www.sportwings.cz

TRIXIE PLACE MAT Prostírání, transparentní, velikost UNI

Tento akční a ve slevě kousek TRIXIE PLACE MAT Prostírání, transparentní, velikost UNI originál od výrobce TRIXIE máte možnost získat online za extra cenu. Nyní získáte od 89 Kč.
EAN: 4047974245651
TRIXIE PLACE MAT Prostírání
Ověřit dostupnost
Značka: TRIXIE
89
Popis

Podložka pod misku Trixie PLACE MAT chrání podlahové krytiny před znečištěním. Nabízí dostatek prostoru pro dvě misky.

Další zboží z kategorie Vše pro psy
TRIXIE Ochranný potah zadních sedadel Ochranný potah zadních sedadel

Autopotah Trixie PROTECTIVE COVER je určen na zadní sedadla. Vysoké strany potahu zabraňují psovi poskakovat nebo vyskočit ven. Ochraňuje čalounění a vnitřní dveře od poškrábání a znečištění. Boční díly lze sklopit a usnadňují tak nastupování a vystupování psa.

2 049 Kč
TRIXIE WALKER ACTIVE L 2PCS Ochranné boty

Ochranné boty Trixie WALKER ACTIVE L 2PCS chrání tlapky v létě i v zimě. V létě proti horkému asfaltu a kamenité půdě a v zimě proti soli a posypovému štěrku. Boty mají odolnou podrážku s protiskluzovým vzorem a jsou vyrobeny z prodyšného materiálu s dlouhou životností.

409 Kč
TRIXIE VIMY L Pláštěnka pro psa

Pláštěnka Trixie VIMY L ochrání vašeho psa před vodou a větrem. Díky výrazným barvám a reflexním prvkům bude váš pejsek viditelný i ve zhoršených viditelnostních podmínkách. Má nastavitelný břišní popruh s přezkou a nastavitelné smyčky na zadní nohy, aby co nejlépe pasoval.

749 Kč
TRIXIE Vodítko Vodítko

Vodítko Trixie CAVO S-M je vyrobeno z odolného nylonu. Dodává pružnost a odlehčení v tahu. Díky kovové karabině ho snadno připevníte k obojku či postroji.

159 Kč
Máme v nabídce od značky TRIXIE
TRIXIE WHISTLE WITH CLICKER Píšťalka s klikrem

Píšťalka s klikrem Trixie WHISTLE WITH CLICKER slouží jako pomůcka k tréninku vašeho mazlíčka. Píšťalka přenáší zvuk na dlouhé vzdálenosti a je tak skvělým pomocníkem při přivolání pejska.

129 Kč
TRIXIE WALKER ACTIVE LONG M-L Ochranné boty pro psy

Ochranné boty pro psy Trixie WALKER ACTIVE LONG M-L nabízejí ochranu na kamenitém povrchu či před posypovou solí v zimě. Lze je použít také jako ochranu při poranění tlapky. Díky robustní profilované podrážce z PVC jsou protiskluzové. Vysoký návlek a pásky se suchým zipem udrží botičku na noze i při pohybu psa.

429 Kč
TRIXIE AUTOMATIC FEEDER TX7 Automatický dávkovač suchého krmiva

Automatický dávkovač suchého krmiva Trixie AUTOMATIC FEEDER TX7 nakrmí vašeho mazlíčka přesně na čas. Pojme až 5 litrů suchého krmiva. Pomocí přehledného LCD displeje jednoduše naprogramujete dobu krmení a množství krmiva. Umožňuje také nahrání hlasové zprávy, která přiláká pozornost mazlíčka.

2 299 Kč
TRIXIE Ochranné boty pro psy Ochranné boty pro psy

Ochranné boty pro psy Trixie WALKER ACTIVE LONG S nabízejí ochranu na kamenitém povrchu či před posypovou solí v zimě. Lze je použít také jako ochranu při poranění tlapky. Díky robustní profilované podrážce z PVC jsou protiskluzové. Vysoký návlek a pásky se suchým zipem udrží botičku na noze i při pohybu psa.

379 Kč