www.sportwings.cz

Vango STARGROVE II AIR 450 Rodinný nafukovací stan, zelená, velikost UNI

Hodně prodávaný produkt Vango STARGROVE II AIR 450 Rodinný nafukovací stan, zelená, velikost UNI od značky se skvělou pověstí Vango lze pořídit zrovna dneska za výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 15 999 Kč. EAN: 5023519226414
Vango STARGROVE II AIR 450 Rodinný nafukovací stan
Více informací »
Značka: Vango
15 999
Popis

Vango STARGROVE II AIR 450 je nafukovací stan s integrovanou přední markýzou. Konstrukce AirBeam se rychle nafukuje a je pevná a spolehlivá. Hrajte, stolujte nebo se setkávejte ve velkém obývacím prostoru a spěte v ložnicích navržených tak, aby omezily časné ranní světlo. Velké přední dveře lze úplně odrolovat, abyste si užili dobré počasí, nebo je lze zapnout na zip, když je potřeba více úkrytu. Stan je snadno a rychle postavitelný díky unikátní nafukovací struktuře AirBeam®, která stan postaví za několik minut. Jeho součástí je také dvojitý obytný prostor a připevněná stříška, která slouží pro setkání s přáteli nebo jako dodatečné místo k uskladnění věcí.

Další zboží z kategorie Outdoor
Jetboil FLASH Outdoorový vařič

Plynový vařič Jetboil FLASH je určený pro všechny outdoorové nadšence. Je skvělý pro aktivity ve volné přírodě, jako je táboření, vodáctví, pěší turistika, cyklovýlety, rybaření, výlety autem i na motorce a mnoho dalších.
Jedná se o revoluční způsob vaření na cestách – rychle a jednoduše. Pomocí jednoho kliku integrovaného zapalovače zažehnete a za 100 vteřin máte horkou vodu.

3 699 Kč
STANLEY LEGENDARY CLASSIC 1l Termoska

Jen jedna může být opravdovou Legendou! Stanley LEGENDARY CLASSIC, nejklasičtější termoska z klasických. Slouží nepřetržitě od roku 1913 dělníkům, dobrodruhům, rybářům, řidičům, sportovcům a mnoha dalším. Nezaměnitelná svým tvarem a vlastnostmi.

1 559 Kč
STANLEY ADVENTURE SERIES 15l Chladicí pasivní box

Chcete své potraviny uchovat déle svěží na cestách? Spolehněte se na přenosný pasivní chladící box Stanley ADVENTURE SERIES. Udrží obsah chladný až po dobu 36 hodin.

3 119 Kč
Leki SHERPA Trekkingové hole

S holemi Leki SHERPA máte zajištěnou bezpečnost a stabilitu při náročných horských túrách po velehorách! Trojdílná hůl speciálně vyvinutá pro alpinismus je vybavená novou rukojetí Aergon Air. Rukojeť byla po všech stránkách detailně vylepšena a opětovně optimalizována, co do komfortu a kontroly. Díky speciální technologii dutin lze umožnit kombinaci lehké konstrukce a velkých, opěrných ploch, jež reagují na všechny ergonomické požadavky Vaší ruky. Pogumovaný hřbet rukojeti Aergon Air nabízí maximální přilnavost a kontrolu při sestupu z kopců. Skloněný úhel pomáhá Vašemu zápěstí, aby optimálně vedlo a pokládalo hůl a mimořádně přispívá k bezpečnosti na horách. Stabilní alpinistická hůl je vybavená hrotem Flex Tip, takže talířek Big Mountain Binding Basket lze v případě sněhu vyměnit přímo na horách. Hůl Sherpa, již tvoří hliník, je stabilní, a přitom váží pouhých 279 g. Můžete se na ni v horách plně spolehnout!

3 590 Kč
Máme v nabídce od značky Vango

Díky dobíjecí pumpě Vango MISTRAL RECHARGEABLE PUMP je nafouknutí a vyfouknutí vaší nafukovací matrace nebo nafukovacího kempingového nábytku hračkou. Výkonný proud vzduchu je 220 L/min. Pumpa Mistral obsahuje vestavěnou dobíjecí baterii s kabelem USB, aby bylo nabíjení jednoduché a pohodlné. Součástí balení je více druhů trysek pro různé ventily.

749 Kč
Vango HYDE TALL CHAIR Campingové křeslo

Campingové křeslo Vango HYDE TALL CHAIR je stabilní a velice oblíbený doplněk na výlety. Křeslo je polstrované a prodyšné pro vyšší komfort. Tvrdé područky s jejímž nadzvednutím ovládáme náklon opěradla dostatečně vysokém pro opření hlavy. Křeslo je složitelné na plocho.

2 149 Kč
Vango NEVIS 300 Outdoorový stan

Vango NEVIS 300, horká novinka pro rok 2018, je ideální volba pro všechny, kteří si přejí tunelový stan s 2 bočními vchody, minimální váhou a kompaktní velikostí ve složeném stavu. Nevis využívá Vango technologii TBS®II se zvýšeným ukotvením konstrukce za silného větru. Úžasný stan na treky pro tři.

3 899 Kč
Vango KIBALE 350 Campingový stan

Stan Vango KIBALE 350 je oblíbený díky svému odvětraní a výborného větrání za deštivého počasí. Je vhodný pro kempování, vodáky a podobné aktivity. Jeho variabilita nastavení v nastavení větrání je naprosto bezkonkurenční. Nejen, že umožňuje masivní větrání za pěkného počasí, ale i za silného deště přes velké zadní okno s velmi chytře řešeným větráním. Stan je díky tunelové konstrukci až překvapivě prostorný.

5 399 Kč