www.sportwings.cz

Windson ROUGE Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI

Velmi žádaný kus Windson ROUGE Set tří letek k šipkám, červená, velikost UNI od dodavatele s dobrým jménem Windson lze pořídit u nás za báječnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 39 Kč.
EAN: 8595238816810
Windson ROUGE Set tří letek k šipkám
Ověřit dostupnost
Značka: Windson
39

Set tří PVC letek Windson ROUGE s lesklým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti standardním větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejich pevnost a prodloužena životnost.

Další zboží z kategorie Šipky

Windson WD-AP100A představuje komfortní terč své kategorie. Díky hraní až 18 her s 159 variant a zapojení 8 hráčů z něj dělá velmi oblíbený a dobrý terč. U terče se můžete těšit i na zóny pro šipky minoucí terč, tuto funkci znáte z terčů v hospodách. Jedná se o velmi dobrý poměr cena x výkon.

999 Kč

Hraj jako pravý šampión! Společně s dvojnásobným vítězem Premier League, Víťou Sedlákem, jsme vytvořili sadu Windson CHAMPION SEDLÁK 150 micronových letek.

39 Kč

Nabízíme vám skvělý způsob, jak zabavit nejen přátele, ale rovnou celou rodinu. S elektronickým terčem KABINET značky Windson si užijete mnoho hodin zábavy, kterou si může vychutnávat až 8 hráčů najednou. Dva jasné LCD displeje podpoří příjemný pocit ze hry a velký výběr her zaručí, že se nebudete nudit.

2 799 Kč

Set tří letek Windson VALKNUT se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč

Set tří letek Windson GERELT se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč
-15%

Šipková sada Windson FLUXOFT 16 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Vzdušný design v modré a stříbrné kombinaci přímo zve ke hře. Těla šipek ze setu FLUXOFT jsou vytvořena z 80% wolframu o váze 14 gramů ve stříbrném provedení. Letky mají efektní laserovou úpravu a zvýšenou tloušťku na 150 micronů pro pevnější strukturu a delší životnost.

849 Kč
-28%

Set šipek s měkkými hroty Windson EAGLE s hmotností 16g. Šipky jsou vyrobeny z mosazi.

199 Kč

Set tří letek Windson AVIS se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

38 Kč
Máme v nabídce od značky Windson

Dejte najevo své lepší polovičce, že na ni neustále myslíte a pořiďte si letky Windson s motivem FUNNYWIFE. Tento zábavný motiv zaručeně sklidí velké pozdvižení, díky čemuž se vryjete do paměti nejednoho protihráče. Originální letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu s dlouholetou životností. Balení obsahuje 3 kusy letek s komickým motivem.

29 Kč
-8%

Občas se stane, že šipka netrefí terč. Pokud ta šipka má navíc kovový hrot, tak na stěnu kolem terče určitě není moc pěkný pohled. Proto je zde měkký Windson LED SURROUND, který jednoduše nasadíte na zavěšený terč a díry ve stěně vás již nebudou trápit. SURROUND je navíc opatřen LED osvětlením, takže vaše oči nebude při házení nic rozptylovat a zaměří se přesně kam mají. SURROUND je vhodný pro sisalové terče s turnajovým průměrem 45,72 cm.Terč není součástí balení!

2 099 Kč

Originální set šipek Windson VOLCANO patří mezi profesionální set šipek značky Windson, které jsou vhodné převážně pro aktivní hráče, kteří chtějí své sportovní výkony vytáhnout na maximum. Šipky příjemně padnou do ruky a jsou vyrobené z kvalitních materiálů. PVC letky s lesklým povrchem spolu s černou, hliníkovou násadkou a černým mosazným tělem, vytvářejí opravdu parádní podívanou.

499 Kč

Set šipek s měkkými hroty Windson DRAGON SET 18 G s hmotností 18g.

299 Kč
-31%

Letky na šipky standard Windson SKULL PLAST délky 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

20 Kč

Letky na šipky Windson LA ARIES PLAST se speciálním odleskem a délkou 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč

Windson WD-AP100A představuje komfortní terč své kategorie. Díky hraní až 18 her s 159 variant a zapojení 8 hráčů z něj dělá velmi oblíbený a dobrý terč. U terče se můžete těšit i na zóny pro šipky minoucí terč, tuto funkci znáte z terčů v hospodách. Jedná se o velmi dobrý poměr cena x výkon.

999 Kč

Plastová násadka na šipky Windson B42 NYLON SHAFT SHORT délky 42mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč