www.sportwings.cz

Windson CARPET Koberec pro šipky, černá, velikost UNI

Super produkt Windson CARPET Koberec pro šipky, černá, velikost UNI od značky Windson je k sehnání již dnes opravdu výhodně! Zrovna nyní za cenu 1 299 Kč.
EAN: 8595238815578
Windson CARPET Koberec pro šipky
Ověřit dostupnost
Značka: Windson
1 299 1 499 Kč Sleva -13%

Koberec na šipky Windson CARPET s protiskluzovou podložkou s označením házecí vzdálenosti.

Další zboží z kategorie Terče

Terč na šipky a míčky Vizopol na suchý zip 36 cm. Na terči jsou číselné hodnoty různých barev.

149 Kč

Terč na šipky Windson SISALOVÝ TERČ PRO ŠIPKY je vhodný pro všechny hráče, kteří se věnují hře s ostrými hroty. Terč disponuje klasickými rozměry oficiálních závodů a trénovat na něm mohou jak začátečníci, tak pokročilí nadšenci. Sisalový terč je vyroben z odolného materiálu, který je však citlivý na vlhkost a proto jej nedoporučujeme nechávat venku.
Vhodný ke každému tréninku nebo v přípravě na závody je dodáván s praktickým držákem na uchycení.

899 Kč
-8%

Občas se stane, že šipka netrefí terč. Pokud ta šipka má navíc kovový hrot, tak na stěnu kolem terče určitě není moc pěkný pohled. Proto je zde měkký Windson LED SURROUND, který jednoduše nasadíte na zavěšený terč a díry ve stěně vás již nebudou trápit. SURROUND je navíc opatřen LED osvětlením, takže vaše oči nebude při házení nic rozptylovat a zaměří se přesně kam mají. SURROUND je vhodný pro sisalové terče s turnajovým průměrem 45,72 cm.Terč není součástí balení!

2 099 Kč

Nabízíme vám skvělý způsob, jak zabavit nejen přátele, ale rovnou celou rodinu. S elektronickým terčem KABINET značky Windson si užijete mnoho hodin zábavy, kterou si může vychutnávat až 8 hráčů najednou. Dva jasné LCD displeje podpoří příjemný pocit ze hry a velký výběr her zaručí, že se nebudete nudit.

2 799 Kč
-20%

Sisalový terč Windson PROFESSIONAL je vhodný pro každého hráče, který se našel v hraní s ostrými hroty. Terč má klasický soutěžní rozměr, proto jej ocení i zkušení fanoušci, kteří se věnují profesionálnímu hraní. Své místo ale určitě najde i u začátečníků a mírně pokročilých.

1 899 Kč

Terč na šipky a míčky Vizopol na suchý zip 36 cm. Na terči jsou číselné hodnoty různých barev.

149 Kč

Windson WD-AP100A představuje komfortní terč své kategorie. Díky hraní až 18 her s 159 variant a zapojení 8 hráčů z něj dělá velmi oblíbený a dobrý terč. U terče se můžete těšit i na zóny pro šipky minoucí terč, tuto funkci znáte z terčů v hospodách. Jedná se o velmi dobrý poměr cena x výkon.

999 Kč
Máme v nabídce od značky Windson

Šipková sada Windson STRIPES 18 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Černý design doplněný jemnými prvky světlých barev působí elegantně. Těla šipek ze setu STRIPES jsou vytvořena z mosazi o váze 18 gramů.

449 Kč

Letky pro šipky Windson ROCK ve standardním provedení.

29 Kč

Hrej i ty jako šampión! Tento Wolframový set šipek Windson CHAMPION SEDLÁK 20 G TUNGSTEN SET je dílem spolupráce WINDSON a dvojnásobného vítěze Premier League, Víti Sedláka. Společně vytvořili stylové a zároveň velice kvalitní šipky, se kterými se skvěle hraje.

1 490 Kč

Nástroj pro nasazování kroužků Windson SHAFT. Součástí balení je 1 kus nástroje a 30 kusů kroužků.

79 Kč

Set tří PVC letek Windson ROUGE s lesklým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti standardním větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejich pevnost a prodloužena životnost.

39 Kč

Měkké plastové hroty Windson HROTY SOFT délky 18mm. Součástí balení je 30 kusů.

59 Kč

Letky na šipky Windson LA LYNX PLAST se speciálním odleskem a délkou 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč

Letky pro šipky Windson MAGMA v provedení laser.

39 Kč