www.sportwings.cz

Windson THUNDER LASER Letky s laserovou úpravou, černá, velikost UNI

Vysoce kvalitní produkt Windson THUNDER LASER Letky s laserovou úpravou, černá, velikost UNI od top značky Windson snadno můžete najít právě teď u nás za výhodné peníze! Právě teď za cenu 39 Kč.
EAN: 8595238815479
Windson THUNDER LASER Letky s laserovou úpravou
Ověřit dostupnost
Značka: Windson
39

Letky s laserovou úpravou Windson THUNDER LASER v balení po 3 ks. Laserová úprava vytváří nádherné odlesky a nechá vašim šipkám krásně vyniknout.

Další zboží z kategorie Šipky

Měkké hroty Windson HROTY SOFT v délce 25mm jsou vyrobeny z kvalitního plastu a používají se výhradně na elektronických terčích. Časem však dochází k jejich poškození a proto je potřeba mít připraveny náhradní.

199 Kč

Set tří PVC letek Windson ICEBALL LASER s laserovou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti běžným letkám větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejích pevnost a prodloužena životnost.

45 Kč

Terč na šipky a míčky Vizopol na suchý zip 36 cm. Na terči jsou číselné hodnoty různých barev.

149 Kč
-20%

Sisalový terč Windson PROFESSIONAL je vhodný pro každého hráče, který se našel v hraní s ostrými hroty. Terč má klasický soutěžní rozměr, proto jej ocení i zkušení fanoušci, kteří se věnují profesionálnímu hraní. Své místo ale určitě najde i u začátečníků a mírně pokročilých.

1 899 Kč

Set tří letek Windson STRIPES se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč

Set tří letek Windson AVIS se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

38 Kč
-15%

S šipkami Windson ADAMANTIX 16 G TUNGSTEN SET budete mít při hře jistotu! S výbornou kombinací kvalitního designu a prvotřídních materiálů, vám tyto šipky poskytnou přesnost a stabilitu, kterou potřebujete pro dosažení vynikajícího výkonu. Šipky mají moderní tmavý černo-červený design, který okamžitě upoutá vaši pozornost. Stříbrný barel z 80% wolframu dává šipkám ještě větší eleganci a styl. Každá šipka je opatřena měkkým hrotem pro hru na plastových terčích.

849 Kč

Terč na šipky Windson SISALOVÝ TERČ PRO ŠIPKY je vhodný pro všechny hráče, kteří se věnují hře s ostrými hroty. Terč disponuje klasickými rozměry oficiálních závodů a trénovat na něm mohou jak začátečníci, tak pokročilí nadšenci. Sisalový terč je vyroben z odolného materiálu, který je však citlivý na vlhkost a proto jej nedoporučujeme nechávat venku.
Vhodný ke každému tréninku nebo v přípravě na závody je dodáván s praktickým držákem na uchycení.

899 Kč
Máme v nabídce od značky Windson

Set tří letek Windson CHALLENGER se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč

Letky pro šipky Windson TRIBUS v provedení laser.

39 Kč

Hraj jako pravý šampión! Společně s dvojnásobným vítězem Premier League, Víťou Sedlákem, jsme vytvořili sadu Windson CHAMPION SEDLÁK 150 micronových letek.

39 Kč

Letky na šipky Windson ME NINJA PLAST s metalickým strukturovaným povrchem a délkou 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč
-6%

Šipková sada Windson ROUGE 16 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Parádní design díky červené a stříbrné barvě evokuje pocit rychlosti. Těla šipek ze setu ROUGE jsou vytvořena z 95% wolframu o váze 16 gramů ve stříbrném provedení. Letky setu ROUGE mají oproti standardním větší tloušťku 150 micronů. Tím zásadně zpevňují svou strukturu a prodlužují životnost.

1 349 Kč

Set tří PVC letek Windson ADAMANT 150 micronů s lesklým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti běžným letkám větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejích pevnost a prodloužena životnost.

39 Kč
-25%

Šipková sada Windson CYCLOPS patří mezi limitovanou edici šipek. Jako taková obsahuje 3 šipky s kompletním příslušenstvím a je vhodná do rukou začínajících i mírně pokročilých hráčů. Tělo šipky je vyrobeno z mosazi a váží 20 gramů.

299 Kč

Set tří letek Windson VALKNUT se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč