www.sportwings.cz

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL GB Mini míč na americký fotbal, černá, velikost UNI

Hodně žádaný produkt Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL GB Mini míč na americký fotbal, černá, velikost UNI od značky Wilson snadno pořídíte právě teď u nás za akční cenu. Akční cena již od 329 Kč.
EAN: 887768727659
Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL GB Mini míč na americký fotbal
Ověřit dostupnost
Značka: Wilson
329 390 Kč Sleva -15%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL GB v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

Další zboží z kategorie Míče
-15%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL NG v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč
-10%

Staňte se středem pozornosti s míčem Wilson NFL SPOTLIGHT FB JR, který je vyroben z odolné kompozitní kůže pro lepší pocit při chytání. Jedná se o rekreační míč a dodává se ve všech velikostech pro všechny juniorské kategorie.

349 Kč
-15%

Míč Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH z řady mini NFL logo míčů je mini verze míče na americký fotbal. Je navržen pro všechny věkové kategorie, ale i pro sběratele. Má měkký kompozitní potah pro větší přilnavost a odolnost. Fotbalový míč Soft Touch Mini je skvělým míčem pro zábavu na zahradu.

329 Kč
-33%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL CH v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

199 Kč

Kvalitně zpracovaný míč na americký fotbal Wilson NFL FORCE OFFICIAL DEFLAT je vyhledávaný rekreačními hráči nebo začátečníky.

599 Kč
-15%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SE v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SF v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč
-7%

Míč na americký fotbal Wilson NFL JET BLACK vhodný pro rekreační hru. Celočerný povrch vzbuzuje respekt a jasně vynikne mezi jinými míči. Svými vlastnostmi je určen pro čistou hru jednou rukou a přihrávek za záda. Měkčený povrch zaručuje velký cit při kontaktu. Patentovaný systém šněrování ACL poskytuje prstům silné úchopové body pro přesnější hody.

499 Kč
Máme v nabídce od značky Wilson

Batoh Wilson TOUR BACKPACK z kolekce Tour má elegantní design, vyniká funkčností a vysokou odolností. Tento batoh je vybaven zadním oddílem, do kterého lze dát až 2 rakety se zajišťovacími zipy. Dále nabízí vnitřní pouzdro na notebook nebo tablet spolu s přední odvětrávanou kapsou pro uložení bot nebo použitého oblečení.

1 699 Kč

Nylonový badmintonový míček Wilson CHAMPIONSHIP 6 PC s nejvyšší kvalitou nylonového lemu s kloboučkem z přírodního korku.

295 Kč
-11%

Tenisová raketa Wilson BLADE 101L V 8.0 je vstupní raketou v řadě BLADE a je určená pro hráče, kteří dávají přednost lehčí raketě, která jim odpustí i nepřesné údery. Díky metalické barvě má atraktivní vzhled. Při výrobě byly použity ekologické plasty AGIPLAST, které jsou šetrnější k životnímu prostředí.

3 199 Kč
-7%

Mini basketbalový míč Wilson NBA PLAYER ICON MINI je vhodný na všechny povrchy. Díky své struktůře je velmi odolný i při venkovním použití.

499 Kč
-15%

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL NE v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí.

329 Kč
-19%

Nejlehčí rám z řady Pro Staff, Wilson PRO STAFF 97UL V14, velikost hlavy 97 (626 cm²), pletení 16×19, nabízí vynikající přesnost při švihové hmotnosti šetrné k paži juniorských hráčů ale i dospělých. Rám váží pouhých 269 g a má novou konstrukci výpletu Braid 45, která uspořádáním uhlíkových vláken pod úhlem 45 stupňů zlepšuje cit při odehrání míče a zvyšuje stabilitu při švihu. Nová řada raket Wilson Pro Staff umožňuje hrát s větší razancí při zachování citu charakteristického pro původní rakety řady Wilson Pro Staff.

5 199 Kč

Tenisová omotávka Wilson PRO OVERGRIP s perfektním citem, používána nejlepšími světovými hráči – Federer, Del Potro, Serena Williams.

250 Kč

Kvalitně zpracovaný míč na americký fotbal Wilson NFL FORCE OFFICIAL DEFLAT je vyhledávaný rekreačními hráči nebo začátečníky.

599 Kč