www.sportwings.cz

Windson HROTY SOFT 25mm – 30ks Hroty, žlutá, velikost UNI

Tento nejprodávanější výrobek Windson HROTY SOFT 25mm - 30ks Hroty, žlutá, velikost UNI od společnosti s dlouholetou tradicí Windson pohodlně dostanete tady nyní za výhodnou cenu! Nyní pořídíte za 59 Kč. EAN: 8595238808150
Windson HROTY SOFT 25mm - 30ks Hroty
Více informací »
Značka: Windson
59
Popis

Měkké plastové hroty pro šipky Windson HROTY SOFT v délce 25mm v žluté barvě.

Další zboží z kategorie Sporty pro volný čas
Kensis KIDS SET FOR 4 Kroket pro děti

Kroket Kensis KIDS SET FOR 4 je sada pro 4 hráče s kompletním příslušenstvím včetně návodu.

299 Kč
Windson ICEBALL LASER Set tří letek k šipkám

Set tří PVC letek Windson ICEBALL LASER s laserovou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti běžným letkám větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejích pevnost a prodloužena životnost.

45 Kč
Reaper WOODKEEPER Longboard

Longboard Reaper WOODKEEPER. Kicktail longboard v exkluzivním holčičím designu REAPER, který je díky svému tvaru hodně obratný, potěší všechny aspirující longboardové jezdkyně.

1 499 Kč
Windson RIPPLE 20 G BRASS SET Mosazný set šipek s kovovými hroty

Šipková sada Windson RIPPLE 20 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Kombinace světlých a tmavých barev přímo srší energií. Těla šipek ze setu RIPPLE jsou vytvořena z mosazi o váze 20 gramů.

449 Kč
Máme v nabídce od značky Windson
Windson ELEMENTARY Set tří letek k šipkám

Set tří letek Windson ELEMENTARY se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč
Windson DYNAMIC Set tří letek k šipkám

Set tří letek Windson DYNAMIC se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč
Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek

Dejte najevo svým protihráčům, že jste tady a vytřete jim zrak s novými letkami značky Windson MAGMA. Náhradní letky jsou vyrobené z kvalitního plastu s dlouholetou životností. V kombinaci s oranžovými hroty nebo červenou násadkou pak vypadají absolutně božsky a svůj obdiv sklidí u nejednoho stolu. V balení najdete 3 kusy náhradních letek MAGMA.

29 Kč
Windson HROTY SOFT 25mm - 150ks Hroty na šipky

Měkké hroty Windson HROTY SOFT v délce 25mm jsou vyrobeny z kvalitního plastu a používají se výhradně na elektronických terčích. Časem však dochází k jejich poškození a proto je potřeba mít připraveny náhradní.

199 Kč