www.sportwings.cz

TRIXIE TARGET STICK Výcviková pomůcka s klikrem, mix, velikost UNI

Oblíbený produkt TRIXIE TARGET STICK Výcviková pomůcka s klikrem, mix, velikost UNI od značky TRIXIE je k dispozici na našich stránkách nyní za super peníze! Právě teď jen za 129 Kč.
EAN: 4011905022826
TRIXIE TARGET STICK Výcviková pomůcka s klikrem
Ověřit dostupnost
Značka: TRIXIE
129

Výcviková pomůcka s klikrem Trixie TARGET STICK je vynikající pro výcvik a výchovu vašeho domácího mazlíčka. Hodí se pro štěňata i dospělá zvířata. Slouží jako prodloužení ruky, a proto je obzvláště užitečná při práci s menšími zvířaty. Míček na konci tyče je dobře viditelný a příjemný na dotyk (například při kontaktu s čenichem).

Další zboží z kategorie Vše pro psy

Automatický dávkovač vody BUBBLE STREAM 3L zajistí přísun vody mazlíčkům. Cirkulace vodu ochlazuje a zároveň ji obohacuje kyslíkem. Aktivní uhlíkový filtr zajišťuje lepší kvalitu vody.

749 Kč

Pláštěnka Trixie VIMY S ochrání vašeho psa před vodou a větrem. Díky výrazným barvám a reflexním prvkům bude váš pejsek viditelný i ve zhoršených viditelnostních podmínkách. Má nastavitelný břišní popruh s přezkou a nastavitelné smyčky na zadní nohy, aby co nejlépe pasoval.

549 Kč

Příjemný polstrovaný a nastavitelný obojek Non-stop dogwear ROAM se zapínáním na trojzubec (sponu) s reflexními prvky. Pro větší pohodlí je polstrován neoprenem a švy jsou schované směrem dovnitř, aby nedošlo k trhání chlupů.

769 Kč
-40%

Obojek Trixie PREMIUM COLLAR XS-S je vyrobený z pevného nylonového popruhu. Díky většímu kroužku jednoduše připnete vodítko. Díky nastavitelnému obvodu ho snadno přizpůsobíte vašemu psovi.

29 Kč

Svítící obojek Trixie FLASH LIGHT RING USB S-M je ideálním doplňkem na večerní procházky a venčení za snížené viditelnosti. Vydrží blikat zhruba 14 hodin a cca 8 hodin souvisle svítit. Velikost jednoduše přizpůsobíte seříznutím.

239 Kč

Bezpečnostní postroj do auta Trixie PROTECT L 65-80CM je robustní a bezpečný. Je vyroben z pevného a měkkého nylonu. Díky polstrování na krku, hrudi a břiše zajistí psovi pohodlí. Bezpečnostní pás umožňuje připevnění v úrovni hrudníku.

599 Kč
-16%

Vodítko Trixie CAVO L-XL je vyrobeno z odolného nylonu. Dodává pružnost a odlehčení v tahu. Díky kovové karabině ho snadno připevníte k obojku či postroji.

149 Kč
-11%

Chladící podložka Trixie COOLING MAT 110×70 CM podporuje regulaci tělesné teploty v teplých dnech. Při tělesném kontaktu nabízí chladící efekt po několik hodin bez přídavného chlazení, elektřiny či vody. Díky využitému materiálu se snadno čistí.

529 Kč
Máme v nabídce od značky TRIXIE

Nerezový stojánek s miskami Trixie BOWL SET 250ML umožňují psovi krmení a pití bez sklánění. Misky mají pod okrajem silikonové kroužky, díky kterým při užívání nerachotí. Stojánek má silikonové nožičky, které zajistí, že zůstane na místě.

139 Kč

Postroj Trixie PREMIUM HARNESS M je díky flísovému polstrování velmi pohodlný. Díky nastavitelnému hrudnímu popruhu se jednoduše přizpůsobí psovi.

459 Kč

Ochranné boty pro psy Trixie WALKER ACTIVE LONG S-M nabízejí ochranu na kamenitém povrchu či před posypovou solí v zimě. Lze je použít také jako ochranu při poranění tlapky. Díky robustní profilované podrážce z PVC jsou protiskluzové. Vysoký návlek a pásky se suchým zipem udrží botičku na noze i při pohybu psa.

379 Kč

Postroj do auta Trixie DOG CAR HARNESSS S 30-60CM brání volnému pohybu psa ve vozidle. Zároveň ho chrání a udrží na daném místě v případě prudkého brždění či nárazu. Je možné ho využít i na denní procházku. V oblasti krku a hrudníku je nastavitelný pro co nejlepší padnutí.

169 Kč
-14%

Blikající míček Trixie FLASHING BALL 6CM je ideální do ručního vrhače míčků. Skvěle se hodí na házení a nácvik aportu. Světlo se aktivuje úderem o zem.

119 Kč

Pítko Trixie POLYGON 2,5L zajistí přísun vody mazlíčkům. Cirkulace vodu ochlazuje a zároveň ji obohacuje kyslíkem. Aktivní uhlíkový filtr zajišťuje lepší kvalitu vody.

1 149 Kč

Svítící obojek Trixie FLASH USB SHINING COLLAR XS-XL můžete zkrátit přesně podle potřeb vašeho psa. Na jedno nabití dokáže svítit až 3,5 hodiny při blikajícím světle a až 1,5 hodiny při souvislém světle. Po vybití ho jednoduše dobijete pomocí kabelu USB, který je součástí balení.

209 Kč
-6%

Pláštěnka Trixie VIMY XS ochrání vašeho psa před vodou a větrem. Díky výrazným barvám a reflexním prvkům bude váš pejsek viditelný i ve zhoršených viditelnostních podmínkách. Má nastavitelný břišní popruh s přezkou a nastavitelné smyčky na zadní nohy, aby co nejlépe pasoval.

429 Kč