www.sportwings.cz

Uvex SPORTSTYLE 228 Sluneční brýle, tmavě šedá, velikost UNI

Zajímavý produkt Uvex SPORTSTYLE 228 Sluneční brýle, tmavě šedá, velikost UNI od skvělé a známé značky Uvex snadno pořídíte právě teď u nás napořád výhodně. Akční cena od 2 199 Kč. EAN: 4043197334332
Uvex SPORTSTYLE 228 Sluneční brýle
Více informací »
Značka: Uvex
2 199
Popis

Model Uvex SPORTSTYLE 228 s odnímatelným rámečkem zcela jistě na první pohled upoutá pozornost svým ostrým a moderním designem, ať už při sportu nebo v každodenním životě. Technologie Supravision® zajistí dokonalé vidění i v nepříznivých podmínkách – brýle pokrývá speciální vrstva, která brání zamlžení skel. Měkký nastavitelný nosník a za studena tvarovatelné měkké koncovky straniček zaručí stabilní a bezpečné držení – brýle se ani nehnou! Díky technologii Easy to clean brýle očistíte bez sebemenšího problému, nechtěnému mlžení zabrání ventilačními otvory. Se 100% UVA, UVB a UVC ochranou.

Další zboží z kategorie Sportovní
Finmark FNKX2021 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX2021 jsou vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

449 Kč
Laceto DEXTER Sluneční brýle

Žluté sluneční brýle Laceto DEXTER pro sport i běžné nošení. Brýle mají matný žlutý rámeček s dynamickým designem, který doplňují černé detaily. Skla brýlí DEXTER jsou modrá REVO s filtrem kategorie S3. Tento filtr propouští pouze 8-18% slunečního světla a brýle jsou ideální do slunečných letních dnů. Pro nejpohodlnější nošení mají tyto sluneční brýle nastavitelný nosník a snadno si jej přizpůsobíte, aby vám brýle krásně seděly.

699 Kč
Finmark FNKX2324 Sportovní sluneční brýle

Sportovní brýle Finmark FNKX2324 vhodné na veškeré druhy sportu. Ochrání váš zrak proti škodlivému UV záření, nečistotám ve vzduchu a létajícímu hmyzu.

469 Kč
Uvex SPORTSTYLE 204 Sluneční brýle

Brýle Uvex SPORTSTYLE 204 poskytují perfektní vidění díky širokému zornému poli. Tato extra velká, decentrická skla multisportovních brýlí nenabízí pouze perfektní ochranu proti slunečnímu záření, ale dělají z brýlí Sportstyle 204 také výborný stylový doplněk.

499 Kč
Máme v nabídce od značky Uvex

Uvex SPORTSTYLE 226 jsou univerzální sluneční brýle s polorámečkovou konstrukcí, vhodné zejména do slunečného počasí (filtr kategorie 3). Díky měkkému nosníku a měkkým koncovkám straniček je nošení těchto brýlí velice pohodlné. 100 % UVA, UVB a UVC ochrana je samozřejmostí.

699 Kč
Uvex LGL 49 Lifestylové sluneční brýle

Lifestylové sluneční brýle Uvex LGL 49 POLAVISION s ultra tenkými straničkami a technologií Polavision, která eliminuje nežádoucí zrcadlení a odlesky slunce, přičemž vytváří pro lidské oči příjemně vnímané světlo. Se 100% UVA, UBV a UVC ochranou a perfektním stylem.

1 499 Kč
Uvex OYO Dívčí helma na kolo

Bezpečnost kojenců a batolat má nejvyšší prioritu. A to je přesně důvod, proč úplně první jízda na kole v dětské sedačce vyžaduje vhodnou přilbu, která tuto jemnou hlavu ochrání. Helma však musí být lehká a super bezpečná. Uvex OYO zaujme svým designem zaměřeným na děti, měkkým plyšovým polstrováním a prvotřídní ochranou. Díky inovativnímu Uvex xTRA Shield, ve kterém je štít přilby integrován do materiálu EPS, dostává citlivá oblast kolem čela optimální ochranu v případě nehody. Obzvláště chytrým prvkem je Uvex KID PROtect připevněný vzadu, který snižuje jakékoli otřesy, které se mohou přenášet z dětské sedačky na helmu na nerovných cestách, a také zabraňuje sklouznutí hlavy z opěradla.

1 198 Kč

Nasaďte helmu Uvex KID 2 a můžete vyrazit! Excelentní ochrana pro děti od samého začátku. Velikost (46 – 52 cm)

798 Kč