www.sportwings.cz

Windson ME ARROW PLAST 3 KS Letky na šipky, šedá, velikost UNI

Tento unikátní produkt Windson ME ARROW PLAST 3 KS Letky na šipky, šedá, velikost UNI od známého dodavatele Windson pohodlně nakoupíte na našich stránkách nyní pořád výhodně! V akci za cenu 39 Kč.
EAN: 8595238807078
Windson ME ARROW PLAST 3 KS Letky na šipky
Ověřit dostupnost
Značka: Windson
39

Letky na šipky Windson ME ARROW PLAST s metalickým strukturovaným povrchem a délkou 50mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

Další zboží z kategorie Prosinec 2021

Balení 30ks náhradních měkkých plastových hrotů k šipkám Windson HROTY SOFT. Délka hrotů je 18 mm a mají žlutou barvu.

59 Kč

Letky na šipky Windson ME PIKE PLAST s metalickým strukturovaným povrchem a délkou 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč

Chcete mít své šipky bezpečně uložené na místě, kde se jim nic nestane? Pouzdro na šipky Windson CASE vám s tím pomůže. Díky silnému a pevnému materiálu EVA budou vaše šipky, a veškeré příslušenství, v bezpečí po celou dobu vašeho pohybu. Šipky v něm jsou prakticky odděleny tak, aby se zabránilo jejich případnému pohybu uvnitř.

249 Kč

Hliníková násadka na šipky Windson SHAL-B50 ALU SHAFT MED délky 50mm. Součástí balení 3 jsou kusy.

59 Kč

Dejte najevo svým protihráčům, že jste tady a vytřete jim zrak s novými letkami značky Windson MAGMA. Náhradní letky jsou vyrobené z kvalitního plastu s dlouholetou životností. V kombinaci s oranžovými hroty nebo červenou násadkou pak vypadají absolutně božsky a svůj obdiv sklidí u nejednoho stolu. V balení najdete 3 kusy náhradních letek MAGMA.

29 Kč

Letky pro šipky Windson ROCK ve standardním provedení.

29 Kč

Letky pro šipky Windson MAGMA v provedení laser.

39 Kč
-25%

Šipková sada Windson CYCLOPS patří mezi limitovanou edici šipek. Jako taková obsahuje 3 šipky s kompletním příslušenstvím a je vhodná do rukou začínajících i mírně pokročilých hráčů. Tělo šipky je vyrobeno z mosazi a váží 20 gramů.

299 Kč
Máme v nabídce od značky Windson
-12%

Šipková sada Windson GERELT 18 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Těla šipek ze setu GERELT jsou vytvořena z mosazi o váze 18 gramů.

349 Kč

Hrej i ty jako šampión! Tento Wolframový set šipek Windson CHAMPION SEDLÁK 20 G TUNGSTEN SET je dílem spolupráce WINDSON a dvojnásobného vítěze Premier League, Víti Sedláka. Společně vytvořili stylové a zároveň velice kvalitní šipky, se kterými se skvěle hraje.

1 490 Kč
-10%

Občas se stane, že šipka netrefí terč. Pokud ta šipka má navíc kovový hrot, tak na stěnu kolem terče určitě není moc pěkný pohled. Proto pro vás máme měkký Windson SURROUND, který jednoduše nasadíte na zavěšený terč a díry ve stěně vás již nebudou trápit.

899 Kč

Šipková sada Windson VALKNUT 16 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Temný design doplněný zelenými prvky dává šipce nádherný vzhled. Těla šipek ze setu VALKNUT jsou vytvořena z mosazi o váze 16 gramů.

399 Kč
-23%

Šipková sada Windson CERBERUS 19 G potěší každého milovníka kvalitní zábavy. Sada se skládá ze tří šipek, těla jsou vyrobeny z mosazi o váze 19 gramů. Jednoduchý a přitom moderní design v černo-červené kombinaci dodává šipkám správný šmrnc a užitek z nich budou mít převážně začínající a mírně pokročilí hráči.

229 Kč

Set šipek s měkkými hroty Windson DRAGON SET 18 G s hmotností 18g.

299 Kč

Chcete mít své šipky bezpečně uložené na místě, kde se jim nic nestane? Pouzdro na šipky Windson CASE vám s tím pomůže. Díky silnému a pevnému materiálu EVA budou vaše šipky, a veškeré příslušenství, v bezpečí po celou dobu vašeho pohybu. Šipky v něm jsou prakticky odděleny tak, aby se zabránilo jejich případnému pohybu uvnitř.

249 Kč
-6%

Šipková sada Windson ROUGE 16 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Parádní design díky červené a stříbrné barvě evokuje pocit rychlosti. Těla šipek ze setu ROUGE jsou vytvořena z 95% wolframu o váze 16 gramů ve stříbrném provedení. Letky setu ROUGE mají oproti standardním větší tloušťku 150 micronů. Tím zásadně zpevňují svou strukturu a prodlužují životnost.

1 349 Kč