www.sportwings.cz

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL CH Mini míč na americký fotbal, černá, velikost UNI

Nejprodávanější produkt Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL CH Mini míč na americký fotbal, černá, velikost UNI od známé kvalitní značky Wilson jde pořídit u nás právě za super cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 199 Kč.
EAN: 887768727598
Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL CH Mini míč na americký fotbal
Ověřit dostupnost
Značka: Wilson
199 299 Kč Sleva -33%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL CH v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

Další zboží z kategorie Míče
-33%

Gumový míč na americký fotbal Wilson DEEP THREAT RED JR je určený pro rekreační hru na všech površích a v jakémkoliv počasí. S technologií Total Grip pro snadný úchop a přilnavost.

299 Kč
-15%

Míč Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH z řady mini NFL logo míčů je mini verze míče na americký fotbal. Je navržen pro všechny věkové kategorie, ale i pro sběratele. Má měkký kompozitní potah pro větší přilnavost a odolnost. Fotbalový míč Soft Touch Mini je skvělým míčem pro zábavu na zahradu.

329 Kč

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL AT v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč
-7%

Míč na americký fotbal Wilson NFL JET BLACK vhodný pro rekreační hru. Celočerný povrch vzbuzuje respekt a jasně vynikne mezi jinými míči. Svými vlastnostmi je určen pro čistou hru jednou rukou a přihrávek za záda. Měkčený povrch zaručuje velký cit při kontaktu. Patentovaný systém šněrování ACL poskytuje prstům silné úchopové body pro přesnější hody.

499 Kč
-10%

Staňte se středem pozornosti s míčem Wilson NFL SPOTLIGHT FB JR, který je vyroben z odolné kompozitní kůže pro lepší pocit při chytání. Jedná se o rekreační míč a dodává se ve všech velikostech pro všechny juniorské kategorie.

349 Kč
-15%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SE v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč
-15%

Míč Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH z řady mini NFL logo míčů je mini verze míče na americký fotbal. Je navržen pro všechny věkové kategorie, ale i pro sběratele. Má měkký kompozitní potah pro větší přilnavost a odolnost. Fotbalový míč Soft Touch Mini je skvělým míčem pro zábavu na zahradu.

329 Kč
-15%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL JX v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč
Máme v nabídce od značky Wilson
-15%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL DL v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč
-15%

Míč Wilson DUKE METALLIC EDITION je vyroben z metalické velmi odolné kompozitní kůže s přirozeným leskem a přilnavým povrchem pro lepší držení. Jedná se o oficiální rekreační míč NFL, který má předpisovou velikost pro středoškolský a vysokoškolský fotbal, ideální pro věkovou kategorii od 14 let. Míč je určený i pro sběratele, kteří si chtějí připomenout výjimečné fotbalové příležitosti.

799 Kč

Basketbalový míč Wilson NBA TEAM TRIBUTE WARRIORS je vhodný na všechny typy hřišť. Jeho struktura je velice komfortní pro úchop i na velmi drsném povrchu. Tlakový uzávěr zaručuje zadržení vzduchu a stálost tlaku. Technologie TOTAL GRIP poskytuje dokonalou kombinaci měkkosti a přilnavosti k ruce. Speciální konstrukce kanálků zajišťuje skvělou kontrolu nad míčem.

790 Kč

Velká tenisová taška Wilson TOUR 12 PK vyniká elegantním designem, funkčností a vysokou odolností. Má dva hlavní oddíly, které pojmou až dvanáct raket, nebo šest raket a sportovní oblečení. Vnější kapsa na zip na drobnosti a vnitřní kapsa na cennosti, oddělený prostor pro boty.

2 499 Kč

Další generace obuvi Wilson RUSH PRO 4.0 získala pověst jedné z nejlepších tenisových bot, které kdy byly vyrobeny! Hlavní výhodou je výborně zvládnuté odpružení podrážky a zároveň maximální stabilita nohy při pohybu. Tento model splňuje všechny požadavky nejpočetnější a nejžádanější skupiny útočných tenistů.

2 499 Kč
-9%

Tenisová raketa Wilson BLADE 100L V 8.0 je určená pro pokročilé hráče, kteří dávají přednost lehčí raketě s výbornou manévrovatelností. Poutavý design využívá efektu color-shifting, kdy raketa mění barvu dle intenzity světla. Použití ekologických plastů AGIPLAST, které jsou šetrnější k životnímu prostředí. Svým zpracováním osloví především mladší profesionální tenisty.

4 899 Kč
-30%

Rekreační tenisová raketa Wilson ROLAND GARROS EQUIPE HP je lehká a snadno ovladatelná. Se středně velkou hlavou poskytuje optimální kontrolu a přesnost. Vhodná pro středně pokročilé hráče, kteří chtějí spolehlivou raketu.

1 749 Kč
-23%

Velmi lehká pánská bota KAOS COMP 3.0 je určená především pro celodvorcovou rychlou hru. Je vybavena technologií Dynamic Fit, která zajišťuje příjemné odpružení při pohybu po kurtu. Díky systému R-DST + EVA nabízí vynikající tlumení a stabilitu. Bota má univerzální Wilsonem patentovanou, velmi odolnou podrážku DURALAST, vhodnou pro všechny povrchy.

1 999 Kč