www.sportwings.cz

Windson GERELT 18 G BRASS SET Set mosazných šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI

Žádaný kousek Windson GERELT 18 G BRASS SET Set mosazných šipek s měkkými hroty, černá, velikost UNI originál od výrobce Windson jde nakoupit na našich stránkách za skvělou cenu! Právě teď za cenu 349 Kč. EAN: 8595238816636
Windson GERELT 18 G BRASS SET Set mosazných šipek s měkkými hroty
Více informací »
Značka: Windson
349
Popis

Šipková sada Windson GERELT 18 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Těla šipek ze setu GERELT jsou vytvořena z mosazi o váze 18 gramů.

Další zboží z kategorie Sporty pro volný čas
Windson BEER PLAST 3 KS Letky na šipky standard

Letky na šipky standard Windson BEER PLAST délky 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

29 Kč
Disney STAR WARS Skateboard

Skateboard Disney STAR WARS je určen pro všechny začínající i pokročilé skateboardisty. Je ideální pro rekreační jízdu ve městě nebo ve skateparcích. Tento skateboard je vybaven kvalitními ložisky 608Z a kolečky o rozměrech 50 × 30 mm, které zaručují bezpečnou a pohodlnou jízdu. Deska je vyrobena z javorového dřeva. Horní strana desky je opatřena protiskluzovým gripem, který zabraňuje sklouznutí. Produkt byl navržen, vyroben a uveden na trh v souladu s požadavky EN 13613: 2009, třída B. Výrobek je určen uživatelům s tělesnou hmotností od 20 kg do 50 kg.

799 Kč

Trampolína SPORT TEAM obsahuje: trampolínu 366cm, ochranou síť a žebřík. Vhodné pro exteriérové využití. Snadná a rychlá montáž. Vyrobeno v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami.

4 490 Kč

Plastový skateboard Reaper JUICER, vylepšená klasika v nových, svěžích barevných kombinacích.

599 Kč
Máme v nabídce od značky Windson
Windson TRISKULL Letky pro šipky

Letky pro šipky Windson TRISKULL v pevnějším provedení.

39 Kč
Windson CHALLENGER 22 G BRASS SET Mosazný set šipek s kovovými hroty

Šipková sada Windson CHALLENGER je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Dynamická kombinace modré, zelené a stříbrné barvy evokují pohyb a rychlost. Těla šipek ze setu CHALLENGER jsou vytvořena z mosazi o váze 22 gramů.

549 Kč
Windson FLARE 18 G BRASS SET Mosazný set šipek s měkkými hroty

Šipková sada Windson FLARE 18 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Skvělá kombinace tmavých tónů a stříbrné barvy dává šipkám elegantní vzhled. Těla šipek ze setu FLARE jsou vytvořena z mosazi o váze 18 gramů.

449 Kč
Windson CARBIDE 21 G TUNGSTEN SET Wolframový set šipek s ocelovými hroty

Šipková sada Windson CARBIDE 21 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Temný design a ostré hroty dávají jasně najevo, že tady se šipky berou smrtelně vážně. Těla šipek ze setu CARBIDE jsou vytvořena z 90% wolframu o váze 21 gramů ve stříbrném provedení. Letky mají blýskavou metalickou úpravu pro skvělý efekt a zvýšenou tloušťku na 150 micronů pro větší pevnost a delší životnost.

1 399 Kč