak, aby se jim během cestování nic nestalo.Cestovní pouzdro na šipky Windson CASE MULTI je praktickým pomocníkem, který vám uchová šipky tak, aby vydržely přesun bez sebemenšího poškození. Pouzdro je vyrobeno ze silného materiálu EVA a šipky jsou v něm šikovně, ale napevno, odděleny.

649 Kč

Longboard Reaper TAPCO se zvednutou patkou pro lepší manévrovatelnost v městském prostředí. Jízdními vlastnostmi potěší začátečníky i pokročilejší jezdce.

1 299 Kč

Měkké hroty Windson HROTY SOFT v délce 25mm jsou vyrobeny z kvalitního plastu a používají se výhradně na elektronických terčích. Časem však dochází k jejich poškození a proto je potřeba mít připraveny náhradní.

199 Kč

Set tří letek Windson ELEMENTARY se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč

Skateboard (fishboard) je vyroben z plastu typu polypropylen PP. Použitím tohoto typu materiálu má za výsledek velkou sílu skateboardu, větší než u běžných skateboardů z překližky. Horní strana je ve formě mřížky, zabraňuje sklouznutí. Díky malé velikosti se vejde i do tašky nebo batohu. Produkt byl navržen, vyroben a uveden na trh v souladu s požadavky EN 13613: 2009, třída B.

799 Kč
Máme v nabídce od značky YATE

Malý, lehký, skládací, a přitom vysoce výkonný turistický vařič určený pro jednorázové propan-butanové kartuše se závitem 7/16´´. Ideální pro použití na turistiku a horolezectví. Díky oblému tvaru hořáku je plamen rozšířen víc do stran a plamen tak ohřívá větší plochu hrnce. To je výhodné zejména při ohřívání hotových potravin, protože plamen není tak ostrý a jídlo se nepřipaluje. Doba potřebná pro uvaření 1 l vody při pokojových podmínkách: cca 3 minuty.

799 Kč

Toulec slouží k uložení šípů při střelbě z luku. Má dvě pevné oddělené komory a ocelový háček pro upevnění na pásek.

249 Kč

Yate CONTOUR má shodné parametry s modelem TREKKER, ale má trochu jiný materiál povrchu se vzorem vrstevnice. Vyniká svou kvalitou materiálu a zpracováním. Povrch je polyester 75D, který je odolný a zabraňuje klouzání spacáku. Odlehčené jádro snižuje hmotnost výrobku. WARM ZONE – pod zády a boky je pěna odlehčená jen horizontálními kanálky a proto je zde více pěny pro zajištění dostatečné izolace.

1 849 Kč

Určeno pro ochranu předloktí proti úderu tětivy. Nasazuje se na ruku, ve která držíte luk.

189 Kč

Bivakovací pytel slouží jako vnější ochrana spacího pytle při plánovaném i nouzovém přespávání v přírodě. Chrání proti vlhkosti, dešti a špíně. Má podlepené švy. Dlouhé zipy na obou stranách jsou kryté légou a umožňují pohodlné používání. Pytel je dostatečně velký pro všechny druhy spacáků a můžete do něj vložit i karimatku a některé osobní věci. Vnitřní kapsa na doklady. Moskytiéra v oblasti hlavy.

1 899 Kč

Popruhy z pevného materiálu mají velmi široké uplatnění. Např. při upevňování nákladu na zahrádku auta nebo k přívěsu. Jsou dlouhé a velmi pevné. Přezka je chráněna pěnovou podložkou, aby nepoškrábala auto nebo náklad. Vhodné k připevnění kajaku, lyží, kol atd. Jednoduchá manipulace.

239 Kč

Luk Yate VIPER je kvalitní skládací reflexní luk vyráběný v Evropě. Dřevěný střed a ramena ze dřeva a laminátu zajišťují luku pevnost a pružnost. Luk je vhodný pro rekreační i výkonnostní lukostřelbu. Součástí luku je Dacron tětiva a zakládka Hoyt Hunter. Tětiva je osazena kroužky pro umístění šípu.

3 149 Kč

Kvalitní šípy vyrobené z karbonu. Letky jsou vyrobeny z polymeru. Šíp je vybaven terčovým hrotem a konec šípu opatřen plastovým končíkem. Šípy jsou vhodné pro luky s nátahem do 20 lbs.

799 Kč