www.sportwings.cz

TRIXIE PROTECT L 65-80CM Bezpečnosní postroj do auta, černá, velikost L

Vysoce kvalitní produkt TRIXIE PROTECT L 65-80CM Bezpečnosní postroj do auta, černá, velikost L od výrobce s dlouholetou historií TRIXIE lze pořídit nyní extra se slevou! Zboží pořídíte teď u nás za 599 Kč. EAN: 4011905128573
TRIXIE PROTECT L 65-80CM Bezpečnosní postroj do auta
Více informací »
Značka: TRIXIE
599
Popis

Bezpečnostní postroj do auta Trixie PROTECT L 65-80CM je robustní a bezpečný. Je vyroben z pevného a měkkého nylonu. Díky polstrování na krku, hrudi a břiše zajistí psovi pohodlí. Bezpečnostní pás umožňuje připevnění v úrovni hrudníku.

Další zboží z kategorie Vše pro psy
TRIXIE HOLDER FOR DOG BIKE SET Držák pro vodící set na sedlovou tyč

Držák na sedlovou tyč Trixie HOLDER FOR DOG BIKE SET je určený k vodícímu setu na kolo. Bude se vám hodit především, pokud máte více kol, či v případě, že držák bude využívat více cyklistů. Díky jeho tvaru ho můžete využít na obou stranách kola.

529 Kč
TRIXIE AUTOMATIC FEEDER TX7 Automatický dávkovač suchého krmiva

Automatický dávkovač suchého krmiva Trixie AUTOMATIC FEEDER TX7 nakrmí vašeho mazlíčka přesně na čas. Pojme až 5 litrů suchého krmiva. Pomocí přehledného LCD displeje jednoduše naprogramujete dobu krmení a množství krmiva. Umožňuje také nahrání hlasové zprávy, která přiláká pozornost mazlíčka.

2 299 Kč
TRIXIE REFLECTIVE DOG SCARF XS-S Reflexní šátek pro psa

Reflexní šátek Trixie REFLECTIVE DOG SCARF XS-S nabízí reflexní prvky, díky kterým bude váš pes vidět i ve snížených viditelnostních podmínkách. Jednoduše se zapíná pomocí suchého zipu.

59 Kč
TRIXIE PREMIUM NEOPRENE COLLARM-L Obojek

Obojek Trixie PREMIUM NEOPRENE COLLAR M-L má pro maximální pohodlí neoprenové polstrování po celém obvodu. Je extra široký a plynule nastavitelný.

199 Kč
Máme v nabídce od značky TRIXIE
TRIXIE VIMY L Pláštěnka pro psa

Pláštěnka Trixie VIMY L ochrání vašeho psa před vodou a větrem. Díky výrazným barvám a reflexním prvkům bude váš pejsek viditelný i ve zhoršených viditelnostních podmínkách. Má nastavitelný břišní popruh s přezkou a nastavitelné smyčky na zadní nohy, aby co nejlépe pasoval.

749 Kč
TRIXIE DOG-O-SOAR FRISBEE L Létající talíř pro psy

Létající talíř pro psy Trixie DOG-O-SOAR FRISBEE L je skvělou aktivní hračkou i výcvikovou pomůckou. Díky pružnému materiálu eliminuje zranění. Je vyroben z příjemné, protiskluzové gumy, která plave na vodě.

179 Kč
TRIXIE PREMIUM HARNESS S-M Postroj

Postroj Trixie PREMIUM HARNESS S-M je díky flísovému polstrování velmi pohodlný. Díky nastavitelnému hrudnímu popruhu se jednoduše přizpůsobí psovi.

189 Kč
TRIXIE SAFETY GRILLE Mříž do nákladového prostoru auta

Mříž do nákladového prostoru auta Trixie SAFETY GRILLE slouží pro přepravu zvířat nebo věcí v zavazadlovém prostoru. Díky plně nastavitelné šířce a výšce ji snadno nainstalujete. Navíc nezabere žádné místo v kufru.

1 999 Kč