www.sportwings.cz

Windson LA ARIES PLAST 3 KS Letky na šipky, mix, veľkosť UNI

Tento akční a ve slevě produkt Windson LA ARIES PLAST 3 KS Letky na šipky, mix, veľkosť UNI od značky se zárukou kvality Windson pořídíte zrovna dneska skutečně výhodně. Právě nyní za 39 Kč.
EAN: 8595238807030
Windson LA ARIES PLAST 3 KS Letky na šipky
Ověřit dostupnost
Značka: Windson
39

Letky na šipky Windson LA ARIES PLAST se speciálním odleskem a délkou 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

Další zboží z kategorie Šipky

Šipková sada Windson FLARE 18 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Skvělá kombinace tmavých tónů a stříbrné barvy dává šipkám elegantní vzhled. Těla šipek ze setu FLARE jsou vytvořena z mosazi o váze 18 gramů.

399 Kč

Set tří PVC letek Windson VIKINGS s metalickým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti běžným letkám větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejích pevnost a prodloužena životnost.

45 Kč

Šipky Windson WOLF 16 G potěší každého aktivního hráče, který se rozhodne vzít hru do vlastních rukou a ukáže ostatním, jak se šipky doopravdy hrají. Moderní design v ledových barvách rozdrtí každého soupeře a dodá vám pocit neporazitelnosti.Šipková sada kromě hezkého vzhledu padne skvěle do ruky a stane se vaším oblíbeným nástrojem na výhru.

279 Kč

Měkké plastové hroty Windson HROTY SOFT délky 25mm. Součástí balení je 30 kusů.

59 Kč

Transparentní nylonové násadky Windson NYLON SHAFT MEDIUM 3 KS na šipky jsou vyrobeny pro každého hráče, který si chce hraní maximálně užít.

49 Kč

Set tří PVC letek Windson CARBIDE s metalickým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti běžným letkám větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejích pevnost a prodloužena životnost.

45 Kč

Letky na šipky Windson ME ARROW PLAST s metalickým strukturovaným povrchem a délkou 50mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč

Windson WD-AP100A představuje komfortní terč své kategorie. Díky hraní až 18 her s 159 variant a zapojení 8 hráčů z něj dělá velmi oblíbený a dobrý terč. U terče se můžete těšit i na zóny pro šipky minoucí terč, tuto funkci znáte z terčů v hospodách. Jedná se o velmi dobrý poměr cena x výkon.

999 Kč
Máme v nabídce od značky Windson

Set tří PVC letek Windson ADAMANT 150 micronů s lesklým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti běžným letkám větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejích pevnost a prodloužena životnost.

39 Kč

Hliníková násadka na šipky Windson SHAL-R50 ALU SHAFT MED délky 50mm. Součástí balení 3 jsou kusy.

79 Kč

Letky pro šipky Windson KEVLAR v provedení metalic.

29 Kč

Letky na šipky standard Windson TARGET PLAST délky 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

29 Kč

Šipková sada Windson ICEBALL 16 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Těla šipek ze setu ICEBALL jsou vytvořena z 90% wolframu o váze 16 gramů ve stříbrném provedení. Letky mají efektní laserovou úpravu a tloušťku 150 micronů pro delší životnost.

1 299 Kč

Transparentní oranžové nylonové násadky Windson NYLON SHAFT MEDIUM 3 KS na šipky jsou vyrobeny pro každého hráče, který si chce hraní maximálně užít.

49 Kč

Šipková sada Windson MORTAR 19 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Dynamika modré a stříbrné barvy vytváří skvělou kombinaci. Těla šipek ze setu MORTAR jsou vytvořena z mosazi o váze 19 gramů.

499 Kč

Šipková sada Windson CERBERUS 19 G potěší každého milovníka kvalitní zábavy. Sada se skládá ze tří šipek, těla jsou vyrobeny z mosazi o váze 19 gramů. Jednoduchý a přitom moderní design v černo-červené kombinaci dodává šipkám správný šmrnc a užitek z nich budou mít převážně začínající a mírně pokročilí hráči.

229 Kč