www.sportwings.cz

URBAN IKI JNR BACK SEAT + CARRIER ADAPTER Dětská cyklosedačka, černá, velikost UNI

Akční produkt URBAN IKI JNR BACK SEAT + CARRIER ADAPTER Dětská cyklosedačka, černá, velikost UNI od značky URBAN IKI snadno můžete pořídit u nás nyní téměř zdarma! Výhodně za skvělou cenu 2 079 Kč.
EAN: 4511890218988
URBAN IKI JNR BACK SEAT + CARRIER ADAPTER Dětská cyklosedačka
Ověřit dostupnost
Značka: URBAN IKI
2 079
Popis

Sedadlo Urban Iki Junior je určeno pro starší děti a jeho nosnost je do 35kg. Ideální je však pro děti od 5 do 10 let. Váš parťák může pohodlně sedět vzadu a když tam není, design sedačky je decentní a na pohled vůbec nevadí. Pod měkkým a odolným polštářem určeným k sezení se nachází skrytý bederní pás pro bezpečnost. Pevné, protiskluzové opěrky nohou usnadňují naskakování a sestupování a poskytují přilnavost během jízdy.

Další zboží z kategorie Příslušenství
Arcore ASL-2 Sada blikaček na kolo

Lehké a malé blikačky Arcore ASL-2 s dobrou svítivostí za šera a tmy zvýší vaši bezpečnost a pro ostatní budete zřetelně viditelní. Disponují režimem svícení nebo blikáním. Napájení je bateriemi, které jsou součástí balení.

149 Kč

Přední světlo One VISION 3.2 s extrémně jasnou LED diodou a vysokým výkonem 0,5 W nabízí skvělé technické parametry i při zachování malých rozměrů. Samozřejmostí je voděodolnost a montáž bez nářadí.

148 Kč
CON-TEC SET D FENDER Set blatníků

Sada předního a zadního blatníku na jízdní kola Con-Tec SET D FENDER. Přední blatník se montuje do sloupku odružené vidlice (průměr 1-1/8” nebo 1.5”). Zadní blatník se montuje na sedlovku.

699 Kč
One CHAIN 3.0 Zámek na kolo

One CHAIN 3.0 je robustní a kvalitní řetězový zámek, který spolehlivě zabezpečí Vaše kolo nebo motocykl. Zámek je vyrobený z kvalitní tvrzené oceli a určitě oceníte praktický ochranný nylonový obal řetězu. Délka zámku je 1.000 mm a zámek poskytuje stupeň zabezpečení 7. Součástí balení jsou 2 bezpečnostní klíče.

299 Kč
Máme v nabídce od značky URBAN IKI
URBAN IKI REAR CYCLE SEAT + CARRIER ADAPTER Dětská cyklosedačka

Zadní sedačka na kolo od značky Urban Iki je určena pro malé i větší děti od 9 měsíců až do 6 let. Je komfortní a hlavně bezpečná, zejména díky 5 bodovému bezpečnostnímu pásu (který najdete málokde) a také díky úchytkám nohou, což dokazují i její ocenění. Kromě toho oceníte také jednoduchost montáže a Click&Go systém. Měkké polstrování na ramenou, vodoodpudivý polštář sedáku pro vynikající pohodlí za jakéhokoli počasí.

Všechny sedačky na kolo Urban Iki jsou v souladu s bezpečnostními požadavky a normami. Nejen že splňují standardy v Japonsku ale i náročnou evropskou normu EN14344. Kromě toho jsou sedačky nezávisle testovány a schváleny v německém bezpečnostním institutu TÜV.

2 199 Kč
URBAN IKI REAR CYCLE SEAT + CARRIER ADAPTER Dětská cyklosedačka

Zadní sedačka na kolo Urban Iki REAR CYCLE SEAT + CARRIER ADAPTER s elegantním a funkčním tvarem představuje to nejlepší z holandského designu. Měkké polstrování na ramenou, vodoodpudivý polštář sedáku pro vynikající pohodlí za jakéhokoli počasí. Tyto detaily dodávají sedadlům jedinečný nádech s odkazem na japonské kořeny Urban Iki.

Všechny sedačky na kolo Urban Iki jsou v souladu s bezpečnostními požadavky a normami. Nejen že splňují standardy v Japonsku ale i náročnou evropskou normu EN14344. Kromě toho jsou sedačky nezávisle testovány a schváleny v německém bezpečnostním institutu TÜV.

2 199 Kč