www.sportwings.cz

Venum CHALLENGER STANDUP SHIN GUARDS Chrániče holení, černá, velikost XL

Tento exkluzivní kus Venum CHALLENGER STANDUP SHIN GUARDS Chrániče holení, černá, velikost XL značky Venum máte možnost koupit tady ve výprodejové akci. Ve skvělé akci za 1 490 Kč. EAN: 3611440031058
Venum CHALLENGER STANDUP SHIN GUARDS Chrániče holení
Více informací »
Značka: Venum
1 490
Popis

Chrániče holení Venum CHALLENGER STANDUP SHIN GUARDS jsou vyrobené z velmi kvalitních materiálů. Vysoce hustá pěna s dodatečným polstrováním přes holeně a nárt vám poskytnou dostatečnou ochranu pro trénink.

Další zboží z kategorie Chrániče holení
Fighter THAI CLASSIC Chrániče holení

Chrániče holení a nártů FIGHTER THAI CLASSIC jsou vyrobeny ze syntetické kůže. Jejich tvarovaní a polstrování zaručí bezpečné a pohodlné používání. Polstrování v oblasti holenní kosti je zesíleno přesně podle potřeb náročného tréninku. Naopak části chrániče, které nepodléhají častému kontaktu nejsou zesílené, tak abychom udrželi nízkou váhu výrobku. Na vnitřní straně chrániče je měkký, jemný a protiskluzový materiál. Chrániče holení jsou testovány schváleny Evropskou normou CE pro ochranu nártu a holení kosti.

1 399 Kč
Venum SHIN GUARDS KONTACT Chrániče holení

Chrániče holení Venum SHIN GUARDS KONTACT jsou dokonalým kompromisem mezi pohodlím a ochranou. 100 % bavlna, schnou ultra rychle a přitom poskytují maximální ochranu holeni. Během cvičení zůstává kotník 100% pružný, což vám umožňuje zachovat flexibilitu a pohyblivost. Zapínání chráničů je řešeno pomocí suchého zipu na horní části. Chrániče holení splňují nejnáročnější očekávání vyznavačů bojových sportů a bojových umění.

499 Kč
Venum LITE SHIN GUARDS KIDS - EXCLUSIVE Dětské chrániče holení

Dětské chrániče holení Venum LITE SHIN GUARDS KIDS – EXCLUSIVE dokonale ochrání nohy i při velmi náročném tréninku. Kvalitní zpracování a materiál zaručují dlouhodobou odolnost.

1 790 Kč
Venum ELITE STANDUP SHIN GUARDS Chrániče holení

Holenní chrániče Venum ELITE STANDUP SHIN GUARDS jsou vyrobené v Thajsku a kombinují pohodlí a velkou odolnost za dostupnou cenu.
Poskytují proanatomické zpevnění důležitých klíčových oblastí – chodidel a holenních kostí. Dva velké pásky na suchý zip a elastické pásky umístěné pod chodidlem a patou vám zajistí bezpečné přizpůsobení.

2 590 Kč
Máme v nabídce od značky Venum
Venum CHALLENGER MOUTHGUARD Chránič zubů

Chránič zubů Venum CHALLENGER MOUTHGUARD je navržen tak, aby maximálně chránil vaše zuby i dásně. Díky kvalitnímu gelu je pohodlný, ale maximálně účinný.

399 Kč
Venum CHALLENGER 3.0 SPARRING GLOVES Rukavice

Rukavice Venum CHALLENGER 3.0 SPARRING GLOVES jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Mají vícevrstvou pěnu, která je navržena pro ochranu kloubů při nárazu.

1 299 Kč
Venum KONTACT GEL GLOVE WRAPS Rukavice

Rukavice Venum KONTAKT GEL GLOVE WRAPS jsou velmi pohodlné a můžete je použít i bez bandáží. Pro lepší fixaci zápěstí mají rukavice 2,2 metrů pásky.

449 Kč
Venum CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES Boxerské rukavice

Boxerské rukavice Venum CHALLENGER 3.0 BOXING GLOVES, které jsou vyrobené z kvalitní syntetické kůže a tím dodává maximální pohodlí a výdrž jak při zápase, tak tréninku. Rukavice mají vnitřní neoprenovou vrstvu pro maximální komfort.

1 390 Kč