www.sportwings.cz

VUCH ASHLEY Dámská peněženka, černá, velikost UNI

Designový produkt VUCH ASHLEY Dámská peněženka, černá, velikost UNI od našeho předního výrobce VUCH k dostání momentálně na našich stránkách za parádní cenu! Aktuálně výhodně za 649 Kč.
EAN: 8594198077347
VUCH ASHLEY Dámská peněženka
Ověřit dostupnost
Značka: VUCH
649
Popis

Kdyby kabelky mohly rozhodovat o tom, jakou peněženku budou nosit, jistě by hlasovaly pro peněženku Vuch ASHLEY, která se díky svému jednoduchému designu hodí úplně ke všemu. Má uzavíratelnou kapsu na zip ideální na mince, kapsu na bankovky a spoustu místa na všechny vaše karty.

Další zboží z kategorie Peněženky
VUCH NEIL Pánská peněženka

Peněženka nemusí být jen praktickým kouskem, ale taky stylovým doplňkem, co vám neudělá ostudu ani v nejluxusnější restauraci. Pánská peněženka Vuch NEIL pro vás bude trefou do černého.

499 Kč
Oxybag OXY FASHION Peněženka

Textilní peněženka Oxybag OXY FASHION se zapínáním na druk. V zadní části má průhlednou kapsičku na doklady a uvnitř má jednu přihrádku na bankovky, šest kapsiček na karty a jednu uzavíratelnou kapsu na drobné.

329 Kč
Oxybag LAST LEATHER Dámská peněženka

Menší dámská peněženka Oxybag LAST LEATHER nabízí dostatek prostoru na všechny vaše karty a hotovost. Uvnitř je deset menších kapes na věrnostní karty, jedna větší kapsa, oddělená přihrádka na hotovost a oddělená uzavíratelná kapsa na zip na drobné mince.

379 Kč
Tatonka CARD HOLDER RFID B Pouzdro

Skládací pouzdro Tatonka CARD HOLDER RFID B s ochranou čtečky RFID pro nejméně čtyři kreditní karty, bankovní karty, klíče nebo průkazy ve formátu kreditní karty.

269 Kč
Máme v nabídce od značky VUCH
VUCH ENIGMA Dámská peněženka

Peněženka Vuch ENIGMA sice není moc dobrá v dekódování šifer, jako byl ten stroj Enigma během války, ale má spoustu jiných předností. Tak třeba má na sobě digitální print, který vydrží i pořádné zátěžové zkoušky. Také nabízí prostor pro osm karet, uzavíratelnou kapsu na mince a dostatek prostoru na bankovky a účtenky.

649 Kč
VUCH DAJDA Dámská peněženka

Dámská peněženka Vuch DAJDA se může zdát malá, ale pokud nemáte obří sbírku karet, tak vám úplně postačí. Dokonce i prostor na fotky tam je. Je ideální peněženkou ženy, které rády šetří místem a holdují minimalismu.

549 Kč
VUCH INES Dámská kabelka

Když mě poprvé uviděly velké kabelky, smály se mi, jak jsem maličká. To však nevěděly, že malá, rovná se neuvěřitelně praktická. Stalo se vám někdy, že jste v kabelce nemohla něco najít? Tak to se vám s kabelkou Vuch INES nikdy nestane.

749 Kč
VUCH FLAFFY Pánská peněženka

Ženy mají peněženky velikosti krosny, což muži obvykle nepotřebují. Občanka, platební karta, řidičák – tři přihrádky stačí. Tuhle super tenkou peněženku Vuch FLAFFY můžete v pohodě nosit i v přední kapse džínů a nebudete o ní vědět. I přesto, že je to malinký kousek, nabízí kapsičku na zip na mince, abyste nemuseli drobné lovit po kapsách.

499 Kč