www.sportwings.cz

Xon XBD-02H-SM Brzdové destičky, stříbrná, velikost UNI

Tento nejprodávanější produkt Xon XBD-02H-SM Brzdové destičky, stříbrná, velikost UNI od našeho známého výrobce Xon najdete na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte od 299 Kč.
EAN: 4716873662356
Xon XBD-02H-SM Brzdové destičky
Ověřit dostupnost
Značka: Xon
299

Semimetalické brzdové destičky XON XBD-02H-SM. Kompatibilní s brzdami Sram Force.

Další zboží z kategorie Náhradní díly

Gripy jsou častou opomínanou součásti každého kola, přitom patří mezi jeden ze základních kontaktních bodů mezi Vámi a kolem. Gripy Race Face GRIPPLER LOCK ON vám nabídnou, jistý úchop společně s dostatečným komfortem. U Gripu Race face je kvalitní provedení a skvělý design samozřejmostí.

799 Kč

Špičkové MTB gripy Ergon GA2 RISKY. Propracovaný tvar gripu pohlcuje nárazy a struktura vzoru zajišťuje skvělou přilnavost. Super měkký a UV stabilní materiál gripu je vyroben v Německu exkluzivně pro Ergon. Materiál a ergonomie gripu napomáhají k minimalizování tlaku, který při jízdě působí na ruce a páteř. Odlehčená objímka umožňuje i použití na karbonových řidítkách.

839 Kč
-25%

Bezdušové ventilky X CHRIS KING 60MM značky Peatys, vytvořeny ve spolupráci s Chrisem Kingem. Jsou plně kompatibilní na téměř všechny bezdušové systémy od silničních, přes gravel či MTB, až po DH. Kuželovitý tvar těsnících gumiček a pojistné O-kroužky pod maticí ochrání ráfky před poškrábáním a zaručí dokonalé utěsnění systému. Ventilky jsou standardně vybaveny stylovou čepičkou s centrovacím klíčem pro standardní 3,4mm nipple a klíčem pro demontáž vnitřní části ventilku.

599 Kč

Nástavce na řidítka Con-Tec BAR ENDS ERGO LINE umožní změnu pozice rukou a zvýší pohodlí. Hlíníková konstrukce potažená příjemnou gumou.

349 Kč

Náhradní brzdové špalky Arcore ABR-5 pro vaše čelisťové (cantilever) brzdy. Nepodceňujte včasnou výměnu.

39 Kč

Špičkové MTB gripy Ergon GA2. Propracovaný tvar gripu pohlcuje nárazy a struktura vzoru zajišťuje skvělou přilnavost. Super měkký a UV stabilní materiál gripu je vyroben v Německu exkluzivně pro Ergon. Materiál a ergonomie gripu napomáhají k minimalizování tlaku, který při jízdě působí na ruce a páteř. Odlehčená objímka umožňuje i použití na karbonových řidítkách.

839 Kč

Pánské cyklo sedlo Selle Italia ST 5 FLOW v prodyšném Superflow profilu s pohodlným Soft Touch Mokka potahem. Ergonomicky tvarovaný profil pro ideální průtok vzduchu, kolejnice ze slitiny FeC o průměru 7 mm.

1 499 Kč

Gripy jsou častou opomínanou součásti každého kola, přitom patří mezi jeden ze základních kontaktních bodů mezi Vámi a kolem. Gripy Race Face HALF NELSON SINGLE LOCK ON Vám nabídnou, jisty úchop společně s dostatečným komfortem. U Gripu Race face je kvalitní provedení a skvělý design samozřejmostí.

600 Kč
Máme v nabídce od značky Xon

Eloxovaný bezdušový SV ventilek Xon TUBELESS, v délce 45 mm.

349 Kč

Semimetalické brzdové
destičky. Kompatibilita: SHIMANO XTR (BR-M985), XT, DEORE.

299 Kč

Semimetalické brzdové
destičky. Kompatibilita: AVID ELIXIR R.

299 Kč

Brzdový kotouč Xon s 8mi rameny a v průměru 160 mm. Kotouč je vyroben z nerezové oceli 410. Sada obsahuje 6 kusů šroubů.

299 Kč

Brzdové botky Xon trojbarevné, 72 mm.

99 Kč

Semimetalické brzdové destičky XON XBD-01G-SM.

299 Kč

Brzdový kotouč dvojdílný s průměrem 160 mm. Střed CNC AL 7075 černý, pro lepší odvod tepla.

399 Kč

Brzdový kotouč XON XBR 180 mm s 6 rameny.

399 Kč