www.sportwings.cz

TRUE LIFE AIR PURIFIER P7 WIFI Čistička vzduchu, bílá, velikost UNI

Hodně povedený produkt TRUE LIFE AIR PURIFIER P7 WIFI Čistička vzduchu, bílá, velikost UNI od dodavatele kvalitních produktů TRUE LIFE jde pořídit na našich stránkách teď právě opravdu levně. Nabídky od 7 990 Kč.
EAN: 8594175355710
TRUE LIFE AIR PURIFIER P7 WIFI Čistička vzduchu
Ověřit dostupnost
Značka: TRUE LIFE
7 990

Čistička vzduchu Truelife AIR PURIFIER P7 WIFI vyčistí až 310 m3 vzduchu za hodinu. Detekuje okem neviditelné viry, bakterie i plísně, které efektivně odstraňuje a zlepšuje tak kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Díky prachovému senzoru a automatické detekci nečistot nemusíte trávit tolik času úklidem a doma vás netrápí nepříjemné zápachy. Součástí je i ionizátor, který používá technologii IonTrue a zvyšuje koncentraci záporných iontů v ovzduší, které působí příznivě na naše zdraví, psychiku i soustředění. Čističku lze připojit na WiFi a ovládat pomocí mobilní aplikace.

Další zboží z kategorie Úprava vzduchu

Čistička vzduchu Truelife AIR PURIFIER P3 WIFI vyčistí až 120 m3 vzduchu za hodinu. Poradí si s viry, bakteriemi i plísněmi a zlepší celkovou kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Díky prachovému senzoru a automatické detekci nečistot nemusíte trávit tolik času úklidem a doma vás netrápí nepříjemné zápachy. Součástí je i ionizátor, který používá technologii IonTrue a zvyšuje koncentraci záporných iontů v ovzduší, které působí příznivě na naše zdraví, psychiku i soustředění. Čističku lze připojit na WiFi a ovládat pomocí mobilní aplikace.

3 490 Kč

Difuzér Truelife AIR DIFFUSER D7 BAMBOO vyrobený z bambusového dřeva provoní vzduch v místnosti vaší oblíbenou vůní během několika málo okamžiků. Na aromaterapii se už nemusíte objednávat, s pomocí difuzéru si vytvoříte atmosféru svých představ, ať se chystáte meditovat nebo jen příjemně relaxovat. Stačí do nádržky s vodou přidat pár kapek vašeho oblíbeného esenciálního oleje a OilFlow technologie se postará o zbytek. Využijete ho ale i jako zvlhčovač vzduchu. Funguje na principu ultrazvuku, vodu v nádrži mění na jemnou páru, která se mísí se vzduchem v místnosti a téměř okamžitě jej zvlhčuje na optimální hodnotu.

890 Kč

Čistička vzduchu Truelife AIR PURIFIER P5 WIFI vyčistí až 260 m3 vzduchu za hodinu. Poradí si s viry, bakteriemi i plísněmi a zlepší celkovou kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Díky prachovému senzoru a automatické detekci nečistot nemusíte trávit tolik času úklidem a doma vás netrápí nepříjemné zápachy. Součástí je i ionizátor, který používá technologii IonTrue a zvyšuje koncentraci záporných iontů v ovzduší, které působí příznivě na naše zdraví, psychiku i soustředění. Čističku lze připojit na WiFi a ovládat pomocí mobilní aplikace.

4 990 Kč

Pokud vás doma trápí suchý vzduch, jednoduchým řešením je zvlhčovač TrueLife AIR HUMIDIFIER H3. Oceníte ho hlavně v topné sezoně, svoje uplatnění ale najde i v létě. Díky hornímu plnění je obsluha zvlhčovače velmi jednoduchá, nádrž nemusíte nikam přenášet, neřešíte rozlitou vodu při každém použití. Funguje na principu ultrazvuku, vodu v nádrži mění na jemnou páru, která se mísí se vzduchem a okamžitě jej zvlhčuje. Výhodou ultrazvukové technologie je kromě nízké spotřeby energie i nízká hlučnost, dosahující maximálně 35 dB. Zvlhčovač funguje i jako difuzér. Stačí naplnit zásobník esenciálním olejem a provoní díky technologii OilFlow místnost vaší oblíbenou vůní. Díky zvlhčovači má vzduch téměř okamžitě optimální vlhkost 40-60 %, což působí příznivě na dýchací cesty a může pomoci při řešení problémů se suchou pokožkou, ekzémy nebo astmatem.

1 190 Kč
Máme v nabídce od značky TRUE LIFE

Inteligentní diagnostická váha TrueLife FITSCALE W5 BT vám pomůže dokonale poznat své tělo. Kdykoliv na ni stoupnete, nedozvíte se pouze aktuální hmotnost, ale mnohem víc. Třeba podíl tuku, vody nebo kostí. O motivaci se postará aplikace Megafit, kde můžete rozjet výzvy s přáteli, stanovovat si cíle a sledovat své zlepšení. Váhu během chvíle připojíte přes Bluetooth k telefonu a vždy vás potěší její design. Umí rozeznat až 8 uživatelů. Snadno ji tak může používat celá rodina.

