www.sportwings.cz

Tunturi SM60 HALF SMITH Posilovací lavice, černá, velikost UNI

Tento levný produkt Tunturi SM60 HALF SMITH Posilovací lavice, černá, velikost UNI od značky Tunturi pohodlně získáte nyní za super cenu. Na našich stránkách za 15 990 Kč.
EAN: 8717842027974
Tunturi SM60 HALF SMITH Posilovací lavice
Ověřit dostupnost
Značka: Tunturi
15 990 18 590 Kč Sleva -13%

Rádi se pravidelně hýbete a chcete na nárůstu svalové hmoty pracovat i doma? Rádi trénujete, kdy se vám to hodí a nepotřebujete k tomu osobního kouče? Dosáhněte vašich výsledků s posilovací lavicí Tunturi SM60 HALF SMITH, která je naprosto ideální pro domácí cvičení. Je vhodná pro začínající i pokročilé silové sportovce. Lavice se skládá z posilovací lavice a stroje Smith. Stroj Smith je vhodný pro různé cviky na bench press. Opěradlo posilovací lavice je nastavitelné. Pokud položíte lavici úplně naplocho, je ideální pro free bench pressy. Pokud nakloníte opěradlo, je to ideální sedací lavice pro procvičování břišních svalů, s činkou nebo bez. Bezpečnost při tréninku je zaručena, protože činku můžete kdykoliv zajistit. V přední části posilovací lavice najdete multifunkční posilovač rukou a nohou. Kombinací trenažérů s madly a opěrným polštářem jsou možné různé cviky na posílení paží a nohou. Umístěte vhodné závaží na spodní část lavice a procvičte vaše bicepsy a hamstringy. Pro ochranu a pohodlí je trenažér paží a nohou vybaven odolným pěnovým potahem.

Další zboží z kategorie Fitness

Posilovací lano Venum CHALLENGER BATTLE ROPE je tréninkovým doplňkem používaným k získání výbušnosti a rozvoje vytrvalosti. Trénink s lanem je zaměřen na horní část těla, ale většina cviků využívá také nohy.

3 190 Kč

Jednoruční nakládací činka Fitforce ADBB 15 KG má lakovaný povrch kotoučů a chromované pojistné matice. Madlo hřídele je opatřeno protiskluzovou vrubovou úpravou.

1 099 Kč

Nakládací tyč Fitforce BC 1520 x 30 MM s chromovaným a zdrsněným povrchem o průměru 30 mm. Konce tyče jsou opatřeny kovovými šroubovacími zámky.

899 Kč
-6%

Máte problémy s dolní částí zad? Cvičte se správnou podporou. Tunturi CT40 CORE TRAINER chrání vaše záda. Trénujte efektivně, posilujte svaly v dolní části a předejděte aktivním cvičením této nepříjemné bolesti. Trenažér si můžete upravit podle svých přání. Nastavíte si výšku kyčle a oporu břicha tak, abyste cvičili ergonomicky. Široká základna zajišťuje stabilní rovnováhu. Vaše lýtka mají opěru za nožními válečky. Ty poskytují další možnosti variací. Máte doma málo místa? Zasunete jej pod postel nebo uložíte do skříně. Rám vyrobený z robustní oceli poskytuje potřebnou tuhost. Povrchová úprava v matném černém práškovém laku dodá vaší posilovací lavici elegantní vzhled. Válcové chrániče na tomto zádovém trenažéru mají pěnovou výplň a odolné čalounění.

2 990 Kč
-40%

Finnlo AB & BACK TRAINER pomůže protrénovat a posílit svalstvo zad a břišní svaly. Jedná se o kompaktní posilovací lavici, kterou můžete jednoduše složit a uklidit kam bude potřeba. Pokud zrovna necvičíte, tak je skladná a nezabere moc místa. Pro trénink jí lze nastavit do 7 poloh pro posilování břicha v různých úhlech. Opěrka nohou, ergonomicky tvarovatelná opěrka pro trénink paží i horní opěrka se nastavuje do 6 poloh. AB-BACK TRAINER je perfektní pomůcka pro domácí trénink, kdy ergonomie lavice zaručí správné držení těla i cvičení. Lavice navíc disponuje praktickým držákem na činky ve své spodní části.

5 990 Kč
-40%

Pánská tréninková obuv Nike SUPERREP GO kombinuje komfort, flexibilitu a zároveň podporu. Díky pivotním kroužkům na podešvi budete ve fitku lépe obratní a vytěžíte z boty naprosté maximum.

1 199 Kč
-16%

Posilovací guma SVELTUS ELASTI´RING 7 KG je ideální na dynamické zahřívací cvičení pro posílení svalů. Můžete ji rovněž využít pro ztížení klasických cviků.

