www.sportwings.cz

Windson SET ŠIPEK S MĚKKÝMI HROTY Set šipek, černá, velikost UNI

Tento velmi žádaný produkt Windson SET ŠIPEK S MĚKKÝMI HROTY Set šipek, černá, velikost UNI od výrobce se zárukou kvality Windson snadno získáte právě teď v naší nabídce trvale výhodně. Výhodně teď u nás za 279 Kč.
EAN: 8595238809485
Windson WOLF 16 G Set šipek
Ověřit dostupnost
Značka: Windson
279 349 Kč Sleva -20%

Šipky Windson WOLF 16 G potěší každého aktivního hráče, který se rozhodne vzít hru do vlastních rukou a ukáže ostatním, jak se šipky doopravdy hrají. Moderní design v ledových barvách rozdrtí každého soupeře a dodá vám pocit neporazitelnosti.Šipková sada kromě hezkého vzhledu padne skvěle do ruky a stane se vaším oblíbeným nástrojem na výhru.

Další zboží z kategorie Sporty pro volný čas

Univerzální kompaktní multitool Reaper T3 MULTITOOL, kterým provedete veškeré základní opravy a nastavení na skateboardech a longboardech.

149 Kč

Miniaturní skateboard Reaper CHILL s hravým grafickým motivem zaujme každého malého jezdce, který chce ve skateparku vypadat opravdu stylově. Ideální pro nacvičování prvních krůčků a základních dovedností.

349 Kč

Kroužky na šipky Windson RINGS. Součástí balení je 30 kusů.

59 Kč
-7%

Šipková sada Windson FLUX 21 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Vzdušný design a ostré hroty přímo zvou ke hře. Těla šipek ze setu FLUX jsou vytvořena z 90% wolframu o váze 21 gramů ve stříbrném provedení.

1 199 Kč
-8%

Šipková sada Windson VIKINGS 18 G TUNGSTEN SET je ideální pro profesionální hráče. Kombinace stříbrné a modré barvy je ještě umocněna letkou vikinské helmy s metalickou úpravou. Těla šipek ze setu VIKINGS jsou vytvořena z Wolframu o váze 18 gramů.

1 549 Kč

Létající talíř Kensis YUCK, který využijete při každé volné chvíli u vody i na zahradě.

39 Kč

Chodíte si občas zahrát šipky? Pokud jste i vy propadli
tomuto zábavnému sportu, pak je basic řada šipek určena přímo k vašim rukám.
Kvalitní vybavení na sport by mělo být nedílnou součástí každého zapáleného
sportovce. Dvojnásob, pokud ve hře rozhodují milimetry. Sada šipek Soft tip
dart set má násadky vyrobené z odolného plastu a kovový barel s vroubkování
pro lepší držení. Šipky jsou vhodné pro začátečníky a příležitostné
hráče. Šipky se skládají ze soft hrotu, PET letek a plastové
násady. Balení obsahuje 3 ks šipek.

119 Kč

PROFILITE dětské LED klíčenky. Zvířátka svítí a vydávají zvuky. Obsahuje baterie.

59 Kč
Máme v nabídce od značky Windson

Oživte ve svých protihráčích dětský strach z bubáků a paralyzujte je s letkami Windson BOOGEY2. Tyto náhradní letky těží z jednoduché, ale funkční kombinace, kde převládá černá barva za doprovodu jemně žluté linky. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastového materiálu s dlouholetou životností. V balení najdete hned 3 kusy náhradních letek s laserovou úpravou.

39 Kč
-15%

Šipková sada Windson FLUXOFT 16 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Vzdušný design v modré a stříbrné kombinaci přímo zve ke hře. Těla šipek ze setu FLUXOFT jsou vytvořena z 80% wolframu o váze 14 gramů ve stříbrném provedení. Letky mají efektní laserovou úpravu a zvýšenou tloušťku na 150 micronů pro pevnější strukturu a delší životnost.

849 Kč

Mějte své šipky bezpečně uložené tak, aby se jim během cestování nic nestalo. Cestovní pouzdro na šipky Windson CASE PET je praktickým pomocníkem, který vám uchová šipky tak, aby vydržely přesun bez sebemenšího poškození.

199 Kč

Set šipek STRIKER-2 patří mezi oblíbený set šipek značky Windson, které jsou vhodné převážně pro aktivní hráče. Šipky příjemně padnou do ruky a jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Tělo letky je vyrobeno z 16 g železa ve stříbrné úpravě.

199 Kč
-7%

Šipková sada Windson ICEBALL 16 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Těla šipek ze setu ICEBALL jsou vytvořena z 90% wolframu o váze 16 gramů ve stříbrném provedení. Letky mají efektní laserovou úpravu a tloušťku 150 micronů pro delší životnost.

1 299 Kč

Měkké hroty Windson HROTY SOFT v délce 25mm jsou vyrobeny z kvalitního plastu a používají se výhradně na elektronických terčích. Časem však dochází k jejich poškození a proto je potřeba mít připraveny náhradní.

199 Kč
-8%

Občas se stane, že šipka netrefí terč. Pokud ta šipka má navíc kovový hrot, tak na stěnu kolem terče určitě není moc pěkný pohled. Proto je zde měkký Windson LED SURROUND, který jednoduše nasadíte na zavěšený terč a díry ve stěně vás již nebudou trápit. SURROUND je navíc opatřen LED osvětlením, takže vaše oči nebude při házení nic rozptylovat a zaměří se přesně kam mají. SURROUND je vhodný pro sisalové terče s turnajovým průměrem 45,72 cm.Terč není součástí balení!

2 099 Kč

Letky na šipky standard Windson BEER PLAST délky 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

29 Kč