1 499 Kč

Hlavice pro sonický kartáček TrueLife SONICBRUSH COMPACT HEADS SENSITIVE kmitá ve vysoké frekvenci 35 000 pohybů za minutu a tyto jemné vibrace nedají šanci zubnímu plaku, pigmentovým skvrnám ani bakteriím. Sonická technologie je oproti rotačním kartáčkům také mnohem šetrnější k zubní sklovině. Hlavice Sensitive je určena k ošetření citlivých zubů a dásní. V balení najdete 2 náhradní hlavice k sonickému zubnímu kartáčku TrueLife SonicBrush Compact v provedení Sensitive.

249 Kč

Se sonickým kartáčkem Truelife SONICBRUSH KID G, který je uzpůsoben potřebám dětí od 5 do 9 let, může být čištění zubů zábava. Díky 30 samolepkám zvířátek a zábavné výukové video animaci snadno proměníte rutinní činnost v legraci a vaše dítě se bude na čištění zubů těšit. Kartáček je plně přizpůsoben dětským potřebám, tělo i hlavice kartáčku mají vhodnou velikost pro dětská ústa a štětiny kartáčku jsou pro děti dostatečně jemné. Kartáček je napájen z obyčejné AAA baterie, takže s ním můžete pohodlně cestovat.

499 Kč

Náhradní čistící hlavice TrueLife SONICBRUSH UV FOR KIDS DUO PACK je vhodná pro dětské zuby. Je určena především k použití s kartáčkem TrueLife SonicBrush UV a TrueLife SonicBrush GL UV, ale může být kompatibilní i s dalšími značkami elektrických zubních kartáčků.

249 Kč

Čistička vzduchu Truelife AIR PURIFIER P5 WIFI vyčistí až 260 m3 vzduchu za hodinu. Poradí si s viry, bakteriemi i plísněmi a zlepší celkovou kvalitu vzduchu ve vaší domácnosti. Díky prachovému senzoru a automatické detekci nečistot nemusíte trávit tolik času úklidem a doma vás netrápí nepříjemné zápachy. Součástí je i ionizátor, který používá technologii IonTrue a zvyšuje koncentraci záporných iontů v ovzduší, které působí příznivě na naše zdraví, psychiku i soustředění. Čističku lze připojit na WiFi a ovládat pomocí mobilní aplikace.

4 990 Kč
-42%

Sonický zubní kartáček TrueLife SONICBRUSH T100 odstraní maximum zubního plaku a zároveň je šetrný k zubní sklovině. Součástí těla kartáčku je praktické pouzdro, díky tomu se skvěle hodí i na cestování. Baterie zároveň vydrží nabitá až 21 dní. Kartáček nabízí tři režimy čištění, Clean pro každodenní používání, Whiten pro vybělení zubů a Massage pro jemnou stimulaci dásní.

799 Kč

Se sterilizátorem TrueLife INVIO MS5 sterilizujete dětské lahvičky, kousátka a další předměty během dvou minut. K tomu potřebujete jen obyčejnou vodu a mikrovlnnou troubu. Sterilizátor využívá nemocniční metodu parní sterilizace, která je rychlá, účinná a bez chemických látek. Ničí tak 99,9 % bakterií a mikrobů, které se na dětských předmětech nacházejí, aniž by poškodil jejich povrch. Je navržen pro většinu mikrovlnných trub na trhu a zvládne většinu typů kojeneckých lahví. Pojme až 5 lahviček naráz a snadno se ovládá. Po zavření víka sterilizátoru zůstávají předměty uvnitř sterilní po dobu 24 hodin. Vždy tak máte k dispozici čistý dudlík nebo lahvičku, třeba když zrovna nestíháte, nebo cestujete.

690 Kč
-24%

Sonický zubní kartáček TrueLife SONICBRUSH K150 UV se dokonale postará o vaše zuby. Funguje na bázi jemných vibrací, při kterých štětiny kmitají o rychlosti až 80 000 pohybu za minutu a odstraní tak až 99 % plaku ze skloviny i dásní. Součástí je nabíjecí stojan s UV sterilizátorem, který účinně vydezinfikuje hlavice kartáčku. Kartáček nabízí tři čistící režimy a pět úrovní intenzity čištění pro maximální přizpůsobení. Díky kvalitní baterii kartáček vydrží nabitý až 45 dní. V balení naleznete tři různé typy hlavic, Standard pro běžné čištění, Sensitive pro citlivější zuby a Whiten pro bělící efekt.

1 890 Kč