99 Kč

Posilovací kroužek Spokey HAND POWER MEDIUM je určen pro ty, kteří si plánují vytvořit či vylepšit svou domácí posilovnu a pro ty, kteří plánují pravidelně cvičit. Pro zdraví, posílení svalů či zlepšení kondice – jakýkoli důvod je dobrý proto, abyste začali cvičit.

85 Kč
Máme v nabídce od značky Tunturi

Užívejte si domácí fitness s rotopedem Tunturi F20 COMPETENCE. Vyberte si snadno od rekreačního sportu až po vrcholový trénink. Neustále upravujte své cíle. Objednejte si ho a využívejte výhod ergonomického tréninku, 8 úrovní odporu, 3 programů, praktického držáku a celkové snadné obsluhy. Pohodlné sedlo lze nastavit vertikálně i horizontálně. Víceúchopová řídítka můžete naklonit do požadované polohy. Popruhy na nohy ergonomicky tvarovaných protiskluzových pedálů jsou nastavitelné tak, abyste měli nohy při šlapání stabilní. S košíkem na láhev máte vždy po ruce dostatek vody nebo sportovního nápoje . Sledujte svou tepovou frekvenci pomocí ručních senzorů nebo pomocí bezdrátového přijímače tepové frekvence. Na monitoru můžete sledovat nejdůležitější parametry: čas, rychlost, vzdálenost, počet otáček a srdeční frekvenci. Kromě toho můžete sledovat také počet spálených kalorií. S 9 kg setrvačníkem můžete vyvinout maximální výkon 250 Wattů. Díky transportním kolečkům trénujte, kde chcete. Rotoped můžete bez námahy přemisťovat. Vzhledem k tomu, že monitor běží na baterie, nepotřebujete zásuvku.

12 990 Kč
-15%

K procvičení horní části těla nepotřebujete velké váhy ani vybavení. S tímto jednoduchým strojem Tunturi PT40 POWER TOWER a vahou vlastního těla si perfektně zacvičíte a brzy dosáhnete vašich vytoužených výsledků. Hrazda má kompaktní konstrukci, která zabírá málo místa a velmi dobře se používá. Je ideální pro domácí použití, takže můžete trénovat, když vám to nejvíce vyhovuje! Hrazda nabízí různé možnosti pro trénink svalů hrudníku, ramen, břicha a paží. Nahoře najdete pevnou tyč na přítahy. Loketní opěrky a madla jsou namontovány uprostřed. Jejich polohu můžete optimalizovat a dělat různá cvičení, jako jsou poklesy a zvedání kolen a nohou. Gumové rukojeti poskytují optimální pohodlí během tréninku, stejně jako robustní opěrka zad. Vhodné i pro kliky. Položte ruce na dvě robustní rukojeti na přední straně a snadno zaujměte správnou pozici pro push-up.

7 990 Kč
-6%

Máte problémy s dolní částí zad? Cvičte se správnou podporou. Tunturi CT40 CORE TRAINER chrání vaše záda. Trénujte efektivně, posilujte svaly v dolní části a předejděte aktivním cvičením této nepříjemné bolesti. Trenažér si můžete upravit podle svých přání. Nastavíte si výšku kyčle a oporu břicha tak, abyste cvičili ergonomicky. Široká základna zajišťuje stabilní rovnováhu. Vaše lýtka mají opěru za nožními válečky. Ty poskytují další možnosti variací. Máte doma málo místa? Zasunete jej pod postel nebo uložíte do skříně. Rám vyrobený z robustní oceli poskytuje potřebnou tuhost. Povrchová úprava v matném černém práškovém laku dodá vaší posilovací lavici elegantní vzhled. Válcové chrániče na tomto zádovém trenažéru mají pěnovou výplň a odolné čalounění.

2 990 Kč
-5%

Pracujte na své kondici doma s běžeckým pásem Tunturi CARDIO FIT T40! Mezi 41 možnostmi najdete vždy ten správný tréninkový program pro vás. Svůj výběr snadno provedete na displeji pomocí soft-touch tlačítek, rychlost pásu lze regulovat tlačítky na pravé rukojeti. Displej, tréninková paměť a snímače tepové frekvence poskytují všechny informace, které během tréninku potřebujete. Pás je ergonomicky navržené zařízení s protiskluzovým běžeckým pásem s kvalitním odpružením, s rychlostí až šestnáct kilometrů za hodinu a tréninkovou hmotností až 100 kilogramů. Stroj je vybaven silným a nízko hlučným motorem o výkonu 1,5 hp. Běžecký pás disponuje elektronickým nastavením sklonu v deseti krocích. To vám umožní nastavit svah těžší nebo lehčí během tréninku pro extra výzvu a intenzitu tréninku. Skončili jste s tréninkem? Pak CARDIO FIT T40 jednoduše složíte a umístíte do rohu. Zařízení je dodáváno s vícejazyčným manuálem.

