www.sportwings.cz

TRUE LIFE AQUAFLOSS COMPACT C300 Ústní sprcha, černá, velikost UNI

Unikátní a žádaný produkt TRUE LIFE AQUAFLOSS COMPACT C300 Ústní sprcha, černá, velikost UNI od skvělého výrobce TRUE LIFE lze zakoupit právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci. Akční ceny již od 1 690 Kč. EAN: 8594175357615
TRUE LIFE AQUAFLOSS COMPACT C300 Ústní sprcha
Více informací »
Značka: TRUE LIFE
1 690 2 690 Kč Sleva -37%
Popis

Věděli jste, že většina zubních kazů vzniká v mezizubních prostorech? Jejich pravidelným čištěním lze předejít nejen zubnímu kazu, ale i zánětu dásní nebo paradentóze. Ústní sprcha TrueLife AQUAFLOSS COMPACT C300 slouží ke každodennímu efektivnímu čištění mezizubních prostor, které je snazší a šetrnější, než použití mezizubních kartáčků či nití. Díky technologii StreamTrue proud dokonale pronikne i do nejmenších prostor a odstraní tak až 99 % zubního plaku a bakterií. Její používání je snadné a vyžaduje minimum nácviku. Výsledkem jsou zdravé zuby i dásně a vy se můžete naplno smát.

Další zboží z kategorie Ústní hygiena
TRUE LIFE SONICBRUSH UV STERILIZER UV sterilizátor zubních kartáčků

Asi vás nepřekvapí, že mezi vlhkými štětinami zubního kartáčku se bakteriím velmi daří. Vlhké prostředí koupelen jejich množení ještě napomáhá a při každém vložení kartáčku do úst se vystavujeme riziku infekce. Proto je důležité kartáček pravidelně měnit. Pomoct si ale můžete i účinnou sterilizací. Díky UV-C záření sterilizátor zubních kartáčků TrueLife SONICBRUSH UV STERILIZER kartáčky účinně dezinfikuje a ničí až 99,9 % bakterií. Jeho použití je snadné, je kompatibilní s většinou kartáčků a kartáčových hlavic na trhu, můžete si ho s sebou vzít kamkoliv a nabíjet lze přes USB kabel.

499 Kč
TRUE LIFE SONICBRUSH UV WHITEN TRIPLE PACK Náhradní čistící hlavice

Náhradní čistící hlavice TrueLife SONICBRUSH UV WHITEN TRIPLE PACK jsou speciálně vyvynuté pro bělení zubů. Jsou určeny především k použití s kartáčky TrueLife SonicBrush UV a TrueLife SonicBrush GL UV, ale můžou být kompatibilní i s dalšími značkami elektrických zubních kartáčků.

299 Kč
TRUE LIFE SONICBRUSH COMPACT Sonický zubní kartáček

Sonický zubní kartáček TrueLife SONICBRUSH COMPACT se vám se svými malými rozměry vejde do každé tašky. Prvotřídní zubní hygienu si tak užijete i na cestách. Nabíjecí stojánek však může zůstat doma, jelikož baterie v kartáčku vydrží až 30 dní čištění. Svým minimalistickým designem doplní vaši koupelnu a jediné tlačítko zajistí snadné ovládání.

999 Kč

Sonický zubní kartáček TrueLife SONICBRUSH T100 odstraní maximum zubního plaku a zároveň je šetrný k zubní sklovině. Součástí těla kartáčku je praktické pouzdro, díky tomu se skvěle hodí i na cestování. Baterie zároveň vydrží nabitá až 21 dní. Kartáček nabízí tři režimy čištění, Clean pro každodenní používání, Whiten pro vybělení zubů a Massage pro jemnou stimulaci dásní.

799 Kč
Máme v nabídce od značky TRUE LIFE
TRUE LIFE SONICBRUSH GL UV Sonický zubní kartáček

Věděli jste, že při čištění zubů běžným zubním kartáčkem jsme schopni udělat asi 600 čistících pohybů za minutu? To nezní jako malé číslo. Se sonickým kartáčkem TrueLife SONICBRUSH GL UV ovšem takových pohybů za minutu zvládnete 80 000. Je mnohonásobně výkonnější, pracuje na principu kmitání a vibrací a odstraňuje maximum zubního plaku. Balení obsahuje praktickou nabíjecí skleničku, která nejen plní svou funkci, ale i dobře vypadá. Součástí příslušenství je UV sterilizátor, který kartáčky účinně dezinfikuje, ničí až 99,9 % bakterií a pomůže vám udržet váš kartáček v čistotě. Kartáček je kompaktní, a díky praktickému cestovnímu pouzdru si ho můžete vzít kamkoliv s sebou.

2 490 Kč
TRUE LIFE INVIO MS5 Sterilizátor do mikrovlné trouby

Se sterilizátorem TrueLife INVIO MS5 sterilizujete dětské lahvičky, kousátka a další předměty během dvou minut. K tomu potřebujete jen obyčejnou vodu a mikrovlnnou troubu. Sterilizátor využívá nemocniční metodu parní sterilizace, která je rychlá, účinná a bez chemických látek. Ničí tak 99,9 % bakterií a mikrobů, které se na dětských předmětech nacházejí, aniž by poškodil jejich povrch. Je navržen pro většinu mikrovlnných trub na trhu a zvládne většinu typů kojeneckých lahví. Pojme až 5 lahviček naráz a snadno se ovládá. Po zavření víka sterilizátoru zůstávají předměty uvnitř sterilní po dobu 24 hodin. Vždy tak máte k dispozici čistý dudlík nebo lahvičku, třeba když zrovna nestíháte, nebo cestujete.

690 Kč
TRUE LIFE SONICBRUSH UV FOR KIDS DUO PACK Náhradní čistící hlavice

Náhradní čistící hlavice TrueLife SONICBRUSH UV FOR KIDS DUO PACK je vhodná pro dětské zuby. Je určena především k použití s kartáčkem TrueLife SonicBrush UV a TrueLife SonicBrush GL UV, ale může být kompatibilní i s dalšími značkami elektrických zubních kartáčků.

249 Kč
TRUE LIFE AIR PURIFIER P7 WIFI Čistička vzduchu

Čistička vzduchu Truelife AIR PURIFIER P7 WIFI vyčistí až 310 m3 vzduchu za hodinu. Detekuje okem neviditelné viry, bakterie i plísně, které efektivně odstraňuje a zlepšuje tak kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Díky prachovému senzoru a automatické detekci nečistot nemusíte trávit tolik času úklidem a doma vás netrápí nepříjemné zápachy. Součástí je i ionizátor, který používá technologii IonTrue® a zvyšuje koncentraci záporných iontů v ovzduší, které působí příznivě na naše zdraví, psychiku i soustředění. Čističku lze připojit na WiFi a ovládat pomocí mobilní aplikace.

7 990 Kč