www.sportwings.cz

Victor SH-A362 Unisexová sálová obuv, červená, velikost 40.5

Super kousek Victor SH-A362 Unisexová sálová obuv, červená, velikost 40.5 od dodavatele se skvělou pověstí Victor pohodlně dostanete ještě dnes výhodně. Aktuálně výhodně za 1 999 Kč.
EAN: 4713226642072
Victor SH-A362 Unisexová sálová obuv
Ověřit dostupnost
Značka: Victor
1 999

Unisex sálová obuv Victor SH-A362 je vhodná pro různé druhy raketových a halových sportů. Vyztužení v oblasti paty snižuje torzi boty. Materiál EnergyMax je vysoce elastický a absorbuje veškeré nárazy vyplývající ze hry. Materiál je navíc velmi odolný, silný a skvěle drží tvar. Technologie Radiation umožňuje díky atypickému vzorku na podrážce dokonale přilnout k povrchu. Budete se proto pohybovat bez omezení. Unikátní prodyšná vrstva zvyšuje ventilaci celé obuvi. To usnadňuje odvod tepla a vytváří pohodlnější prostředí pro chodidla.

Další zboží z kategorie Kolektivní sporty

Kvalitně zpracovaný míč na americký fotbal Wilson NFL FORCE OFFICIAL DEFLAT je vyhledávaný rekreačními hráči nebo začátečníky.

599 Kč

Fotbalové štulpny Lotto DELTA SOCK TRNG LONG jsou nedílnou součástí výbavy každého fotbalisty. Malé logo je zobrazeno na nártu.

199 Kč
-12%

Basketbalový minikoš Spalding ARENA SLAM 180 je zmenšená replika oficiální desky. Součástí balení je mini míč a polstrovaný držák na dveře. Tento set můžete použít jak doma, tak i v kanceláři.

2 199 Kč

Juniorská sálová obuv Kensis WARP s odolnou podešví přizpůsobenou na halové sporty. Odolný svršek perforovaný na boční straně zajistí prodyšnost a zároveň vám bude oporou. Díky všestrannosti bot je využijete na široké spektrum sálových sportů

399 Kč

Florbalová hůl Kensis 2GAIN 31 ze směsi karbonu a kompozitu je určená zejména pro začátečníky a amatérské hráče.

649 Kč

Florbalová hůl Kensis 2GAIN 29 ze směsi karbonu a kompozitu je určená zejména pro začátečníky a amatérské hráče.

649 Kč

Taška Gala BALL BAG pojme až 6 sportovních míčů. Jedná se o praktickou pomůcku při transportu na trénink nebo zápas.

700 Kč

Velmi populární omotávka Salming X3M PRO GRIP. Mnohými je považována za nejlepší omotávku na trhu, co se týče protiskluzových vlastností.

399 Kč
Máme v nabídce od značky Victor
-10%

Unisexová sálová obuv Victor S-82-W je vhodná pro různé druhy raketových a halových sportů. Vyztužení v oblasti paty snižuje torzi boty. Síťovaná plocha zajišťuje ventilaci vzduchu a příjemné klima uvnitř boty. Mezipodešev je velice lehká, vysoce pružná a odolná.

3 769 Kč
-9%

Pánská sálová obuv Victor A660-W je vhodná pro různé druhy raketových a halových sportů. Zvýšená oblast paty nabízí pevné držení a snižuje riziko vyvrtnutí kotníku. Vyšší zužující se podešev minimalizuje odírání materiálu a zároveň zabraňuje torzi boty. Síťované vsadky zajišťují ventilaci vzduchu. Díky technologii Radiation skvěle přilnou k povrchu kurtu.

1 999 Kč
-11%

Pánská sálová obuv Victor P9200III je určena především pro badminton. Mezipodešev s dvojtou klínovou strukturou absorbuje energie a zajišŤuje podporu. Tri-Arch je ergonomicky navržen tak, aby zachoval původní zakřivení tří oblouků, podrážka je díky tomu pohodlnější a tlak se rozkládá rovnoměrně. Obuv je velmi odolná díky zvoleným materiálům a lehká.

3 999 Kč
-11%

Sálová obuv Victor P6500-B je vhodná pro různé druhy raketových sportů. Síťovina na svršku zajišťuje ventilaci a příjemné klima uvnitř boty. Silnější podrážka lépe tlumí nárazy a zmírňuje zátěž chodidel. Obuv zajišťuje boční stabilitu a zvýšený kontakt se zemí.

3 449 Kč
-33%

Pánská sálová obuv Victor 201409 SH-S20 je určena zejména pro florbal a stolní tenis, ale skvěle se hodí i na všechny ostatní raketové a sálové sporty. Boty jsou velmi lehké, příjemně obepínají celé chodidlo a poskytují maximální přilnavost k hracímu povrchu. Svrchní část je tvořena syntetickou kůží, která zlepšuje cirkulaci vzduchu, což oceníte zejména při dlouhém nošení.

599 Kč

Unisex sálová obuv Victor SH-A170 je základní model pro nejrůznější halové sporty. Vyztužení v nejvíce namáhaných místech zvyšuje její odolnost. Díky technologii Energy Max jsou velice flexibilní.

1 399 Kč
-9%

Dámská sálová obuv Victor A900F je určena pro různé druhy raketových a halových sportů. Technologie Energy Max V tlumí nárazy na ptách a posiluje odrazové schopnosti. Vylepšená podrážka skvěle přilne k povrchu

2 999 Kč

Dámská sálová obuv Victor A900F-P je vhodná pro různé druhy raketových a halových sportů. Síťované vsadky zajišťují výrobnou ventilaci vzduchu, a tím příjemné klima uvnitř boty. Díky své propracované konstrukci jsou velice lehké při zachování skvělé stability a odpružení.

3 139 Kč