15 990 Kč
-9%

Intenzivní trénink s jasnými cíli, to je rotoped Tunturi E60 PERFORMANCE. Vyberte si mezi různými programy s rozsáhlými funkcemi a se zpětnou vazbou. Jděte za svými cíly a ambicemi. Trénujte jako profesionál u vás doma. S rotační hmotou 14 kg vyvinete maximální výkon 440 Wattů. Vyberte si z 32 úrovní odporu nebo postupujte podle jednoho z 20 programů. Jak doma, tak pro profesionální použití, s E60 dosáhnete cvičení přizpůsobenému vám přímo na míru. S ergometrem si krok za krokem nastavujete různé zatížení. Tímto způsobem vždy trénujete dle vlastního uvážení a potřeb. Pohodlné sedlo můžete nastavit vertikálně i horizontálně. Víceúchopová řídítka můžete naklonit do požadované polohy. Dokonce i monitor je nastavitelný. Popruhy na nohy ergonomicky tvarovaných protiskluzových pedálů jsou nastavitelné tak, abyste měli nohy při šlapání stabilní. S držákem na láhev a dodávanou lahví máte vždy po ruce dostatek vody nebo sportovního nápoje. Nepřekračujte své limity a sledujte svou tepovou frekvenci pomocí ručních senzorů nebo pomocí bezdrátového přijímače tepové frekvence. Na monitoru můžete sledovat nejdůležitější parametry: čas, rychlost, vzdálenost, počet otáček, srdeční frekvenci. Kromě toho sledujte samozřejmě také počet spálených kalorií.

19 990 Kč
-14%

Kondiční trénink s Tunturi R20 ROWER COMPENTENCE je zábava. Veslovací trenažér je jedním z nejúčinnějších způsobů cvičení. Veslovací pohyb zapojí všechny vaše důležité svaly. Trenažér má 8 úrovní odporu. Nároční uživatelé ocení moderní LCD monitor s jasným displejem, který vám zobrazí váš čas na vzdálenost 500 m. Sledujte zároveň svou tepovou frekvenci a cvičte efektivně s bezdrátovým přijímačem tepové frekvence. Trenažér disponuje kvalitními transportními kolečky pomocí kterých se snadno přemisťuje. Trenažér je skládací a můžete ho tak úhledně uložit i ve vašem bytě.

11 990 Kč
-4%

Tato lavice Tunturi UB60 PRO UTILITY BENCH je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají posilovací lavici, se kterou můžete cvičit nohy. Lavice s mnoha možnostmi cvičení. Procvičíte na ní břišní svaly a svaly nohou a využijete ji také jako posilovací lavici. Má nastavitelné sedadlo do 4 různých poloh. Systém nastavení je uživatelsky přívětivý. Prošívané sedadlo s extra pevnými rohy zaručuje, že můžete svou posilovací lavici používat po mnoho let a zabraňuje opotřebení velmi často vytěžovaných částí.

5 990 Kč
-9%

Pracujte na své kondici doma! Už nemusíte vycházet z domu, abyste zlepšovali svůj fyzický stav. S běžeckým pásem Tunturi T40 COMPETENCE můžete trénovat ze svého domova na své vlastní úrovni. Tento běžecký pás je ideální také pro rehabilitaci! Běžecký pás má 44 jedinečných tréninkových programů. Pro pokročilého běžce lze dokonce zvolit rychlost 18 km/h. Vybraný tréninkový program se graficky zobrazí na obrazovce. Jste připraveni na nějakou extra výzvu? Můžete si elektronicky nastavit sklon, abyste vytvořili ještě větší odpor při chůzi. Ergonomický design je u běžeckého pásu velmi důležitý a to bylo dobře promyšleno. Po dokončení tréninku můžete běžecký pás snadno uložit. Běžecký pás je vybaven protiskluzovým běhounem Diamond a na zadní straně pod běžeckou deskou je připevněna bezpečnostní lišta. Běžecká plocha má rozměr 125 x 45 cm. Pokud chcete mít svůj telefon nebo tablet po ruce, můžete jej snadno nabít přes vestavěný USB port. Při tréninku vám tedy nemusí nic chybět. S Tunturi Routes zůstává trénink zábavný a náročný. Běhejte po celém světě pomocí tisíců videí. Začněte ještě dnes a proměňte své pravidelné cvičení v nový vizuální zážitek. Objevte svou příští prázdninovou destinaci nebo se projděte Central Parkem v New Yorku. S Tunturi Routes je to všechno možné. Využijte videa nahraná uživateli z celého světa. Zátěž vašeho běžeckého pásu se automaticky synchronizuje s výškovými rozdíly ve videu. Vizuální zážitek, jako byste tam opravdu byli!

27 990 Kč