www.sportwings.cz

Wilson NBA PLAYER ICON MINI BSKT CURRY 3 Mini basketbalový míč, bílá, velikost 3

Super produkt Wilson NBA PLAYER ICON MINI BSKT CURRY 3 Mini basketbalový míč, bílá, velikost 3 od výrobce se zárukou kvality Wilson je dostupný tady teď v bezva akci! Stojí teď u nás 499 Kč.
EAN: 097512602297
Wilson NBA PLAYER ICON MINI BSKT CURRY 3 Mini basketbalový míč
Ověřit dostupnost
Značka: Wilson
499 540 Kč Sleva -7%

Mini basketbalový míč Wilson NBA PLAYER ICON MINI je vhodný na všechny povrchy. Díky své struktůře je velmi odolný i při venkovním použití.

Další zboží z kategorie Míče
-15%

Basketbalový míč Spalding REAL MADRID EL TEAM v barvách špičkového evropského týmu. Odolný gumový povrch se snadno udržuje a zajišťuje skvělé herní vlastnosti. Určen pro venkovní použití.

799 Kč

Basketbalový míč Molten BG 2000 s parametry FIBA se vyznačuje svojí vysokou odolností. Gumový balon tvořený 12 panely je ideální pro trénink na profesionální úrovní i pro školy.

599 Kč
-14%

Basketbalový míč Nike JORDAN ULITAMTE 2.0 8P GRAPHIC DEFLATED má odolný povrch pro všechny typy kurtů. Vyznačuje se lepkavým povrchem pro lepší přilnavost. Tento míč je vhodný pro indoorové i outdoorové aktivity.

1 199 Kč

Basketbalový míč Puma BASKETBALL IND, který je vhodný na rekreační hru v hale.

699 Kč
-7%

Mini basketbalový míč Wilson NBA PLAYER ICON MINI je vhodný na všechny povrchy. Díky své struktůře je velmi odolný i při venkovním použití.

499 Kč

Basketbalový míč Puma BASKETBALL TOP se hodí na hraní jak venku, tak uvnitř.

1 599 Kč
-15%

Mini basketbalový míč Wilson FIBA 3X3 MINI RUBBER BSKT je replika oficiálního míče FIBA. Vhodný na všechny povrchy.

329 Kč
-25%

Malý basketbalový míč Kensis PRIME CLASSIC je skvělý do tělocvičny i na ven. Oceníte ho i jako doplněk v posilovně nebo při venkovním házení a hře s kamarády. Disponuje kvalitním a přilnavým povrchem.

149 Kč
Máme v nabídce od značky Wilson
-33%

Dětské ponožky Wilson 3PP BOYS CREW nabízí maximální komfort při celodenním nošení. Použitá technologie R.C.C. odvádí pot od pokožky a přesouvá jej na povrch tkaniny. Tím napomáhá rychlému odpařování a zajišťuje stále příjemný a svěží pocit.

99 Kč
-22%

Model dámských bot Wilson RUSH PRO LITE W je vhodný pro hráčky, které hledají komfortní boty, které mají navíc atraktivní vzhled a styl. Tato bota poskytuje hráčům maximální pohodlí díky širšímu prostoru v oblasti prstů, prodyšné síťovině a efektivnímu vyztužení podrážky pod klenbou nohy pro skvělou stabilitu a dynamiku odrazu. Tvarovaná mezipodrážka navíc zabezpečuje snadný pohyb z paty na špičku. Má univerzální, Wilsonem patentovanou, velmi odolnou podrážku Duralast na všechny povrchy.

1 999 Kč
-24%

Rekreační dětská / juniorská raketa MINIONS 2.0 JR 25 určena pro děti ve věku od 9ti do 12 let.

969 Kč
-24%

Nejkomfortnější pánská tenisová obuv Wilson RUSH PRO 4.0. CLAY vhodná především pro tenisty, kteří hrají útočný tenis. Díky nové technologii 4D Support chassis 2.0 má výborně odpruženou podrážku, zajišťuje dynamický pohyb na kurtu a zároveň zaručuje maximální stabilitu nohy při rychlých změnách pohybu. Má velmi odolnou, Wilsonem patentovanou, podrážku Duralast vhodnou pro hru na antuce.

2 699 Kč
-24%

Rekreační dětská raketa MINIONS 2.0 JR 19 určena pro děti do 5ti let, které s tenisem začínají.

899 Kč

Tenisová omotávka Wilson PROFILE OVERGRIP s vysoce přilnavým povrchem, který Vám dodá cit při hře.

189 Kč

Další generace obuvi Wilson RUSH PRO 4.0 získala pověst jedné z nejlepších tenisových bot, které kdy byly vyrobeny! Hlavní výhodou je výborně zvládnuté odpružení podrážky a zároveň maximální stabilita nohy při pohybu. Tento model splňuje všechny požadavky nejpočetnější a nejžádanější skupiny útočných tenistů.

2 499 Kč

Kvalitní tenisové míče Wilson CHAMP XD TBALL 3 BALL CAN jak na zápas, tak na trénink. Jsou vhodné na antuku nebo tvrdé povrchy.

155 Kč