www.sportwings.cz

Uvex LGL 49 Lifestylové sluneční brýle, černá, velikost UNI

Vynikající kousek Uvex LGL 49 Lifestylové sluneční brýle, černá, velikost UNI od oblíbené značky se zárukou kvality Uvex je k dispozici tady teď za parádní cenu! Právě nyní za 1 499 Kč.
EAN: 4043197346809
Uvex LGL 49 Lifestylové sluneční brýle
Ověřit dostupnost
Značka: Uvex
1 499
Popis

Lifestylové sluneční brýle Uvex LGL 49 POLAVISION s ultra tenkými straničkami a technologií Polavision®, která eliminuje nežádoucí zrcadlení a odlesky slunce, přičemž vytváří pro lidské oči příjemně vnímané světlo. Se 100% UVA, UBV a UVC ochranou a perfektním stylem.

Další zboží z kategorie Sluneční brýle
Arcore FARMAN Sluneční brýle

Sluneční brýle Arcore FARMAN doporučujeme na všechny sportovní aktivity. Přechody mezi různými světelnými podmínkami usnadňují zabarvená skla s REVO efektem.

349 Kč

Polykarbonátové brýle Blizzard PCSF704130 jsou ideální na různé sportovní aktivity při slunných dnech. Splňují nejpřísnější kvalitativní parametry dle normy EN ISO 12312-1:2015 a samozřejmostí jsou skla s maximální UV ochranou.

499 Kč
Alpina Sports Sluneční brýle Sluneční brýle

Módní brýle se zrcadlovými zorníky. Rámeček je vhodný pro výměnu zorníků za dioptrické.

1 399 Kč
Alpina Sports FLEXXY COO KIDS I Sluneční brýle

Módní tvar dětských brýlí Alpina sports FLEXXY COO KIDS I, který je vhodný také pro výměnu za dioptrické zorníky.

699 Kč
Máme v nabídce od značky Uvex

Cyklistická helma Uvex FINALE 2.0 s konstrukcí skořepiny Double Inmould, která přináší ochranu i ze spodní a týlové části helmy. Jedná se o pevnou polykarbonátovou skořepinu v kombinaci s EPS pěnou, která poskytuje ochranu a pohodlí. EPS pěna se vstřikuje přímo do vnější skořepiny, tvoří tak jeden celek. Helma nabízí 20 ventilačních otvorů, čímž je zajištěna perfektní ventilace a díky zcela novému anatomickému systému IAS se dokonale přizpůsobí každému tvaru hlavy. Helma je dále vybavena komfortním systémem Monomatic – upevnění na bradě pomocí jedné ruky. Díky Fast Adapting System (FAS) lze popruhy snadno a plynule upravit přesně na míru podle tvaru Vaší tváře. Helma tak zůstane bezpečně na Vaší hlavě ve všech situacích a popruhy budou v pohodlné pozici. Tato helma dále disponuje snímatelným štítkem, u kterého lze upravit jeho sklon pro perfektní výhled, dále síťkou proti hmyzu (umístěnou ve ventilačních otvorech), snímatelnými anti alergenními vycpávkami Vent pads a přípravou na led světlo.

2 799 Kč
Uvex SPORTSTYLE 226 Sluneční brýle
999 Kč
Uvex LGL 43 Lifestylové sluneční brýle

Lifestylové sluneční brýle Uvex LGL 43 se stanou Vaším dokonalým společníkem pro každodenní dobrodružství. Se 100% UVA, UBV a UVC ochranou a perfektním stylem.

1 499 Kč

Vynikající helma pro začínající cyklisty s úžasnými funkcemi a v matném provedení. Helma Uvex I-VO CC je připravená pro jakoukoliv situaci na kterékoliv trati. Velikosti (52 – 57 cm), (56 – 60 cm)

799 Kč