www.sportwings.cz

TRIXIE TOWEL Ručník pro zvířata, šedá, velikost UNI

Žádaný produkt TRIXIE TOWEL Ručník pro zvířata, šedá, velikost UNI s pečetí kvality od značky TRIXIE můžete nakoupit zde teď právě za výborné peníze! Nabídky již od 169 Kč. EAN: 4011905233758
TRIXIE TOWEL Ručník pro zvířata
Více informací »
Značka: TRIXIE
169
Popis

Vysoce absorbční ručník TRIXIE TOWEL je vhodný pro vysoušení krátkosrstých i dlouhosrstých plemen po koupání i po procházce v dešti. Využitý materiál je pevný, pružný a s vyšší vlhkostí vstřebává více vody. Zároveň je odolný vůči mastnotě.

Další zboží z kategorie Vše pro psy
WEST PAW SAILZ LARGE Hračka pro psy

Hračka pro psy West Paw SAILZ je ideální na házení či přetahování. Díky unikátnímu protiskluzovému povrchu a díry uprostřed se psům velmi dobře chytá i během letu. Je vyrobená z velmi odolného materiálu z plastů vylovených z oceánu.

659 Kč
Løype SONIC XTRA 215 DISTANCE Létající disk pro psy

Létající disk pro psy Løype SONIC XTRA 215 DISTANCE je sportovní pomůcka pro všechny aktivní psy a jejich majitele. Talíře jsou přímo určené pro (dog)frisbee, nejedná se o hračku, proto není vhodné psy s talířem nechat bez dozoru.

349 Kč
NON STOP DOG WEAR CRUISE COLLAR Polostahovací obojek

Polostahovací obojek Non-stop dogwear CRUISE COLLAR se automaticky utáhne v případě, že pes začne tahat, takže se z něj pes nemůže vyvléknout. Obojek se snadno nasazuje i sundává. Má na sobě dva 3M reflexní lemy a připojovací bod pro blikačku nebo světlo.

639 Kč
HIPHOP TREATING BALL 9.5 CM Míček na pamlsky

Míček na pamlsky HipHop TREATING BALL 9.5 CM zabaví vaše mazlíčky a vy si tak budete moci oddychnout. Uvnitř balonku jsou gumové přepážky, za které se pamlsky zachytí, díky tomu bude muset pes vyvinout značnou snahu, aby se k pamlskům dostal.

169 Kč
Máme v nabídce od značky TRIXIE
TRIXIE CAVO ADJ L-XL Prodlužovací vodítko

Prodlužovací vodítko Trixie CAVO ADJ L-XL je vyrobeno z odolného nylonu. Dodává pružnost a odlehčení v tahu. Díky třem kovovým očkům, umístěným v různých místech vodítka, si můžete nastavit délku dle potřeby. Kovová karabina zajistí snadné připevnění k obojku či postroji.

319 Kč
TRIXIE LIFE VEST L Plovací vesta pro psa

Plovací vesta Trixie LIFE VEST L zajistí větší bezpečnost psa při hraní a tréninku ve vodě nebo na výletech lodí. Snadno se obléká a pevně drží na těle psa. Zapíná se pomocí suchých zipů a nastavitelných nylonových popruhů. Na zádech vesty je pevné ucho, za které je možné psa vytáhnout z vody. Při výběru správné velikosti se řiďte především nosností (hmotností psa), nikoli délkou zad. Zároveň by záchranná vesta neměla zakrývat kořen ocasu, jelikož psi používají ocas k pohybování ve vodě.

799 Kč
TRIXIE WALKER ACTIVE LONG M Ochranné boty pro psy

Ochranné boty pro psy Trixie WALKER ACTIVE LONG M nabízejí ochranu na kamenitém povrchu či před posypovou solí v zimě. Lze je použít také jako ochranu při poranění tlapky. Díky robustní profilované podrážce z PVC jsou protiskluzové. Vysoký návlek a pásky se suchým zipem udrží botičku na noze i při pohybu psa.

429 Kč
TRIXIE BUFFALLO WHISTLE Píšťalka z buvolího rohu

Píšťalka z buvolího rohu Trixie BUFFALLO WHISTLE je ideální pro trénink, lov i k výcviku různých povelů. Tón je přenášen na velké vzdálenosti.

119 Kč