www.sportwings.cz

Venum CHALLENGER 2.0 HEADGEAR Přilba, černá, velikost OS

Kvalitní a velmi žádaný kus Venum CHALLENGER 2.0 HEADGEAR Přilba, černá, velikost OS od známé kvalitní značky Venum snadno najdete právě nyní ve slevě. Akční cena od 1 490 Kč. EAN: 3611441438726
Venum CHALLENGER 2.0 HEADGEAR Přilba
Více informací »
Značka: Venum
1 490
Popis

Přilba Venum CHALLENGER 2.0 HEADGEAR spolehlivě ochrání vaši hlavu, tvář, bradu i uši. Má trojitě vrstvenou pěnu pro lepší ochranu a absenci nárazů. Lepší manipulaci díky flexibilnímu uzavření s pomocí suchých zipů.

Další zboží z kategorie Helmy
Fighter SPARRING PRO Sparringová přilba

Sparringová přilba FIGHTER SPARRING PRO s lícnicemi je vyrobená z umělé kůže. Vnitřní strana přilby je vyrobena z protiskluzového materiálu. Polstrování je z extra tlumícího materiálu, který je v kritických oblastech zesílen tak, aby poskytoval maximální ochranu. Přilba velmi pohodlně sedí na hlavě a neklouže během tréninku. Přilba nezakrývá výhled a velmi dobře se dá nastavit dle potřeb uživatele.

1 589 Kč
Venum ELITE BOXING HEADGEAR Boxerská přilba

Boxerská přilba Venum ELITE BOXING HEADGEAR je ručně vyrobena a její skvělé provedení vám ochrání hlavu i před silnými údery. Přilba má zapínání na suchý zip a výborně drží na svém místě. Pro co největší bezpečnost má přilba zesílené kryty uší.

2 590 Kč
Venum ELITE BOXING HEADGEAR Boxerská přilba

Boxerská přilba Venum ELITE BOXING HEADGEAR je ručně vyrobena a její skvělé provedení vám ochrání hlavu i před silnými údery. Přilba má zapínání na suchý zip a výborně drží na svém místě. Pro co největší bezpečnost má přilba zesílené kryty uší.

2 590 Kč
Venum KONTACT EVO EAR GUARD Chránič na uši

Uši je důležité chránit, proto je chránič Venum KONTACT EVO EAR GUARD navržen tak, aby chránil chrupavku a snižoval riziko poranění uší. Chránič je vyroben z neoprenu a nabízí pohodlí a lehkost během intenzivních tréninků. Tří cestný zavírací systém a vnitřní gumové pásy zaručují bezpečnost během tréninku.

999 Kč
Máme v nabídce od značky Venum
Venum CONTENDER 2.0 BOXING GLOVES Boxerské rukavice

Boxerské rukavice Venum CONTENDER 2.0 BOXING GLOVES mají moderní design nabízejí perfektní kombinaci funkčnosti a praktičnosti. Rukavice s novým polstrováním a vylepšenou povrchovou úpravou pro maximální výkon.

1 199 Kč
Venum KONTACT LYCRA/GEL Chrániče kolen

Chrániče kolen Venum KONTACT LYCRA/GEL jsou velice odolné a díky vyztužení skvěle chrání kolena. Gelová guma pomáhá chráničům přizpůsobit se tvaru kolene.

799 Kč
Venum SHIN GUARDS KONTACT Chrániče holení

Chrániče holení Venum SHIN GUARDS KONTACT jsou dokonalým kompromisem mezi pohodlím a ochranou. Během cvičení zůstává kotník 100% pružný, což vám umožňuje zachovat flexibilitu a pohyblivost. Zapínání chrániče je řešeno pomocí suchého zipu na horní části. Chrániče holení splňují nejnáročnější očekávání vyznavačů bojových sportů a bojových umění.

499 Kč
Venum CHALLENGER ABS WHEEL Posilovací kolečko

Posilovací kolečko Venum CHALLENGER ABS WHEEL je jednoduchá, ale velmi efektivní tréninková pomůcka. Při tréninku zapojujete všechny břišní svaly. Díky malým rozměrům je lehké a snadno přenosné, díky tomu je ideální pro cvičení kdekoli budete potřebovat.

499 Kč