www.sportwings.cz

VUCH ZACK Pánská peněženka, tmavě modrá, velikost UNI

Tento designový produkt VUCH ZACK Pánská peněženka, tmavě modrá, velikost UNI od kvalitní společnosti VUCH naleznete právě teď u nás za zcela nejnižší cenu. Produkt momentálně prodáváme za 499 Kč.
EAN: 8595692008592
VUCH ZACK Pánská peněženka
Ověřit dostupnost
Značka: VUCH
499
Popis

Peněženka Vuch ZACK vám rozhodně nebude dělat ostudu. Je tak akorát do ruky, je stylová a nabízí jednoduchý a čistý design.

Další zboží z kategorie Peněženky
VUCH DAJDA Dámská peněženka

Dámská peněženka Vuch DAJDA se může zdát malá, ale pokud nemáte obří sbírku karet, tak vám úplně postačí. Dokonce i prostor na fotky tam je. Je ideální peněženkou ženy, které rády šetří místem a holdují minimalismu.

549 Kč

Dámská peněženka Roxy CRAZY WAVE z texturované veganské kůže. Peněženka má dvě části, vnitřní kapsa na mince a přihrádka na karty.

690 Kč
VUCH MASON Pánská peněženka

Kůže, je ten nejlepší materiál pro každého muže. Vybavte se stylovou pánskou koženou peněženkou Vuch MASON, která nejen perfektně vypadá, ale dokonale vám padne do ruky. Bonusem je její mužná barva a spousta praktických přihrádek.

899 Kč
VUCH MAYA Dámská peněženka

Příroda moc dobře ví, co jí sluší. Každý rok se proto zdobí nádhernými květinami. A květiny rozhodně nesluší jen přírodě, ale taky doplňkům. I vy rozkvetete ve chvíli, kdy budete v ruce držet výjimečnou peněženku Vuch MAYA.

499 Kč
Máme v nabídce od značky VUCH
VUCH BRUNO Dámský batoh

Look batohu Vuch BRUNO zaujme, na to vemte jed! Pokud jste doteď přemýšlela nad kouskem, který ve vás probudí tu správnou bad girl, tak už nemusíte přemýšlet o ničem. Od teď po vás všichni budou chtít, abyste se k nim otočila zády.

1 099 Kč
VUCH Dámská peněženka Dámská peněženka

Dámská peněženka Vuch LEPRA vám jistě padne do oka. Jednoduchý design je doladěný páskem s puntíky a lemováním. A aby toho nebylo málo, záplava puntíků na vás čeká i uvnitř.

599 Kč
VUCH FOLLIES Dámský batoh

Batoh nebo kabelka? Pokud se věčně nedokážete rozhodnout, bude pro vás Vuch FOLLIES to pravé. Při přeměně batohu v kabelku nemusíte ani nic odepínat, prostě jenom provlečete popruh a je to.

1 199 Kč
VUCH JULE Dámská kabelka

Co je malé, to je hezké. A tahle mini kabelka Vuch JULE je dokonce krásná! Někdy nemusíte tahat velkou kabelku nebo třeba krosnu, prostě stačí vzít pár nejnutnějších věcí, naskládat je do kabelky a hodit na rameno.

599 Kč