www.sportwings.cz

Windson ME PIKE PLAST 3 KS Letky na šipky, černá, velikost UNI

Exkluzivní výrobek Windson ME PIKE PLAST 3 KS Letky na šipky, černá, velikost UNI od této skvělé značky Windson máte možnost pořídit na našich stránkách teď výhodně. Nabídky již od 39 Kč. EAN: 8595238807061
Windson ME PIKE PLAST 3 KS Letky na šipky
Více informací »
Značka: Windson
39
Popis

Letky na šipky Windson ME PIKE PLAST s metalickým strukturovaným povrchem a délkou 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

Další zboží z kategorie Sporty pro volný čas

Trampolína Marimex Premium je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno zacvičí i dospělí – nosnost je až 150 kg. Dokonalou stabilitu zajišťují čtyři nohy ve tvaru písmene U. Bezpečnost zajišťují zesílené ochranné kryty pružin a nová technologie T-spojů. Vnitřní ochrannou síť podpírá osm dynamicky prohnutých tyčí a napnutou ji drží zpevněná horní obruč. Skákací plocha je vyrobena z velmi odolného a neabrazivního materiálu s vysokou životností. Plocha je vyrobena ze speciálního polypropylenu s ochranou proti UV záření, který zaručuje dlouhou životnost. Speciální neabrazivní (hladká) povrchová úprava zabrání odření kůže při dopadu. Vnitřní ochrannou síť najdete přímo v balení, nemusíte si ji dokupovat zvlášť. Vnitřní ochranná síť je bezpečnější než vnější síť – brání přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn třemi přezkami a brání vypadnutí. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny.

5 990 Kč
Windson ICEBALL LASER Set tří letek k šipkám

Set tří PVC letek Windson ICEBALL LASER s laserovou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti běžným letkám větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejích pevnost a prodloužena životnost.

45 Kč
Kensis CROQUET SET Kroketová sada

Kroketová sada Kensis CROQUET SET je společenská zahradní, parková hra pro 4 hráče. Náš Kroketový set obsahuje kompletní výbavu pro kroket.

599 Kč
Disney STAR WARS Skateboard

Skateboard (fishboard) STAR WARS od značky Disney je vyroben z plastu typu polypropylen PP. Použitím tohoto typu materiálu má za výsledek velkou sílu skateboardu, větší než u běžných skateboardů z překližky. Horní strana je ve formě mřížky, zabraňuje sklouznutí. Díky malé velikosti se vejde i do tašky nebo batohu. Produkt byl navržen, vyroben a uveden na trh v souladu s požadavky EN 13613: 2009, třída B. Výrobek je určen uživatelům s tělesnou hmotností od 20 kg do 50 kg.

799 Kč
Máme v nabídce od značky Windson
Windson HROTY SOFT 25mm - 150ks Hroty na šipky

Měkké hroty Windson HROTY SOFT v délce 25mm jsou vyrobeny z kvalitního plastu a používají se výhradně na elektronických terčích. Časem však dochází k jejich poškození a proto je potřeba mít připraveny náhradní.

199 Kč
Windson MAUR PLAST 3 KS Letky na šipky standard

Letky na šipky standard Windson MAUR PLAST délky 50mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

29 Kč
Windson FLARE 18 G BRASS SET Mosazný set šipek s měkkými hroty

Šipková sada Windson FLARE 18 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Skvělá kombinace tmavých tónů a stříbrné barvy dává šipkám elegantní vzhled. Těla šipek ze setu FLARE jsou vytvořena z mosazi o váze 18 gramů.

449 Kč
Windson ME ARROW PLAST 3 KS Letky na šipky

Letky na šipky Windson ME ARROW PLAST s metalickým strukturovaným povrchem a délkou 50mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč