www.sportwings.cz

TRIXIE WALKER ACTIVE M-L 2PCS Ochranné boty, černá, velikost

Velmi oblíbený výrobek TRIXIE WALKER ACTIVE M-L 2PCS Ochranné boty, černá, velikost od přední značky TRIXIE snadno můžete získat zrovna dneska ve výhodné akci. Právě teď jen za 369 Kč.
EAN: 4011905194646
TRIXIE WALKER ACTIVE M-L 2PCS Ochranné boty
Ověřit dostupnost
Značka: TRIXIE
369

Ochranné boty Trixie WALKER ACTIVE M-L 2PCS chrání tlapky v létě i v zimě. V létě proti horkému asfaltu a kamenité půdě a v zimě proti soli a posypovému štěrku. Boty mají odolnou podrážku s protiskluzovým vzorem a jsou vyrobeny z prodyšného materiálu s dlouhou životností.

Další zboží z kategorie Canicross

Nerezová miska Trixie STAINLESS STEEL BOWL 450ML zajistí stabilitu a díky gumovému dnu neklouže. Je odolná a nabízí dlouhou životnost.

59 Kč

Samonavíjecí vodítko Trixie FLEXI NEW CLASSIC S 5 m s maximální hmotností psa max.12 kg jistě usnadní vaše procházky. Poskytuje potřebnou volnost pohybu i bezpečí a pohodlí pro každodenní procházky.

249 Kč

Ochranné boty Trixie WALKER ACTIVE XL 2PCS chrání tlapky v létě i v zimě. V létě proti horkému asfaltu a kamenité půdě a v zimě proti soli a posypovému štěrku. Boty mají odolnou podrážku s protiskluzovým vzorem a jsou vyrobeny z prodyšného materiálu s dlouhou životností.

359 Kč

Vodítko Flexi NEON REFLECT M se samonavíjecím mechanismem poskytuje psovi potřebnou volnost. Díky výraznému provedení a reflexním prvkům na rukojeti zajistí větší bezpečí pro vás i vašeho psa. Díky brzdícímu systému budete mít psa vždy pod kontrolou.

349 Kč

Trekingový postroj pro psa Trixie PREMIUM DOG HARNESS L má měkké polstrování po celé délce. Díky plynule nastavitelným krčním a břišním popruhům ho jednoduše přizpůsobíte vašemu psovi.

599 Kč

Samonavíjecí vodítko Flexi NEW CLASSIC M poskytuje psovi potřebnou volnost při výběhu i bezpečí a pohodlí pro každodenní procházky. Má ergonomicky tvarovanou rukojeť a snadno se ovládá jednou rukou. Díky rychle reagujícímu systému brždění budete mít vašeho psa vždy pod kontrolou.

289 Kč

Obojek Trixie PREMIUM COLLAR XS-S je vyrobený z pevného nylonového popruhu. Díky většímu kroužku jednoduše připnete vodítko. Díky nastavitelnému obvodu ho snadno přizpůsobíte vašemu psovi.

49 Kč

Obojek Trixie PREMIUM COLLAR S-M je vyrobený z pevného nylonového popruhu. Díky většímu kroužku jednoduše připnete vodítko. Díky nastavitelnému obvodu ho snadno přizpůsobíte vašemu psovi.

59 Kč
Máme v nabídce od značky TRIXIE

Samonavíjecí vodítko Trixie FLEXI NEW CLASSIC M 5 m s maximální hmotností psa max.25 kg jistě usnadní vaše procházky. Poskytuje potřebnou volnost pohybu i bezpečí a pohodlí pro každodenní procházky.

419 Kč

Ochranné boty Trixie WALKER ACTIVE M 2PCS chrání tlapky v létě i v zimě. V létě proti horkému asfaltu a kamenité půdě a v zimě proti soli a posypovému štěrku. Boty mají odolnou podrážku s protiskluzovým vzorem a jsou vyrobeny z prodyšného materiálu s dlouhou životností.

369 Kč

Postroj do auta Trixie DOG CAR HARNESSS S 30-60CM brání volnému pohybu psa ve vozidle. Zároveň ho chrání a udrží na daném místě v případě prudkého brždění či nárazu. Je možné ho využít i na denní procházku. V oblasti krku a hrudníku je nastavitelný pro co nejlepší padnutí.

169 Kč

Automatický dávkovač vody BUBBLE STREAM 3L zajistí přísun vody mazlíčkům. Cirkulace vodu ochlazuje a zároveň ji obohacuje kyslíkem. Aktivní uhlíkový filtr zajišťuje lepší kvalitu vody.

749 Kč

Přetahovadlo Trixie BUNGEE TOY si váš pes oblíbí. Je vyrobeno z měkkého plyšového materiálu a díky rukojeti s bungee lanem skvěle tlumí nárazy a škubání.

119 Kč

Vodítko Trixie PREMIUM L-XL je vyrobeno z pevného dvouvrstvého popruhu. Pro větší komfort má rukojeť polstrovanou neoprenem. Pod rukojetí navíc naleznete očko, kam můžete upevnit identifikační známku či světýlko.

249 Kč

Ochranné boty Trixie WALKER ACTIVE S-M 2PCS chrání tlapky v létě i v zimě. V létě proti horkému asfaltu a kamenité půdě a v zimě proti soli a posypovému štěrku. Boty mají odolnou podrážku s protiskluzovým vzorem a jsou vyrobeny z prodyšného materiálu s dlouhou životností.

349 Kč

Vodítko Trixie CAVO S-M je vyrobeno z odolného nylonu. Dodává pružnost a odlehčení v tahu. Díky kovové karabině ho snadno připevníte k obojku či postroji.

139 Kč