www.sportwings.cz

Uvex SPORTSTYLE 231 Sluneční brýle, červená, velikost UNI

Tento levný kus Uvex SPORTSTYLE 231 Sluneční brýle, červená, velikost UNI od společnosti s úžasnou pověstí Uvex snadno získáte aktuálně za rozumné peníze! Ceny již od 4 499 Kč. EAN: 4043197345536
Uvex SPORTSTYLE 231 Sluneční brýle
Více informací »
Značka: Uvex
4 499
Popis

Výrazný design, ostré linie a velký zrcadlový zorník, to jsou nové brýle Uvex SPORTSTYLE 231. Jednodílný zorník s technologií supravision bránící zamlžování neomezuje ve výhledu. Samozřejmostí je měkký nastavitelný nosník a koncovky stranic. Uvex sportstyle jsou jasnou volbou, ať už sedláte jakýkoli typ kola, nebo jen chcete vypadat stylově.

Další zboží z kategorie Sportovní
Finmark FNKX2230 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle FINMARK FNKX2230 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč
Finmark FNKX2310 Sportovní sluneční brýle s polarizačními čočkami

Sportovní brýle Finmark FNKX2310 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu. Polarizační filtr skel zaručuje filtrovaní všech odlesků od vodorovných ploch a tím lepší vidění.

629 Kč
Oakley FLIGHT JACKET Sluneční brýle

Vývoj se zaměřením na aerodynamiku vytvořil z modelu Oakley FLIGHT JACKET špičkový rychlostní speciál určený pro jízdu na kole, běh nebo jakýkoliv jiný sport. Otevřená horní část maximalizuje zorné pole a nosní můstek Advancer umožní až o 30 % lepší proudění vzduchu a zamezuje mlžení čočky.

6 366 Kč
Finmark FNKX1905 Sportovní sluneční brýle

Jednoduché sluneční brýle Finmark FNKX1905 se hodí, pokud se chystáte do přírody na výlety nebo jen tak do města na běžné nošení. Zorníky spadají do třetí kategorie, takže vaše oči ochrání před škodlivým UV zářením v lehkých světelných podmínkách polojasného dne.

599 Kč
Máme v nabídce od značky Uvex
Uvex SPORTSTYLE 215 Sportovní brýle

Sportovní brýle Uvex SPORTSTYLE 215 mají decentrované čočky ze 100% UV ochranou a poskytují perfektní vidění bez zkreslení. Díky měkčeným straničkám a nosníkům vám brýle dokonale padnou při všech sportovních aktivitách.

599 Kč
Uvex HELMA I-VO CC Cyklistická helma

Cyklistická přilba Uvex I-VO CC je vynikající pro začínající cyklisty s úžasnými funkcemi a v matném provedení. Helma je připravená pro jakoukoli situaci na kterékoli trati. 24 větracích otvorů vám zajistí skvělé odvětrávání a vy se tak můžete soustředit jen na své výkony. Velikosti (52 – 56 cm), (55 – 60 cm)

1 999 Kč
Uvex LGL 49 Lifestylové sluneční brýle

Lifestylové sluneční brýle Uvex LGL 49 POLAVISION s ultra tenkými straničkami a technologií Polavision, která eliminuje nežádoucí zrcadlení a odlesky slunce, přičemž vytváří pro lidské oči příjemně vnímané světlo. Se 100% UVA, UBV a UVC ochranou a perfektním stylem.

1 499 Kč
Uvex OYO Dívčí helma na kolo

Bezpečnost kojenců a batolat má nejvyšší prioritu. A to je přesně důvod, proč úplně první jízda na kole v dětské sedačce vyžaduje vhodnou přilbu, která tuto jemnou hlavu ochrání. Helma však musí být lehká a super bezpečná. Uvex OYO zaujme svým designem zaměřeným na děti, měkkým plyšovým polstrováním a prvotřídní ochranou. Díky inovativnímu Uvex xTRA Shield, ve kterém je štít přilby integrován do materiálu EPS, dostává citlivá oblast kolem čela optimální ochranu v případě nehody. Obzvláště chytrým prvkem je Uvex KID PROtect připevněný vzadu, který snižuje jakékoli otřesy, které se mohou přenášet z dětské sedačky na helmu na nerovných cestách, a také zabraňuje sklouznutí hlavy z opěradla.

1 198 Kč