www.sportwings.cz

Windson SHAL-B50 ALU SHAFT MED 3 KS Hliníková násadka na šipky, černá, velikost UNI

Tento kvalitní a levný produkt Windson SHAL-B50 ALU SHAFT MED 3 KS Hliníková násadka na šipky, černá, velikost UNI od populárního výrobce Windson můžete sehnat právě teď v nabídce za zcela nejnižší cenu! Aktuálně výhodně za 59 Kč.
EAN: 8595238806873
Windson SHAL-B50 ALU SHAFT MED 3 KS Hliníková násadka na šipky
Ověřit dostupnost
Značka: Windson
59

Hliníková násadka na šipky Windson SHAL-B50 ALU SHAFT MED délky 50mm. Součástí balení 3 jsou kusy.

Další zboží z kategorie Šipky
-7%

Šipková sada Windson FLUX 21 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Vzdušný design a ostré hroty přímo zvou ke hře. Těla šipek ze setu FLUX jsou vytvořena z 90% wolframu o váze 21 gramů ve stříbrném provedení.

1 199 Kč

Balení 30ks náhradních měkkých plastových hrotů k šipkám Windson HROTY SOFT. Délka hrotů je 18 mm a mají žlutou barvu.

59 Kč

Terč na šipky a míčky Vizopol na suchý zip 36 cm. Na terči jsou číselné hodnoty různých barev.

149 Kč
-9%

Šipková sada Windson CHALLENGER je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Dynamická kombinace modré, zelené a stříbrné barvy evokují pohyb a rychlost. Těla šipek ze setu CHALLENGER jsou vytvořena z mosazi o váze 22 gramů.

499 Kč

Plastová násadka na šipky Windson TBL42 NYLON SHAFT SHORT TR délky 42mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč
-10%

Občas se stane, že šipka netrefí terč. Pokud ta šipka má navíc kovový hrot, tak na stěnu kolem terče určitě není moc pěkný pohled. Proto pro vás máme měkký Windson SURROUND, který jednoduše nasadíte na zavěšený terč a díry ve stěně vás již nebudou trápit.

899 Kč
-7%

Šipková sada Windson CARBIDE 21 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Temný design a ostré hroty dávají jasně najevo, že tady se šipky berou smrtelně vážně. Těla šipek ze setu CARBIDE jsou vytvořena z 90% wolframu o váze 21 gramů ve stříbrném provedení. Letky mají blýskavou metalickou úpravu pro skvělý efekt a zvýšenou tloušťku na 150 micronů pro větší pevnost a delší životnost.

1 299 Kč
-25%

Šipková sada SHARK 16 G je novým přírůstkem do stále se rozšiřující rodiny Windson. Nový design, kvalitní materiály a letky s neotřelým žraločím vzorem jsou přesně to, co vás na každém turnaji oddělí od ostatních hráčů a budete jen těžko k přehlédnutí!

299 Kč
Máme v nabídce od značky Windson

Letky pro šipky Windson TOX v provedení metalic.

39 Kč
-10%

Občas se stane, že šipka netrefí terč. Pokud ta šipka má navíc kovový hrot, tak na stěnu kolem terče určitě není moc pěkný pohled. Proto pro vás máme měkký Windson SURROUND, který jednoduše nasadíte na zavěšený terč a díry ve stěně vás již nebudou trápit.

899 Kč

Set tří PVC letek Windson WILDFIRE s lesklým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti běžným větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejich pevnost a prodloužena životnost.

39 Kč

Náhradní letky Windson RETROBOOT BROWN patří do „old school“ série, kterou jsme vytvořili na základě vašeho přání. Jedná se o letky s volným motivem poctivých „kecek“, kterým v 30. letech propadl snad celý svět. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu v hnědo-béžové kombinaci. Balení obsahuje 3 kusy náhradních letek.

29 Kč

Plastová násadka na šipky Windson TBL42 NYLON SHAFT SHORT TR délky 42mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč

Letky s laserovou úpravou Windson VOLCANO LASER v balení po 3 ks. Laserová úprava vytváří nádherné odlesky a nechá vašim šipkám krásně vyniknout.

39 Kč

Set tří letek Windson F1 RACE se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč

Pozor! Máme tady něco pro opravdové milovníky „old school“ doplňků. Nové letky Windson s motivem RETROCAR vás přenesou do doby koktejlových barů a žhavých večerů v autokině. Tyto áhradní letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu v tradiční tyrkysovo-hnědé kombinaci. V balení najdete 3 kusy letek s motivem retro auta.

29 Kč