www.sportwings.cz

Windson HROTY SOFT 25mm – 30ks Měkké hroty, bílá, velikost UNI

Tento diskontní produkt Windson HROTY SOFT 25mm - 30ks Měkké hroty, bílá, velikost UNI od dodavatele kvalitních produktů Windson lze pořídit v naší online nabídce za výprodejovou cenu! V akci za cenu 59 Kč. EAN: 8595238806767
Windson HROTY SOFT 25mm - 30ks Měkké hroty
Více informací »
Značka: Windson
59
Popis

Měkké plastové hroty Windson HROTY SOFT délky 25mm. Součástí balení je 30 kusů.

Další zboží z kategorie Sporty pro volný čas
Windson LED SURROUND Kruh kolem terče

Občas se stane, že šipka netrefí terč. Pokud ta šipka má navíc kovový hrot, tak na stěnu kolem terče určitě není moc pěkný pohled. Proto je zde měkký Windson LED SURROUND, který jednoduše nasadíte na zavěšený terč a díry ve stěně vás již nebudou trápit. SURROUND je navíc opatřen LED osvětlením, takže vaše oči nebude při házení nic rozptylovat a zaměří se přesně kam mají. SURROUND je vhodný pro sisalové terče s turnajovým průměrem 45,72 cm.Terč není součástí balení!

2 299 Kč

Plastový skateboard Reaper JUICER, vylepšená klasika v nových, svěžích barevných kombinacích.

699 Kč
Disney SPIDERMAN Dětský skateboard

Dětský skateboard SPIDERMAN od značky Disney je určen pro všechny začínající i pokročilé skateboardistky. Je ideální pro rekreační jízdu ve městě nebo ve skateparcích. Tento skateboard je vybaven kvalitními ložisky 608Z a kolečky o rozměrech 50 × 30 mm, které zaručují bezpečnou a pohodlnou jízdu. Deska je vyrobena z javorového dřeva. Horní strana desky je opatřena protiskluzovým gripem, který zabraňuje sklouznutí. Produkt byl navržen, vyroben a uveden na trh v souladu s požadavky EN 13613: 2009, třída B. Výrobek je určen uživatelům s tělesnou hmotností od 20 kg do 50 kg.

799 Kč
Street Surfing KICKTAIL 28 ROCKY MOUNTAIN Longboard

Krátký cruiser Street Sufring KICKTAIL 28 ROCKY MOUNTAIN byl stvořen do města. Skvělá volba pro všechny, kdo prkno často přenáší, jezdí po městě či carvuje – ať na chodnících či ve skateparku.

1 490 Kč
Máme v nabídce od značky Windson
Windson THUNDER Set šipek

Set šipek Windson THUNDER je zaměřen na všechny, co berou šipky vážně a s ničím se nemazlí. Nový design, kvalitní materiál a letky s laserovou úpravou vás zviditelní mezi ostatními hráči a nezapomenou na to, jak jste jim vytřeli zrak.

349 Kč
Windson CASE BIG Transportní pouzdro na 3 šipky

Mějte své šipky bezpečně uložené tak, aby se jim během cestování nic nestalo. Cestovní pouzdro na šipky Windson CASE BIG je praktickým pomocníkem, který vám uchová šipky tak, aby vydržely přesun bez sebemenšího poškození.

499 Kč
Windson CERBERUS Šipková sada

Šipková sada Windson CERBERUS 19 G potěší každého milovníka kvalitní zábavy. Sada se skládá ze tří šipek, těla jsou vyrobeny z mosazi o váze 19 gramů. Jednoduchý a přitom moderní design v černo-červené kombinaci dodává šipkám správný šmrnc a užitek z nich budou mít převážně začínající a mírně pokročilí hráči.

299 Kč
Windson LA LYNX PLAST 3 KS Letky na šipky

Letky na šipky Windson LA LYNX PLAST se speciálním odleskem a délkou 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč