www.sportwings.cz

Venum CHALLENGER KIDS MOUTHGUARD Dětský chránič zubů, černá, velikost OS

Diskontní kousek Venum CHALLENGER KIDS MOUTHGUARD Dětský chránič zubů, černá, velikost OS od spolehlivého výrobce Venum můžete nakoupit právě zde za výprodejovou cenu. Pouze nyní za 259 Kč. EAN: 03348-108
Venum CHALLENGER KIDS MOUTHGUARD Dětský chránič zubů
Více informací »
Značka: Venum
259
Popis

Chránič zubů Venum CHALLENGER KIDS MOUTHGUARD skvěle ochrání zuby a dásně. Je vyroben z moderního gelu pro maximální pohodlí i ochranu. Na jeho vývoji se podíleli zápasníci UFC.

Další zboží z kategorie Hokej
Opro SNAP FIT Chránič zubů

Chrániče zubů Opro SNAP FIT mají tréninkový stupeň ochrany a jsou předem vytvarované k použití, díky tomu již není potřeba další tvarování. Je vhodný pro trénink všech kontaktních sportů. Zlepšete svou ochranu během tréninku s tímto technicky skvěle zvládnutým chráničem na zuby.

99 Kč
CCM 246861 RIB 65K JR 50 R 29 Dětská hokejová hůl

Dětská hokejka CCM RIB 65K 55 JR 29 je hůl vyšší střední třídy pro poloprofesionální hráče i nadšené hobíky. Díky svým jedinečným technologiím vám usnadní a zpřesní střelbu zápěstím a radikálně zvedne úspěšnost přihrávek.

2 690 Kč

Suspenzor + šortky Bauer CORE MESH JOCK jsou určeny pro všechny výkonnostní a věkové kategorie hráčů. Kombinace lehkých šortek s vestavěným chráničem citlivých míst a suchým zipem pro přichycení štulpen. Lehké prodyšné šortky, které na těle skoro neucítíte, jsou vyrobeny ze 100% polyesteru a mají antibakteriální úpravu. Materiál je prodyšný a v omezené míře transportuje pot. Střih šortek je velmi volný a vzdušný. Suspenzor XO PROCUP je do šortek všitý. Chránič je otevíratelný, plastový výlisek lze bez problému vyjmout a šortky se dají vyprat. Na obodu stehnech jsou zepředu i zezadu našité skryté suché zipy na které se přilepí natažené štulpny. Již není potřeba podvazkový pás! Stahování v pase je zajištěno tkaničkou.

749 Kč
Bauer NEXUS N2700 GRIP STICK INT 55 P28 Hokejová hůl

Hokejka Bauer NEXUS N2700 GRIP STICK INT 55 P28 je navržená pro maximální efektivitu střely, která vám zajistí smrtící přesnost. Oproti předešlému modelu má zredukovanou váhu o 20 g, rychlejší střelu příklepem a zápěstím o 10 %, MaxBalance technologii a vylepšenou vyváženost hole.

2 699 Kč
Máme v nabídce od značky Venum
Venum KONTACT GEL GLOVE WRAPS Rukavice

Rukavice Venum KONTAKT GEL GLOVE WRAPS jsou velmi pohodlné a můžete je použít i bez bandáží. Pro lepší fixaci zápěstí mají rukavice 2,2 metrů pásky.

449 Kč
Venum BJJ BELT Pásek

Prémiový pásek Venum BJJ BELT je vhodný pro BJJ GU (brazilské jiu-jitsu), ale také pro klasická kimona. Je vyrobený z vysoce kvalitní bavlny, díky které je také mimořádné odolný.

589 Kč
Venum ELITE MINI FOCUS MITTS Lapy

Použijte Venum ELITE MINI FOCUS MITTS, které vám pomohou rozvíjet přesnost, sílu, rychlost a výbušnost.
Jejich konkávní design poskytuje jedné straně perfektní hrací plochu a druhé vynikající pohodlí s minimálním rizikem zranění trenéra.
Skvěle kombinují ochranu, pohodlí a odolnost.

2 590 Kč
Venum ELITE BOXING GLOVES KIDS - EXCLUSIVE FLUO Dětské boxerské rukavice

Dětské boxerské rukavice Venum ELITE BOXING GLOVES KIDS – EXCLUSIVE FLUO mají výplň z pěny o trojnásobné hustotě pro maximální rozložení nárazů. Rukavice perfektně změkčí zpětný ráz úderů.

1 490 Kč